Widok

Porodówka - wspaniałe wspomnienie

Witam, od 5.09 b.r. bylam pacjentką oddziału Patologii Ciąży w tym szpitalu. Przyjechalam z regularnymi skurczami i rozwarciem, ale poniewaz bylam w 37 t.c., lekarze postanowili zrobic wszystko, by opoźnic poród i dać mojemu synkowi jak najwięcej czasu do zebrania sił. Tym oto sposobem na porodóece znalazłam się w ponoedziałek rano 8.09.2014. Mój poród nie należał do łatwych, miałam bóle krzyżowe. Jednak bylam pozytywnie nastawiona do porodu przez cala ciaze i jadac do szpitala mialam dziwny spokoj w sercu i usmiech na ustach :) co najwazniejsze dla mnie, trafilam na wspaniala polozna, pania Olę Groth, która zrobiła wszystko by mój porod byl pieknym przeżyciem. Nawet w kryzysowym momencie, gdy juz nie radzilam sobie z bólem i wygadywalam totalne bzdury, ona byla dla mnie wielkim oparciem. Komfort na sali porodowej ogromny, wspolpraca z personelem bez zarzutow, wspaniali ludzie. Ochrona krocza(polozna masowala nawet zeby nie peklo lub nie nacinac) 2 godzinny kontakt skora do skory. Ja i maz jestesmy zadowoleni. Porod ciezki ale dzieki poloznej najpiekniejsze przezycie jakie mnie spotkalo. Do konca zycia jej sie nie odwdziecze. Polecam z czystym sercem :) z checia wroce tam nieraz.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. mnie to czeka wszystko dopiero. mam pytanie czy cos placilas dodatkowow za serwis o jakim piszesz?! prosze o jakies wskazowki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry