Widok

Pomocnik Lechii opowiada o stylu Brzęczka

Pomocnik Lechii opowiada o stylu Brzęczka Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Pomocnik Lechii opowiada o stylu Brzęczka.

Nowy trener w Lechii to szansa dla niektórych piłkarzy, aby powrócić do łask. Jednym z nich jest Bartłomiej Pawłowski, który po prawie dwumiesięcznej przerwie ponownie mógł w szerszym wymiarze pokazać się w ekstraklasie. - Czuję, że wracam do formy, że ktoś we mnie wierzy i chce dać mi na poważni szansę, a nie pozornie wspiera w jakiś inny sposób - mówi pomocnik.Marcin Dajos: Pierwszy raz od 28 września dostał pan szansę, aby spędzić na boisku w ekstraklasie więcej niż parę minut. To daje ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem w co wierzy Brzęczek ale jak w Bartka to współczuje.
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 20

Chyba jako jedyny..

..czysta koszulka po meczu, zero zaangażowania w grę obronną, zero serducha do walki i ten trucht po starcie piłki. Wybaczam brak umiejętności, ale braku zaangażowania nigdy.
Weź się do roboty!!!!
popieram tę opinię 96 nie zgadzam się z tą opinią 7

"Wybaczam brak umiejętności, ale braku zaangażowania nigdy"

Dokladnie, a tak po za tym to takie typowe stwierdzenie dla polskiej pilki :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile szans musi dostać piłkarz, aby w końcu grać dobrze?

Pytam, bo piłkarz Pawłowski miał tych szans już mnóstwo. Wykorzystał swoje 5 minut i wyjechał do Hiszpanii. Wrócił stamtąd niekoniecznie w glorii chwały i nie bez przyczyny. Tam mu się nie chciało, a niby w Gdańsku się zachce? Sorry, nie wierzę.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzęczek

spoko gość.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6

Na ziemię!

Panowie, jak jeszcze raz usłyszę o "walce o europejskie puchary", to zwymiotuję.
Czy do kopaczy, trenerzyn i redaktorków zadających tak durne pytania nie dociera szara rzeczywistość? Koncertować się na walce o utrzymanie!!!
Może do głów tych panów nie dociera, że obecnie gramy NAJGORSZĄ piłkę w E-klasie.
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zdjęcie.

Panie Bartku, jeszcze prośba z mojej strony: nie godzi się profesjonalnemu piłkarzowi jakim mieni się Pan być dawać się uwieczniać/widywać/być w takiej formie jak na fotografii przy Pana danych w powyższym artykule. Druga broda, opuchlizna- jak w takim stanie pojawił się Pan w Lechii, to rozumiem już przyczyny obecnej Pana dyspozycji... powodzenia!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Od wiosny walczymy o europejskie puchary !!!

....jak tam twoje biurko ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj Pawłowski.

Szkoda, że jeszcze nie popłakałeś się jak z trenerem gadałeś dzieciaku. A może beczałeś co, że dał Ci szansę łamago...?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 17

OK

Pawłowski, Dźwigała, Bogutajdis czy jak mu tam, won.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 38

od Bougaidisa się odwal

Nieuku
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gdyby nie sędzia, który nie uznał prawidłowej bramki dla Jagi to byłoby kolejne 0 pkt!

Lechia za ostatnie 5 meczów jest ostatnia w tabeli, zdobyła tylko 2 punkty z czego połowę dzięki sędziom! Walka o utrzymanie trwa a nie żadne puchary Panie Pawłowski.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 9

Telewizyjne powtórki pokazały, że spalony jednak był. Dwóch zawodników Jagi

Polecam obejrzeć na onecie ekstraklasa tv
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie bierz tego do siebie! Uwierzył bo w kogo ma wierzyć...?

Mistrzowie strefy spadkowej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

A My nie.

Nie umiesz piłki na 3 metry celnie podać.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 3

idziem znów na majstra

Znaczący skok o 3 pozycje.
Pognębiliśmy przeciwnika i odnieśliśmy przekonujący remis.
Jeszcze tylko 5 kolejek i jesteśmy Władcami Północy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do przodu,do przodu....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Personalnie jesteśmy mocni
a kto wierzył że w tak krótkim odstępie czasowym po przyjściu tylu graczy będą od razu dobre wyniki to sie chyba z .. na lby pozamienial
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Chyba jednak nie jestesmy personalnie mocni

Wmowili nam to na fali nowego a klamstwo powtarzane wielokrotnie staje sie prawda.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrudniono trenera "znajomka"

i wróciło ciągnięcie Pawłowskiego za uszy.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kapela

W co tu wierzyć .. To nie jest przypadek . Brzęczek dostał pare złotych żeby służyc ...skąd niby 7 koni Piekarskiego, które sam sobie sprzedał na jednocześnie na boisku( Makuszewski( gdyby byl wart 5 złotych to by grał w Rosji) , Borysiuk, Łukasik, Móżdżeń, Dźwigała( sorry najsłabszy na boisku..nie wie o co chodzi) i Pawłowski ( na ten moment szkoda słów ) . długoletnie wielkie kontrakky dla piłkarzyn..który z nich coś grał ..zobaczcie co Mandziara z p. Kowalska z Wisłą zrobił.. tutaj będzie to samo ..Olechnowicz z Adamowiczem czyli my będziemy musieli spłacać te kontrakty i pośrednictwo. Nawet Borek dotychczas na usługach Piekarskiego zauważył walke grup menadzerskich w Lechii
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmowa jakby rozwalili Jagę co najmniej 5 do zera i szli na mistrza

A remis uratował sędzia. Wywiad jak w kabarecie,czyli Brzęczek to super trener ,bo mnie wystawił .Lizus.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2

rozwalają ten klub

Jak zespół będzie czekał na Colaka kiedy strzeli bramkę to nic z tego zespołu nie będzie.Mieli Sadajewa prawdziwego wojownika to się go szybko pozbyli.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pawłowski 40 tys. zł bierze za nic robieni

też tak chce
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgłoś się do Lechii

jak podpiszesz kontrakt, też możesz zarabiać 40 tyś.Chcieć to móc. Powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pawłowski zarabia 21.300 zł brutto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lechia kicha straszna

Sytuacja bez wyjścia kopacze z III lub IV ligi . Rządzi mandziaro z koleżkami niemieckimi i czekamy spokojnie na Lechii spadek .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wierny

Nie wiem czy ten facet robi sobie jaja ,czy sie jemu tylko to śniło.Przecież on wogóle jest nie potrzebny ,zero honoru jako facet.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pawłowski jest jedna uwaga do Ciebie chłopaku jak masz przypadkowo piłkę blisko pola karnego to nie podawaj panicznie do przeciwnika jak do tej pory to robisz !!!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bylem zadowolony z transfery przed sezonem Pawlowskiego

Mlody zawodnik, grajacy w repce, zauwazony przez klub z najwyzeszj klasy rozgrywkowej w Hiszpani konczac na tym, ze niespodziewanie rowniez pojawial sie tam na boisku. Ale na tym sie tyo skonczylo.

Transfer do Lechii, juz gwiazdorstwo, obserwowanie treningu druzyyny przed kontraktem w okulareczkach, trampeczkach, polo z klamra na wierzchu :DD

Zreszta w tym sezonie widzialem pare meczy rezerw z udzialem Pawlowskiego i moge bez watpienia stwierdzic, ze 3 liga to jego aktualny poziom zreszta jak niemal wszystkich zawodnikow tam grajacych za wyjatkiem Tsubasy.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nastepny budujacy artykul

Z tego co slyszalem (na meczu nie bylem I jeszcze przez jakis czas na pewno nie bede) to Pawlowski nie zrobil nic I mysle ze jedynym logicznym rozwiazaniem jest pozbycie sie go I calej mu podobnej kliki zimujacej w lechi. Jesli Brzeczek chce cos osiagnac z tymi gwiazdami to mysle ze zamiast nauki polskiego powinien zrobic czystke w szatni I pozbyc sie tych pseudo pilkarzy I zaczac czysta karta ale na to dzialacze z zarzadu mu nie pozwola Wiec jak narazie teatrem kukielkowym nie jestem zainteresowany
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie stajnia 2 menadzerow, pilkarze musze sie ogrywac zeby potem przejsc do jakies 4 bundesligi czy innego shitu, byle by prowizja sie zgadzala.

Polska lige spokojnie mozna zwojowac zawodnikami ambitnymi, AMBITNYMI z charakterem, a nie gwiazdami ktore mysla, ze sa najlepsze, szkoda tylko, ze na boisku jest zupelnie odwrotnie.

Doskonaly przyklad to np Ruch, ledwo wiaze koniec z koncem, maja zawodnikow (w tym wychowankow) ambitnych, ktorzy graja dla klubu, kibicow, nie dostaja po 20-40 tys na lape.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Człowieku obudź się jesteś jednym z najgorszych nabytków Lechii . Bierzesz co miesiąc 40 tysi i ty mówisz , że trener w ciebie wierzy . A co wspólnego ma wiara z twoimi koszmarnymi umiejętnościami piłkarskimi .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mamy niestety Baka.

Mamy najgorszego bramkarza w calej lidze M. Baka. Wiec to co wypracuja i strzela zawodnicy z pola, Bak i tak wpusci, dlatego ostatnio, albo remis, albo jesli tym z pola nie uda sie strzelic to przegrana.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

hahaha jak pisałem o Machado po kilku meczach że to dno to się kibice buntowali jak pisałem że Pawłowski to dno to się buntowali i napiszę jeszcze raz osły jedyny zawodnik który walczył i mu zależało to był Sadajew i go też oddali a nie niego plujecie barany. Walczył łapał czerwone ale miał jaja a teraz mamy żel torebki armani i zakupy w galeri bałtyckiej a no i suszi w Sopocie. Ale biznes się kręci a w niedzielę na spacerze spotkałem Przemka Frankowskiego życzyłem mu powodzenia i żeby gola Lechii strzelił i utarł nosa tym ......... który go wywalili. Szkoda czasu i kasy na to coś czego Lechią nie można nazwać Lechia to My a na pewno nie to co się teraz dzieje. Pozdrawiam normalnych wolę żebyśmy spadli i grali w 3 lidze niż mam oglądać to.... pseudo piłkarzy !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

Wszystko się zgadza ale z Sadajewem nie przesadzaj. Frankowski ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no był taki młody wychowanek sezon temu prawy pomocnik strzelił nawet parę bramek i miał kilka asyst interesowała się nim nawet Borussia Dortmund. Sprzedali czy oddali go do Jagielloni i był w Gdańsku i go spotkałem. Miał dużą wadę jego menadżerem nie był Madziara i Piekarski a miejsce trzeba było robić dla nieudaczników na których można było jakieś talary uzyskać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem

masz tylko 3 mecze aby byc w tej osemce,wiec faktycznie sporo:) dobrze ze trener was o tym informuje,bo sami nie macie pojecia jaki jest terminarz
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

zauważyliście że on jest coraz większy (grubszy)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żal mi was. Zaczynają się skoki narciarskie tam będzie sukces .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Panienki nie gwiazdorzyć tylko grać bo narazie bez efektów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To obiecujący piłkarz.

Ma duży potencjał ale potrzeba aby dobry trener właściwie wkomponował piłkarza do drużyny.
Na dziś brakuje jemu głownie pewnośći w grze, aby to zmienić powinien częściej grać.
Jeszcze krytykanci zmienią zdanie o Pawłowskim.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jakub Kosecki

Blisko Lechii. Zawodnik nie jest zadowolony z roli rezerwowego w Legi i zima ma zasilic szeregi Lechii Gdansk, gdzie byl już wczesniej wypożyczony. Ma to byc dtugie, po Sebastianie Mili wzmocnienie gdanskiego klubu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bartek dasz rade

A mi sie Pawłowski podobal, fakt ok zepsuł kontrę ale Colak Np spieprzyl dwie setki... Jeszcze będziemy mieli z niego pociechę zobaczycie! A dzisiaj mnie minusujcie ile chcecie 😊 I cos mi sie wydaje,ze Brzeczek to tez dobry wybor, choć w pierwszej chwili bylem mega zdziwiony...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pawłowski , to niewypał.

Brak ambicji i zaangażowania, brak umiejętności gry zespołowej. Egoistyczna gra polegająca na prowadzeniu piłki do jej utraty poprzez złe podanie lub nędzny strzał. Brak walki po stracie piłki , niechęc do asekuracji - pomimo że o piłkę walczy obok kolega nie pomaga mu w odzyskaniu piłki. Poza tym strasznie sztywny. Rusza jedynie nogami. Cały korpus jest nieruchomy. Do odstrzału nawet ze stratą. Po co płacic , gdy nie ma z tego wartości dodanej.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Marcin P

Wracaj do 11 byłem załamany ze nie grasz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiecie co jest najgorsze że taka łajza zarabia 20 razy więcej niż większośc na tym forum czyli przez 2-3 lata żenującej kariery zarobi tyle co Wy do emerytury
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

on zarobi i wyda i będzie klepał biedę...

pustak.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

4 na 2

Z kontrataku w takiej przewadze to się bramki nie strzela. Z piłką do bramki się wjeżdża!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Temat Mili nie istnieje, to wymysły tabloidów, wystarczy przypomnieć że kontrakt Mili miałby obowiązywać do jego 38 roku życia. ROTFL. Z Koseckim też bzdura, można zrozumieć że jest sfrustrowany, ale chyba nie na tyle by przechodzić do leszczów które mogą jedynie poszczycić się ładnym stadionem miejskim.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

pawłowski chłopaku

tu jest Lechia
tu trzeba "gryźć trawę" w każdym meczu
a ty jesteś nieobecny i do tego leser

zacząłeś spadać i możesz już nie wrócić - obudź się.
obudź się bo Lechia to twój ostatni przystanek aby ruszyć do góry.

później zostaną ci kluby z których już nie wyjdziesz "wyżej wała nie podskoczysz" i będzie tylko gorzej.
zrozum to chłopaku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobrze,że tzw. "piłkarz" mówi o stylu Brzęczka

przynajmniej wytłumaczył o co chodzi z tym stylem, bo żadnego nie było widać...
nota za styl 0.0...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Brzęczkiem majster i finał LM z Barceloną:)
Jak czytam wpisy i wirtualną to serialnie zaczynam się zastanawiać czy w Gdańsku są normalnie myślący ludzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry