Widok

Pord gdynia

Ja zdałam za pierwszym razem-zero stresu...przesympatyczny egzaminator Pan Paweł Rogowski-ludzkie podejście i fantastyczna atmosfera.Dziękuję i polecam Gdynię :-)
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mimo, że nie zdałam egzaminu u Pana Pawła Rogowskiego to uważam, że Pan Paweł ma bardzo profesjonalne podejście do osób egzaminowanych. Po egzaminie omawia popełniane błędy, mówi o tym, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę i co ewentualnie poćwiczyć z instruktorem. Pan Paweł odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości osoby egzaminowanej. Pełen profesjonalizm. Konstruktywna krytyka. Egzaminator z powołania. Tego typu osoby powinny być zatrudniane prze PORD.
Niestety zdarzają się egzaminatorzy tacy np. jak egzaminator Pan Szymon G, którzy nie potrafią nawet odpowiedzieć " Dzień Dobry". Brak kultury, bark totalnego szacunku do osób egzaminowanych. Brak profesjonalizmu. Omówienie błędów od niechcenia, a na zadane pytanie odpowiedź... " To Pani powinna wiedzieć". Jest to egzamin Państwowy i nikt nie oczekuje, że egzaminator będzie naszym sprzymierzeńcem, ale żeby chociaż pozostał neutralny,a nie negatywnie nastawiony od samego początku. Być może niektórym bycie nieprzyjemnym sprawia satysfakcję, ale w takim wypadku taką osobę należało by skierować do psychiatry , a nie zatrudniać w placówkach Państwowych, za których utrzymanie my podatnicy przecież płacimy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli chodzi o egzaminatora Szymona G. to piszesz prawdę. W moim przypadku egzamin zdany, ale od początku był burkliwy, a w pewnym momencie nawet krzyczał, wdałam się z nim również w małą kłótnię, choć na jej końcu dla świętego spokoju przyznałam mu rację. Dużo lepszy był pan Janusz Kossakowski (mam nadzieję że nie przekręciłam imienia), u którego nie zdałam za pierwszym razem na czerwonym świetle, ale był uprzejmy, konkretny, naprowadzał i dawał wskazówki, pozwolił mi kontynuować jazdę prawie pod sam PORD.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Szymon G. Nie powinien wsiadać do samochodu egzaminacyjnego. Osoba która krzyczy, przeklina ( jak w moim przypadku ), wprowadza w błąd osobę egzaminująca po to, aby ją oblać. Ogólnie polecam panu Szymonowi zmianę profesji na coś bardziej aktorskiego, bo ledwo auto ruszyło rzucało nim po całym fotelu. osobiście NIE POLECAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram ta opinie.Ja zdalam rowniez u Pana Pawla.Cudowny,dobry czlowiek,nie wprowadzajacy atmosfery terroru.Jasne,proste komendy.Odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu.Dziekuje Panie Pawleza wiare we mnie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry