Widok

Pomóżmy bezdomnym kotom!

Borkowo Temat dostępny też na forum:
Witam Wiele razy widziałam bezdomne, zmarznięte koty pod balkonami. Bez picia i jedzenia. Nie mają siły niczego upolować, najgorzej jest zimą. Zachęcam do przygarniania bezdomnych kotów, i zaopiekowania się nimi, obdarzenia swoją miłością te bezbronne zwierzątka. Proszę o opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
zgadzam sie z tobą! Ja przygarnęłam 3 kociaki i popieram ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuje za poparcie

Dalej zachęcam do przygarniania kotów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram

Zachecaj dalej! Kocham koty i tez zachecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kociara, to piękne co robisz, ale pisanie z tego samego adresu jako kilka różnych osób nie jest dobrym pomysłem. Cierpliwości, na pewno ktoś odpowie. Ja jestem jak najbardziej za przygarnianiem bezdomniaków, szkoda że swój post napisałaś praktycznie po zimie ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piękne, popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja apeluję o to by zimą kilka razy stuknąć w maskę samochodu zanim się odjedzie - koty często chowają się pod nadkolem, żeby się ogrzać. Dajmy im szansę uciec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem pro-kotowy, ale Twoje oszustwo bardzo mi się nie podoba. Fałszując wpisy robisz kotom więcej szkody niż pożytku.

OGARNIJ SIĘ! I przeproś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sam się ogarnij! Ona tylko apeluje o pomoc, a ty, jak nie lubisz kotów to się po prostu odwal!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale problem jest w tym, że te wychowane na wolności są strasznie dzikie zazwyczaj i nie dadzą nawet na metr do siebie podejsc, a co tu mowić o złapaniu takiego i zabraniu do domu. Jedzenie mozna zostawiac - oczywiście, bo to zawsze dla nich pomoc na czas mrozów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry