Widok

Porażka

Nie polecam - kolejny raz muszę sama odbierać przesyłkę i to dużego gabarytu (ciekawe czym), ponieważ kurier pracuje tylko do 16tej. Nie rozumiem za co się płaci tej firmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Paniusiu, inni mają rodzinę i dzieci, więc mają zajęcie po pracy. Chyba, że jesteś samotną starą panną, to nie kumasz. Firma płaci pracownikom za pracę w godzinach pracy, a nie po. Kręgosłup też musi odpocząć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba jesteś pracownikiem DHL, że się tak rzucasz.... Firmy kurierskie zostały założone po to, aby wyjść na przeciwko klientom pracującym. Niech sobie swoje godziny pracy zmienią np. na popołudnia lub wprowadzą dwie zmiany a kto chce to tam pracuje a jak się nie podoba to niech szuka innej pracy. Nie dziwię się, że klienci wracają do Poczty Polskie, tam szybciej i taniej jest a urzędy otwarte do wieczora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może i mają wychodzić naprzeciw klientowi, ale nie całować go po gołej D..e. Nie jestem pracownikiem żadnej firmy kurierskiej, ale mam rodzinę i odrobinę empatii w sobie, a nie siano w głowie zamiast mózgu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba było się uczyć a teraz nie narzekać że pracować musisz po 16 .Gdybyś szkołę skon czyć praca do 1 za 5000 zł murowana a nie za 2000 w dhl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
twój wpis pokazuje, kto powinien skończyć szkołę i się więcej nauczyć. Mała litera na początku zamierzona, bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Polemikę uważam za zakończoną, szkoda czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram porazka! Mam ten sam problem. Z zadna inna firma kurirska sie z tym nie spotkalam, tylko w tej zenadzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry