Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lolka - opinia wątek zamknięty Nie polecam, jedyne czego oczekuje szkoła to pieniądze.
~Lolka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Uczennica - opinia wątek zamknięty Ogromnie żałuję, że zaczęłam naukę w szkole. 590 zł za jeden dzień w...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Uczennica - opinia wątek zamknięty Ta szkoła to jedna wielka pomyłka. Od początku widać, ze nastawieni na...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

pssw gdynia wątek zamknięty Szkołę ukończyłam w czerwcu tego roku. Wiele osób pytało mnie o opinię i...
~student
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

~jol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Moja ocena PSSW wątek zamknięty Szkołę skończyłam nie cały rok temu, długo czekałam, czy wystawić opinię. Ale...
~N.M
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem po wizażu oraz charakteryzacji w tej szkole- mogę ją polecić....
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Jest O.K. wątek zamknięty Jestem słuchaczką, nie potwierdzam opinni .... dlamnie jest O.K. Kosmetyków...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

szczerze odradzam wątek zamknięty skończyłam pierwszy rok studium i jestem wielce rozczarowana niskim poziomem,...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Jestem na pierwszym roku... wątek zamknięty ...jest super. Polecam wszystkim, którzy kochają wizaż i stylizację. Byłam na...
~nati
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 października 2008

Znam kilka osób, które kończyły tą szkołę wątek zamknięty Generalnie z relacji wynika, że jest fajnie, mozna powiedzieć niezła zabawa.
~abcd
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Ale jakie zarobki? wątek zamknięty No właśnie... bardzo napaliłam się na to szkołę, ale czy można zarobić na tym...
~amonaris
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

muszę się sprężać wątek zamknięty Czasami jest "lajtowo ",ale tak w ogóle to dużo wymagają od uczniów, ciągle...
~martyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 maja 2010

POLECAM. wątek zamknięty ...jest O.K....
~oNa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Jestem w trakcie nauki... wątek zamknięty ...jest O.K. Niedługo dyplom, a potem chyba charakteryzacja...
~natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 grudnia 2008

SKOŃCZYŁAM PSSW DWA LATA TEMU... wątek zamknięty ...jestem zadowolona, pracuję w zawodzie, miło wspominam okres nauki. Teraz...
~iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 października 2008

POLECAM... wątek zamknięty POLECAM...
~maya
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 października 2008

SKOŃCZYŁAM PIERWSZY ROK... wątek zamknięty ...ale tak naprawdę najlepsza jest charakteryzacja. Z niecierpliwością...
~Dina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

~MAC
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 maja 2008

Szkoiła nie posiada uprawnień szkoły publicznej! wątek zamknięty Właśnie skończyłam roczny kurs, za który w sumie zapłaciłam około 5000...
~była uczennica
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

23

wątków

do góry