Widok

Porażka!

Jestem porażona brakiem profesjonalizmu tej firmy. W związku z tym, że złożyłam wypowiedzenie świadczenia usług, zaczęli wydzwaniać do mnie prawie codziennie. Za którymś razem odebrałam telefon i przystałam na nową ofertę (i to był największy bład!).Pracownik infolinii umówił technika w celu założenia nowego sprzętu na dzień 13.12.2014 godz. 12:00.Dzień wcześniej nawet otrzymałam smsa przypominającego o wizycie. Niestety 13.12.2014 nikt nie raczył się pojawić, czekałam od 12:00 do 14:30, straciłam 2,5h !!! Mało tego, do chwili obecnej nikt nie zadał sobie trudu by wyjaśnić zaistniała sytuację! 16.12.13 napisałam skargę mailowo (nie zamierzałam tracić czasu i pieniedzy na infolinię),otrzymałam automatyczna odpowiedź że w ciagu 2 dni ktoś skontaktuje się ze mna. Jak można sie domyslić do dzisiaj nic takiego nie miało miejsca! Ta firma to dno, nigdy nikomu nie polecę!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje. W przypadku podtrzymania Pani decyzji odnośnie rozwiązania umowy Pani rachunki zostaną zamknięte z dniem 01.01.2015 roku. W takim przypadku prosimy o zwrot posiadanych urządzeń do Lokalnej Placówki mieszczącej się na ulicy Kruczkowskiego 25 w Gdańsku. Jeśli jednak wyraża Pani chęć dalszej współpracy prosimy o podanie aktualnego numeru telefonu w aktualnie prowadzonej korespondencji na adres gdanskpomoc@vectra.pl - nasz Pracownik skontaktuje się z Panią celem przedstawienia szczegółów oferty. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację i oczekujemy na Pani decyzję w przedmiotowej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
To jeszcze nic! Moja babcia mieszka w Suwalkach, tam to dopiero jest obsluga....... A kiedy wieje silniejszy wiatr lub jest burza- NIE MA telewizji w ogole. Juz pomijam fakt ze babcia ma jakis smieszny dekoder Motoroli, ktory zanim sie wlaczy musi sie nagrzac jakies 10 minut......
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwieerdzam dno
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
to nie dno to syf ludzie nie podpisujcie umow z vectra
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ciekawe dlaczego zarówno Basia, jak i Ania, a także parę innych negatywnych wpisów są z tego samego IP? Vectra znów komuś dopiekła czy ludek się chce dowartościować :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ludzie nie lubią, jak się im mówi prawdę, dlatego minusowanie mnie dobitnie świadczy o tym, że mam rację :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poza tym jesteś przystojny, inteligentny, wręcz wyjątkowy nie doceniany przez innych. Nad wyraz normalny, znający życie, traktujący otoczenie z powagą. Dziękujemy że jesteś na tym forum i masz czas coś tu napisać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Doceniam niesamowity talent psychologiczny oraz mnogą osobowość, bowiem dzięki takim ludziom forum "żyje" i zawsze znajdzie się "ktoś", co napisze coś "błyskotliwego". Ja również dziękuję, że mogę czasami oderwać się od swoich obowiązków, aby coś tu napisać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry