Widok

Pomocy!!!!!!!!!!

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Czy zna ktoś jubilera który podejmie się rozcięcia obrączki na palcu:-(
szukam w necie ale ....:-( chodzi mi o Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak bardzo spuchł ? są różne domowe sposoby, którymi można sobie pomóc
jeżeli jednak opuchlizna jest duża to tylko cięcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
próbowałam już wszystkiego. Smarowanie, altacet, masło, kremy nawet ten sposób ze wstążką. Nie ma szans. po tych próbach palec jak balon:-( tylko cięcie ale gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedz na pogotowie jak masz palec jak balon.... nie sądze żeby jubiler się podjął
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może spróbuj najpierw schłodzić dłoń, aby obkurczyć naczynia krwionośne i zmniejszyć opuchliznę, a potem dobrze natłuścić obrączkę, włożyć palec do ust, obrączkę umieścić za zębami i równomiernie zacząć zsuwać. Może się uda.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
W takim wypadku to nie radzę wkładania palca z obrączką do ust bo przy takim "cudowaniu" uszkodzisz ząb albo zęby i zamiast jednego kłopotu będziesz mieć dwa.

Jedź do szpitala lub na pogotowie i powiedź jaki masz problem ich obowiązkiem jest udzielić Tobie potrzebnej pomocy!

PS: Serdecznie współczuję! Przez coś podobnego przechodziłam sama jakiś czas temu nic nie pomogło żadne kremowanie,nacieranie,smarowanie nic kompletnie nic zero null! Obrączka musiała zostać rozcięta i to było jedyne rozwiązanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja niedawno rozcinalam na korzennej, tam gdzie jest optyk i jubiler, i polecam, aczkolwiek jeżeli jest źle to nie czekaj tylko jedz na pogotowie. Mi facet miał jeszcze miejsce żeby włożyć podkładkę pod obrączke IV pilowal, gorzej jak u ciebie juz takiego luzu nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Róg ul. Danusi i ul. Wajdeloty. Tam jest jubiler, który rozcinał obrączkę przy opuchliźnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam. Powinno być - Róg ul. Danusi i ul. Wyspiańskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za pomoc. Ogólnie nie jest tragicznie. Palec nie boli ani nic po prostu nie mogę zdjąć. Mogę poczekać do poniedziałku i na pewno podjadę tam gdzie napisałyście.
Powiedzcie jeszcze proszę czy taką obrączkę po rozcięciu da się naprawić? Szkoda by było gdybym już nigdy nie mogła jej nosić:-( w końcu to obrączka:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak można naprawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, mi pan kazał odczekać około 2 tygodnie żeby palec się "ułożył " po swojemu, bo był zwężony tam gdzie Obrączka i przyjść sprawdzić rozmiar i powiększy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to super:-) Bardzo dziękuję za pomoc. Jutro jadę do jubilera:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry