Widok

Poradnia rodzinna w jeden dzień?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Witam,

wiem, że jest już podobny temat ale dane są tam nie aktualne. Czy macie jakieś namiary na poradnie rodzinną taka, która zrobi to w jeden dzień, gdzieś w trójmieście najlepiej w Gdańsku? Z góry dzięki i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem zainteresowana. Trafiliśmy do poradni w Oliwie, tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy przy parafii Andrzeja Boboli w Gdyni, organizowane w pobliskiej szkole przez Panią Irenę.
Jeden dzień = 4h
Ale nie było źle, słysząc opowieści naszych znajomych włos się jeżył na głowie, natomiast to spotkanie było dość przystępne, a ta kobieta nie jest wyjątkowo "nawiedzona", jednak niektóre jej teksty przeszły do kanonu opowiadanych przez nas anegdot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, podałabyś namiary? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz jakiś namiar na tą Panią Irenę byłbym bardzo wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukajcie kontaktu do parafii oni Was pokierują.
Ja do niej numer znalazłam tu na forum, ale było to jakiś czas temu więc wiadomo- przepadł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie tejże parafii jest informacja, że poradnię prowadzi p. Małgorzata: http://bobola.gdynia.pl/poradnictwo-rodzinne/
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry