Widok

Pord egzaminatorzy

Pord obsługa generalnie ocena dobra. Minus za zbyt długi czas oczekiwania na egzamin.
Egzaminatorzy raczej pozytywnie Zdawałam już cztery razy i do tej pory trafiali się bez zastrzeżeń. Egzamin niezaliczony, mój błąd, zgadzam się. Trudno. I pojawił się Pan W. Koj...Oczywiście, egzaminator jest od oceny merytorycznej kandydata a nie od niańczenia niemiej odrobina empatii by nie zaszkodziła. Nieprzyjemny, gburowaty, jak już się odezwał zdaniem bardziej złożonym to tylko z krytyką podszytą uszczypliwością. Blisko godzinne jeżdżenie po mieście, nie mogło być tylko złe. Dla porównania Ł. Wyr...czy T. Trzebiat.... - egzamin też niezaliczony ale atmosfera, kultura i ogólna ocena zarówno błędów jak i zauważenie plusów, nieporównywalne.
Jak wiele zależy od człowieka.
Moja ocena
obsługa: 5
 
pomoc merytoryczna: 5
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aniu, ja miałam też egzamin z Panem W.K, mam troszkę inne wrażenie - lepsze ;) ale może to dlatego że jeździłam jakieś 10 minut po mieście ;) Natomiast mój egzamin, który zdałam - był z Panem Mirosławem U. Gburowaty, wrednawy, na koniec nie usłyszałam ani jednego dobrego słowa. Wszystko do poprawki. Massssakra. Ale jednak..... jednak coś zrobiłam dobrze, bo zdałam ;) Teraz wiem, że niektórzy egzaminatorzy nie lubią, nie cierpią wręcz, jak podczas egzaminu coś się do siebie mówi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobieto po tylu razach daruj sobie prawo jazdy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry