Widok

Poradnia małżeńska

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, szukam poradni dla narzeczonych najlepiej w Gdyni.
Ktoś poleci coś sprawdzonego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poradnia przedmałżeńska w kościele św. Mikołaja.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy orientuje się Pani ile trwają tam spotkania i jaki jest koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam o Boboli na Obłużu - czy ktoś może potwierdzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Gdyni polecam terapeutów, którzy specjalizują się w poradach dla par: http://terapia.gdansk.pl/terapia-par-gdynia/ Terapia prowadzona jest przez dwóch teraputów, trwa krótko i jest prowadzona profesjonalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ważne jest też przygotowanie do śluby dlatego polecam kursy weekendowe z nauk przedmałżeńskich (bez poradnictwa rodzinnego), są intensywne i ciekawie prowadzone, jest czas na refleksje, rozmowy, trochę warsztatowe zajęcia, parafia Joachima i Anny w Gdańsku Letnicy, prowadzone są przez małżeństwa i księdza. termin 23-25 marca i 06-08 kwietnia 2018. Zgłoszenia i bliższe informacje: e-mail: kurswczs@gmail.com koszt 180 zł od pary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry