Widok

Poradnia rodzinna -jeden dzień i po bólu

Wesele Temat dostępny też na forum:
**Wiem, że podobne wątki już były, ale w nich treść już nieaktualna.**

Uszanowanko,
do ślubu zostało nam 36 dni, a poradnia jeszcze niezaliczona!
Czy ktoś się orientuje GDZIE można zaliczyć poradnię małżeńską w JEDEN dzień najlepiej w Gdańsku :)

Proszę pomóżcie, bo narzeczona mnie zabije, za to że jeszcze tego nie załatwiłem... :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
podczepiam się pod pytanie. szukam już dość długo i nikt nie ma terminów a czas ucieka. nie musi być w jeden dzień ale też nie mamy 2 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Który ksiądz spisał z Wami protokół bez poradni? My musimy mieć komplet dokumentów najpóźniej 2 mce przed ślubem.

A poradnię mamy rozłożoną na 3 spotkania, ale babeczka spoko ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnię i nauki można donieść po protokole, to nie jest nic super ważnego. My poradnię też mieliśmy w 3 spotkaniach, też było spoko. W trójmieście chyba nie ma takich jednorazowych poradni. Gdzie bym nie pytała i szukała - zawsze 3 spotkania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to albo nie można albo nasz ksiądz ma inne wymagania. Ślub 03 września, protokół spisujemy w lipcu i musimy mieć absolutnie cały komplet, nic nie donosimy. Właśnie dlatego protokół tak późno, bo mamy poradnię strasznie rozciągniętą w czasie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
Ja mam namiary na osobę która to zrobi w jeden dzień - ale niestety nie w Gdańsku a w województwie warmińsko-mazurskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No trudno, widocznie już nigdzie się nie da w 1 dzień tego załatwić. Dzwoniliśmy w bardzo wiele miejsc, nawet do koordynatorki z kurii oliwskiej i nic :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moge prosic o namiany na adres @: kamilkakorcz@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dostaniesz namiarów na taką osobę od osoby o nicku ona. Z tego samego IP wypowiadał się ktoś m.in. w tym wątku: http://forum.trojmiasto.pl/Poradnia-rodzinna-w-jeden-dzien-t705158,1,11.html i nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na maila.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znam taką poradnię, ale jest kawałek od Gdańska (z 45 min drogi) i trzeba zapłacić za materiały około stówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W całej Archidiecezji Gdańskiej poradnia rodzinna kosztuje 100zł
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry