Widok

Pościg w Sopocie, zatrzymanie w Gdańsku i wypadek w Gdyni

Opinie do artykułu: Pościg w Sopocie, zatrzymanie w Gdańsku i wypadek w Gdyni.

Przez pół miasta sopoccy policjanci ścigali kierowcę deawoo. Zatrzymali go dopiero w Gdańsku, na wysokości Hali Olivia. Podczas nielegalnych wyścigów, kóre odbywały się w piątek wieczorem w Gdyni doszło do wypadku, w którym ucierpiały cztery osoby.Do zatrzymania kierowcy w Wielką Sobotę doszło ok. godz. 10:30. - Kierowca uciekał aleją Grunwaldzką w stronę Gdańska. Na wysokości Hali Olivia wjechał na jej plac przed halą. Dalej uciekał pieszo. Policjanci dopadli go na wysokości baru ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Crew Coast Pomorze

banda kretynów urządzająca swoje chore zabawy na publicznych drogach,
dobrze, że nikt normalny nie ucierpiał
popieram tę opinię 719 nie zgadzam się z tą opinią 35

Gdynia wypadek Polska

Najsmieszniejsze to , ze jeden z glownych organizatorow niebieskim polo uciekl jako pierwszy po wypadku
popieram tę opinię 132 nie zgadzam się z tą opinią 2

polo

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=672749649455440&set=pb.615777295152676.-2207520000.1397905689.&type=3&theater
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

To te debile od "Nocnego latania bez celu po mieście furą". Czy jakoś tak. Na Ryjbuku to to widziałem. Co za dałny. Jak się jest niebieskim ptakiem, nie pracuje się i starzy dają kasę na nowe polówki, to takie pomysły powstają w pustej główce. A jak coś się dzieje to podkula ogon, i strzała. Sorry winetu, mnie tam nie było.
popieram tę opinię 129 nie zgadzam się z tą opinią 0

to te znane polowki blizniakow , ciekawe ktory z nich to tak spierdyknal .
ktos wie ?

Zycze temu , ktory tak spierdzielil , zeby spotkala go podoba sytuacja .
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 0

synek jakby sam ciezko zarobil na fure to by na swoje auto chuchal i dmuchal i pilnowal zeby zeby nawet mucha na nim nie siadała :-)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

i co by to zmieniło na wynajęcie toru i tak by ich stać nie było...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

ty dałnie

Szkoda tylko że nocne latanie nie ma nic z tym wspólnego, głąbie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Link

Niestety "bohater" z linku zwinął interes. Treść chwilowo niedostępna.....
Rycerz jakiś, czy co?
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

ma koles jaja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wariat Polo

Widzialem pare razy to Polo jak jezdzi. We mnie prawie 2 razy sie wpakowal.. Oni chyba mysla ze sa niesmiertelni..
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni nie myślą.
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żal PL

Nie dziwie się że uciekł...!!! Ryje na tych zdjęciach mówią same za siebie ciotowate leszcze barowe z dużym zapleczem sponsorowanym przez mamusie i tatusia ! Z
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0

polo

XxX , nieźle się wpakowałeś, czy Ty wiesz co to jest ochrona danych osobowych?
koleś z polo teraz Cię oskarży o ujawnianie treści osobistych , do tego jak będzie cwany doda pomówienie ( bo rozumiem, że dowodów ,że spierdzielił nie masz).
Za to w nowym sezonie za Twoje pieniądze sprawi,że jego polo stanie się jeszcze piękniejsze, a jego widok będzie zapierał dech w piersiach. Żeby była jasność nie popieram ucieczki z miejsca wypadku i jeżeli masz dowody należy je jak najszybciej ujawnić i nauczyć rozumu tchórzliwe polówki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

jakbym miał polo to też bym się chował, ze wstydu
popieram tę opinię 54 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam polo. Nie narzekam. Jako wozidelko do kosciola mi pasuje.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zal

To ten z nocnego latania?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ukończyłeś gimnazjum dla dorosłych?

siedź dalej w domu i czytaj trojmiasto.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 50

Ci co się ścigają nawet gimnazjum nie ukończyli. Ledwo podstawówkę.
popieram tę opinię 49 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak dobrze, że Miś z swoją subaru imprezą

zostali tej nocy w domciu w Wejherowie.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze, to byłoby, żeby całe...

Wejerowo-tuning siedziało na swojej wsi. A nie tylko Ty i Twój miś...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Banda debili

Policja powinna ich wylapać zanim pozabijają niewinnych ludzi.
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciężki temat

Mam nadzieję że nikt postronny nie biorący udział w tym syfie nie ucierpiał. Z drugiej strony słabe osobniki eliminują sie same.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Powiem wam ze wiekszosc polis AC ma wylaczenie odpowiedzialnosci

za wyscigi lub uzycie samochodu niezgodnie z przeznaczeniem.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pisz sobie pisz

żadnych wyscigów nie było.
Trzeba było być na miejscu skoro wierzysz bezgranicznie trójmiasto.pl skoro tak mądrze się udzielasz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 57

oni się nie ścigali tylko paczali kto pierwszy przybierzy ku celowi ino jo zawżdy prawda
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak nie ucierpiał?

Za moje i Twoje podatki będą teraz naprawiać szkody po debilach...
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale takich band kretynow jest wiecej

wystarczy spojrzec na fora róznych marek, od wieswagenów po subaru. a kazdy z nich ma licencję na prowadzenie odrzutowca
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy będziesz tak mówil jak ktoś z Twoich znajomych będzie miał wypadek, czego nie życzę nikomu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest ulica Polska

Na Polskiej śmierdzi kawą, ale nie ma kostki
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 52

Na zdjęciach widoczny jest parking... stąd ta kostka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

kawa

Na Puckiej wali kawa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zdecydowanie jest ulica Polska chyba nawet Polska 17 albo zaraz obok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrząc na tą sytuację

Szacunek dla tych i ogromne podziękowanie osobom którzy zachowując zimną krew, wybiegły na przeciw sytuacji ratując ludzi. Grupa ogromna, kilkunastu znalazło się aby wspólnymi siłami wyciągnąć poszkodowanych, zgasić silniki, ugasić pożar który już się zapalał i zaopiekować się wyciągniętym wcześniej jednego z pasażerów. Gratulacje dla tych osób.

O reszcie się nie wypowiem, 30 samochodów, nikt nie wyciągnął gaśnicy, apteczki.

Oczywiście brawura, prędkość nie potrzebna, najnowsza honda uratowała czwórkę ludzi, ale to są wciąż i będą ludzie i potrzebują opieki niezależnie kim są i co zrobili. Życie jest jedno więc je ratujmy a nie stójmy bezczynnie!

Kierowca hondy ma nauczkę, większa część publiczności - bez komentarza
popieram tę opinię 98 nie zgadzam się z tą opinią 127

"zaopiekować się wyciągniętym wcześniej jednego z pasażerów."

Czy ktoś czyta te komentarze przed publikacją?
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ale jak jest podobny lapsus w artykule, to sobie komentatory używają, oj!

Moralność Kalego :P
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widocznie ktoś wcześniej wyciągnął pasażerowi i potem się tym "wyciągniętym wcześniej" się zaopiekował.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bełkot, bełkot, bełkot

i tyle w temacie Panie Anonimowy.
Co tam robiłeś?
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam Ci wypisać jak w podstawówce ? Opisane wyżej, nikt nie wpadł na pomysł wyłączenia silnika, oprócz jednej osoby która jako pierwsza znalazła się przy BMW i zaraz biegła do hondy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22

skoro pierwsza osoba wyłączyła silnik to po co kolejne miały to robić ???
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

honda to prymitywny samochód dla małoletnich dresiarzy

jak mozna napisac ze hionda uratowała zycie ?
chyba was poj.....o !!!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 14

idiota i debil

idz liczyć siano na polu lepiej, gdybyś się znał na motoryzacji wiedziałbyś jak korzystną strefę zgniotu ma to auto i jak wyposażona jest w wyprofilowane kurtyny i tak samo nowa generacja pasów bezpieczeństwa panująca nad Twoim ciałem.

Gdyby jechali jakimś golfem srolfem to wylecieliby pewnie z fotelami.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 23

slogany

Słowo "ludzie" zobowiązuje do pewnych zachowań. Być człowiekiem to pewna forma odpowiedzialności, czy myślenia. Tutaj głowa służy do tego żeby wkładać w nią jedzenie i jako otwór wlotowy i wylotowy do wymiany gazowej. Jeśli ktoś decyduje się na takie zachowania, to znaczy że coś nie tak z bycia człowiekiem. Nie rozumem po co na siłę się ich ratuje i angażuje tyle służb do pomocy. Pomyślcie jak byście jeździli autami ze świadomością, że nie ma straży, pogotowia czy HEMS (śmigłowców ratowniczych) tutaj zaangażowano 4 karetki z 7 dostępnych na całą Gdynię. Możecie wyzywać teraz na mnie za moje radykalne podejście do życia. Nieszczęśliwe wypadki to co innego jak nieszczęście dla rodziców mieć takie dzieci i dla społeczeństwa mieć takich obywateli, którzy mają galaretkę zamiast osobowości.
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja się zgadzam w pełni
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

komentarz Gąbeczki powinien być częścią artykułu

..i tyle.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

O czym wy tu wogóle piszecie? Jaki szacunek? Jakie brawa za ratunek? Debile urządzają sobie nielegalne wyścigi i ja mam mieć szacunek do innego kretyna,który brał w tym wszystkim udział tylko dlatego że nie dał debilom spłonąc? Kij im w łeb,niech giną jak zamiast mózgu mają sieczkę. Dzieci urzędników,których hajs i brak wyobraźni pcha do kretyńskich zabaw. A wy się tu jaracie że ktoś pomógł. Banda kretynów i nic więcej. A jak by ktoś w nocy wracał z pracy i te czubki by go zabiły,bo im się nudziło więc zorganizowali sobie wyścig i prawo mają w d..e,też byście pisali że brawo? Boże co z tym krajem się dzieje. Za pare lat Polską będą rządzić jeszcze większe matoły niż teraz.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 12

sploniesz w piekle. a zanim ja polegne

z usmiechem spojrze na twoje zwloki jak sie rozwalisz na ulicy.
pozdro666
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 26

Niestety za pozno,Ty już poległeś,kwas zżera Twoje ciało,już jesteś martwy,choć o tym nie wiesz,a ja się śmieje nad Twym ścierwem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

ognie piekielne mi sluza

dodaje mi mocy i ogromnym niczym zwierze szacunkiem zjem Twoj strach i cierpienie za Twoje zbedne jak zmija jad, gadki.
pozdro6
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

brawo inteligencie

stolec kuwa wiesz, nie było Cię tam. Wiec skończ się udzielać i pieprzyć jakieś swoje wywody i przemyślenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

po twojej wypowiedzi widać od razu jaki z ciebie inteligent,tz półinteligent...półgłówek....bezmózgie yeti? Oszczędź sobie wstydu.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

wstydu?

wstyd mi jak czytam te komentrze, wgl sam artykuł nic nie wnosi, bo mija się z prawdą, a wy się niepotrzebnie nakręcacie, to nie były żadne wyścigi, tak jak była mowa, bmw praktycznie stało, a z tego co wiem to w wyścigu nie o to chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeżeli ktoś bardzo pragnie cierpieć...

...to cierpi. Życie jest jedno, tacy jak oni tego nie szanują. Cóż poradzić? Wychowanie?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

jesteś idiotą

kretyni niech zdychają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

"najnowsza honda uratowała czwórkę ludzi" - hahahaahaha to samochody juz ratują ludzi? wow, mnie uratowała lodówka, bo nie miałem w niej piwa zeby sie nie schlac i nie jezdzic po alkoholu :D
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

szkoda im było gaśnic

A Dziwisz się, że z 30 aut nikt nie wyciągnął gaśnicy lub apteczki?
Bo im było szkoda. Musieliby potem kupić nowe a na to albo szkoda im kasy albo najzwyczajniej jej nie mają.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

honda i bmw

czemu mnie to nie dziwi
popieram tę opinię 147 nie zgadzam się z tą opinią 29

bo głupi jesteś

i nic ciebie nie dziwi.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 46

bmw przy skręcie na parking

nie spojrzało w lusterko i nie widziało że było wyprzedzane przez honde, co z tego że małolaci szarżowali, wina BMW jest ewidentna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście wina Policji i Tuska. Niedojechani frustraci powinni przecież mieć prawo śmigać po polskich ulicach, ile wlezie.

Wczoraj jechałem drogą DK91 zgodnie z przepisami. Miałem kupę ubawu,gdy frustraci dojeżdżali swoimi służbóweczkami do zderzaka i mrugali światełkami. Oczywiście, żaden nie użył kierunkowskazów ani awaryjnych, gdy ułatwiałem im wyprzedzanie z prędkością przekraczającą dozwoloną. W końcu, Kowalskiemu się należy traktowanie specjalne...
popieram tę opinię 114 nie zgadzam się z tą opinią 27

Było puścić gaz...

I światełka same by im zgasły
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech zgadnę

Skoda Octavia i Ford Focus na warszawskich lub poznańskich numerach leasingowych?
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego ułatwiasz takim możliwość wyprzedzania?

Tylko uczysz ich chamstwa takim zachowaniem. Wyprzedza się wtedy kiedy to jest bezpieczne, a nie wtedy, gdy jakiś hrabia zamruga, a z przeciwka jada inne auta. Taki proceder jest coraz częstszy, a nie powinno go w ogóle być.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak mi ktos mruga to ja nu wale przeciwmgielnymi z tyylu.

Ubaw mam jak hamuje jak poebany bo mysli ze ja tez hamuje
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hehe

Dobre, ale się obśmiałem, ROTFL! Trzeba to czasem zastosować np. na obwodnicy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że względem każdego uciekiniera

powinna zostać zastosowana zasada 9 milimetrów
popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ocywiście! Popieram.

Jednocześnie okazuje się że psy mają najlepszy węch w Gdańsku.
A mam takie pytanie. Kto potrafi tak z bani napisać markę samochodu produkującego rodzime POLSKIE samochody typu Nubira Lanos - i był taki wypas ale nazwy zapomniałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Syrena ! to chyba jedyny Polski samochód osobowy

reszta to licencje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt

mi nie powie że policaje o tym nie wiedzieli co oni w tej Gdyni robią , wygląda że nic !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

najpierw trzeba tam byc i wiedzieć jak naprawdę było a nie pisać bzdury :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 89

to jak było? jechali sobie przepisową 50-ką i nagle pach, jeden wali w drugiego? na nierówności w drodze? jak się ma jeden zwój mózgowy to siedzi się na grzędzie i znosi jajka, a nie wsiada za kółko.
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 0

no chyba, ze dresy uciskały, to co innego :D .
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 0

s**** i stolec cie to obchodzi ty nie masz ani jednego zwoju ale widze ze sie nie przejmujesz zrób cos z tym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Widac za co odpowiada twoj :P . Podpowiem... wydalanie? Trafilam, prawda?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

co sie mondrzysz cwoku. bylem i widzialem

jak ktos nie umnie jezdzic samohodem to niech koszykiem w kerfóże sie sciga
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25

s****es i pierwszy uciekłes CWOKU
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

panie

oleju brakuje, ale w głowie! Czasem na prawdę wystarczy ułamek sekundy, by zdarzyło się nieszczęście. Ludzie, spokoju na święta i więcej rozwagi :)
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wystarczy ułamek sekundy - wyprodukowanie takiego idioty trwa od 18 do 20 lat, kretyna trzeba ubierać, karmić, do szkoły posyłać nie trzeba, także nie ułamek sekundy powoduje wypadek, ale 18 lat skopanego wychowywania... potem jeszcze przygłup musi kilka lat za kółkiem przespać, żeby przypadkiem nie nabyć żadnych umiejętności i już można się na prostej drodze rozbijać ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ułamek sekundy! a plemniki to co ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga redakcjo!

Tam nie było żadnych wyścigów!!!!!!!!! Robione były tam zdjęcia i do zdjęć prędkość ze zdarzenia nie jest adekwatna!!! Honda wjechała w spintera, a nie w barierkę. Ten sprinter uratował im życie!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 48

Poprawka

Po pierwsze nie bylo tam zadnych wyscigow, po drugie malolat wzial samochod tatusia i zapakowal 3 kolezkow i grzal ponad 150km/h przy grupie ludzi i innych samochodach, uderzyl w BMW i pozniej w barierke i czolowo w sprintera, ktorego przesunal o ok. 20m ! Redakcjo prostujcie poki mozna, bo az szkoda tego czytac jakie bzdury piszecie !
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nielegalne wyścigi brzmią lepiej jak małolat w samochodzie taty :D
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

małolata do poprawczaka

tatusia do paki za błedy synalka, a mamuska niech śle cebulę i jednemu i drugiemu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

hmm. dość często robię zdjęcia, ale nigdy jeszcze nikogo nie zeskrobywano z szyby samochodu po ich zrobieniu.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam nadzieje

ze te parchy od wyscigow po publicznych ulicach, nie predko wyjda ze szpitala. A jak juz wyjda to beda mogli kierowac jedynie wozkiem inwalidzkim.
popieram tę opinię 102 nie zgadzam się z tą opinią 35

stolec wiesz a pier******

ta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 31

współczuje twojej mamusi że wykluła takie coś jak ty
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pozdro dla ludzi, którzy czytając bzdury w necie myślą, że wiedzą , co się stało i że wolno im oceniać. Nie życz drugiemu, co tobie nie miłe, idioto... Bo jestem ciekawa, czy też byś był taki mądry jakby to zdarzyło się tobie albo twoim bliskim.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 33

Gdyby to się stało moim bliskim, to gnoja z hondy własnymi rękami bym zadusił.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5

Spokojnych Świąt

życzę ....
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

do mam nadzieje

Jak można komuś życzyć jazdy na wózku inwalidzkim Mam nadzieje, że był tam ktoś z twojej rodziny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24

Nie znasz faktów to nie oceniaj

Po pierwsze to nie był wyścig tylko koleś z prawego pasa skręcał w lewo parchu i wymusił pierwszeństwo do czego się nawet przyznał. Dla twojej informacji to chłopaki wyjdą ze szpitala i nie będą kierować wózkiem inwalidzkim na szczęście. Mam nadzieje, że jak tobie wydarzy się taki wypadek to też znajdzie się idiota, który nazwie Cie parchem. Jak nie wiesz jakie są fakty to nie komentuj idioto.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 42

dla mnie parchy do tego ci co też bronią tych parchów "idioto"
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Spoleczenstwo sobie slodzi.

Zyczac sobie wszystkiego dobrego na Swieta. To sie slabo kupy trzyma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaką prędkością jechali ci młodzieńcy? Widać slaby kierowca musiał być. kazdą małpę nauczysz wciskać gaz do dechy i trzymać prosty tor jazy ale kierowca to istota która musi kierować się rozumem i wiedzieć ze jak zapierniczasz w miescie 150 to jest wielka szansa ze nie zobaczysz np baby która wylezie z siatami z za krzaka albo i nie wyrobisz gdy ktoś ci zajedzie drogę bo gdy spojzal w lusterko przed manewrem byłeś z 200 metrów od niego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie było cię tam nie widziałeś nikogo z nich nie znasz to sie nie wypowiadaj a co do twojej wypowiedzi o wózku inwalidzkim nikomu sie tego nie życzy bo tobie może przydarzyć się to samo takie gadanie zawsze działa w druga strone prędzej czy pózniej ale nie zrozumiesz puki nie zobaczysz czegos takiego albo smierci na własne oczy szczególnie kogos bardzo ci bliskiego
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

ciebie chyba wyprosili na zajaca palancie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

palanta w rodzinie sobie poszukaj

napewno kilku ich tam bedzie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

ze u ciebie same palanty to twoj ból
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na pocieszenie z tym mam nadzieję?

Jak zostana warzywami to dostana rentę i podatnicy pracujacy na 3 etatach będa płacic za opieke nad nimi. To nie jst żadne pocieszenie.!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

po co ratować chwasty? w takim wypadku powinni pokryć koszty leczenie w 100%.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 9

napewno nie ty chwascie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jesli juz to chwasciczko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pasowalbys idealnie do mojej doniczki

niczym petunia, bo moje kipy uwielbiaja takie chwasty co wypowiadaja sie tak o ludziach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak bede zapieprzac 150 w zabudowanym, przy okazji krecac baczki to owszem. Bede.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra z tego co ktos napisal

Czemu ludzie wypisuja bzdury , a nie wiedza jak bylo ? Po pierwsze bmw z prawego pasa skrecalo bez kierunkowskazu ... , po drugie honda nie uderzyla w barierki tylko w auto ktore stalo obok .. Pozdro dla trojmiasto.pl za wypisywanie bzdur ...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 23

Ściganie się limuzyną hondą accord CL7 i do tego na standardowych laczkach 205/55R16 które totalnie przy tej masie nie nadają się do szybkiego lawirowania między autami jest jak dla mnie trochę niepoważne.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

A to ktoś się scigał ?

A to ktoś się scigał ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nielegalne wyścigi?

może ten wypadek durniów coś nauczy?chyba nie;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

A to ktoś się scigał ? trojmiasto.pl = stolec prawda

A to ktoś się scigał ? trojmiasto.pl = stolec prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

GUANiarz z accorda

szkoda tak fajnego auta, no ale pewnie juz wiecej nie bedzie sie scigal na ulicy polskiej. pozdrawiam was amatorzy wyscigów
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie

Udzielają się najbardziej Ci co nic nie widzieli, wszędzie piszą głupoty. Każdy popełnia błędy, a na nich się uczy. Najważniejsze że wszyscy żyją i nikt nie ma większych obrażeń patrząc na stan aut można się załamać. A tym co są tak życzliwi i mili pisząc " A jak już wyjdą to będą mogli kierować jedynie wózkiem inwalidzkim" pozdrawiam gorąco z takim tokiem myślenia. Wypadki się zdarzają, a oczywiście wy i tak napiszecie, że to kierowcy są najgorsi.. Wierzycie w co piszą a gdybyście znaleźli się na ich miejscu i znali prawdziwą wersje pluliście by sobie w twarz że kiedy kol wiek tak napisaliście, czy życzyliście innym.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 34

Taaa jasne

Kierowcy sa bez winy, to przez dziury w drodze, tuska i kaczynskiego. Jak barany pruja po 150 km/h to potem takie sa efekty.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe..

A jaki baran skręca z prawego pasa w lewo kiedy jedzie na lewym pasie rozpędzone auto?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Baran baranem ale sytuacja podobna jak słynny wypadek syna Wałęsy. Jak jechał hondą 150km/h to kierowca bmw mógł spojrzeć w lusterko, zacząć zmieniać pas a w czasie 2sek nadjechała honda. Nie żebym kogokolwiek usprawiedliwiał ale 150km/h to 42m/s wystarczą sekundy przy takiej prędkości żeby przejechać kilkaset metrów. Tak czy siak to na pewno nie jest prędkość na miasto.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak,w nastepnej wersji..

nastepny inteligent wbije sie w osobowke z rodzina, ta wersja bardziej Ci pasuje?.Lubisz sie scigac - prosze bardzo tor poznan,do koszalina,na imprezy w kolibkach.Kazda pipka po uczestnictwie w spotkaniu gornolotnie zwanych costam 'crew' gdziestam mysli ze jest 'rajdowcem', ale to jest obciach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

gupki

teraz kolej na malego krepowatego gnojka z subaru wrx na tablicach GPU.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11

jest taki lepszy frajer w granatowym hundaju coupe na rej GD nigdy nie włacza kierunków

czekam az zrobi dzwona
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie z***** sie pajacu nie było cie tam to zamknij gębe nie tobie ocenic na kogo przychodzi czas i kiedy moze jeszcze napiszesz miejsce jego zameldowania masz swój cyrk to sie nim zajmnij nie ty masz problem tylko oni i ich rodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Czekam aż zalicz dzwona!

Następny z syndromem z dzieciństwa typu "mamusia mnie nie kochała".
W imieniu gnojka z subaru serdecznie pozdrawiam i życzę bezpiecznej jazdy.
A tak na marginesie , mały gnojek z subaru jest związany z motoryzacją od 6 roku życia. Jego pierwszym pojazdem był jednoślad cross malagutii, którym ścigał się na specjalnych torach. Potem były następne jednoślady dozwolone w jego wieku. Od 14 roku życia jest uczestnikiem ruchu drogowego i z tego co mi wiadomo nigdy nie spowodował zagrożenia na drodze i nie miał wypadku. Nie widziałam , aby łamał nagminnie przepisy drogowe. Subaru to jego pierwszy własny pojazd i to kupiony za własne pieniądze, a nie tatusia.Dlatego kocha tan samochód i czasami zachowuje się jak palant, ale szpan w tym wieku to chyba nic nowego. Nie wiem ile masz doświadczenia na drogach i przejechanych kilometrów w naprawdę ekstremalnych warunkach, ale z pewnością doświadczeniem i umiejętnościami w prowadzeniu jednośladów bądź czterokołowców nie dorastasz mu do pięt ! ( a wysoki jak sam wspomniałeś nie jest- więc przyjmij to jako obelgę!).Ja nie z pewnością nie czekam, aż zaliczysz dzwona - gnojek z subaru też. Zazdrość i nienawiść to najbardziej niebezpieczne związki na świecie, zrób z tym coś jak najszybciej !
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czekam aż zalicz dzwona!

Sam jesteś niezłym zazdrosnym gnojkiem skoro tak komuś życzysz. Koleś z subaru nie zaliczy dzwona , bo jest zbyt dobrym doświadczonym kierowcą i uczył się zachowania na drodze w ekstremalnych warunkach. No chyba , że Ty widząc błyszczące, niebieskie subaru wyskoczysz z bocznej uliczki, aby mu przywalić. Ale szczerze wątpię czy Cię na to stać, przecież Ty "adi" jeździsz super przepisowo i pewnie samochodem tatusia.....dostałbyś za to klapsa!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

jestem pełen podziwu dla Twojej wypowiedzi - ileż tu jadu i zazdrości sączy się na moją klawiaturę, gostek z subaru na drugie imię ma "mistrz kierownicy" , więc spoko dzwon mu nie grozi, chyba ,że od Ciebie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czekam aż zalicz dzwona!

adi ,przesadziłeś wszyscy miłośnicy subaru są zawiedzeni twoją wypowiedzią i staną murem za "małego rycerza " z subaru.
dzwon należy się tobie za serdeczne życzenia skierowane do naszego kolegi, już sam dźwięk naszych tłumików wyrwie ci twoje zawistne serce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

aniu nie pogrązaj sie

aniu twoje wywody sa mega słabe:) widac ze mialas 2 z polskiego
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zamiast święconym jajkiem

stuknęli się brykami. Może, to nowa świecka tradycja dla debili?!
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 2

mentalnosc hondziarzy- trzeba zap....ć bo to honda ! - frajerskie auto z papierowej blachy

miałem kiedys to stolec i nigdy wiecej tego nie kupie- totalnie frajerski pojazd
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

Sam się zdziwiłem gdy to widziałem ale prędkość z jaką uderzyła

Sam się zdziwiłem gdy to widziałem ale prędkość z jaką uderzyła honda w bmw i sprintera była ogromna w porównaniu do zniszczeń. Cud, że żyją
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt , Hondy mają słabe blachy ,

ale od strony mechanicznej są one świetne .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boooże gdyby to był wyścig motocykli

to tutejsze komentujące cioty dostałyby odcisków na palcach od klepania w klawiaturę. A tak pełna poprawność polityczna.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 8

..

Nikt nie zebrał dokładnych informacji , nie widzieli jak było a piszą taki stek bzdur !! :/ żenada! I to nie były żadne nielegalne wyscigi tylko jakiś małolat popisywał się tatusiowym autem . Współczuję głupoty .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ale popisywał się przed grupą osób które przyjechały " bez celu polatać nocą po mieście"
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tu Chodziło o KASE Misiu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

co oni pisza

przecież tam nikt się nie ścigał co oni wogule gadają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kto się tam ścigał ? Co to za kłamstwa.

Każdy kto był na miejscu czyli ponad 100 osób doskonale wiedzą, że żadnych wyścigów nie było więc co to oczernianie grupy miłośników samochodów którzy restaurują swoje samochody bo jest to ich pasją ?
Droga redakcjo za takie kłamstwa i pomówienia w życiu jeszcze role się odmienią i będziecie też w sytuacji gdy jesteście ofiarami wypadku, a napiszą o was ( ludziach prywatnych ) tak, że będziecie tymi najgorszymi.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 22

A co to za różnica? Wyścigi, nie wyścigi, zapieprzał jak debil i powinien się cieszyć, że nikomu nic się nie stało.

Pasjonaci, psia ich mać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co chciałeś napisać?

Twój przekaz jest bardzo nieczytelny. Musisz popracować nad sposobem wyrażania myśli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sto osób, powiadasz?

W jakim więc celu było tam sto osób? Ćwiczyli przed procesją na rezurekcję? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak sto osób

W celu zrobienia zdjęć sie spotkalismy... To ze jakis malolat stwierdzil ze sobie szybko pojezdzi i zrobi szal honda, ktora nic szczegolnego nie miala to sie pomylil... i zrobil debilna rzecz... Jeszcze jestem w stanie zrozumiec zeby zapierdzielal po 2 stronie Polskiej, gdzie nie bylo ludzi... i tak szczescie ze nic nikomu sie nie stalo, gdyby to sie stalo 20 m wczesniej byloby co najmniej 20 trupow... Niestety malolaty nie mysla, ale to nie powod zeby je*bac na CrewCoast, gdyz organizatorzy spota na rivierze nie mieli z tym nic wspolnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

mam mandzieję, że ubezpieczalnia się na nich wypnie

i niech sobie zbierają na naprawę/kupno auta sprzedając marchewki
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kto zna prawdę?

Niech napisze jaki faktycznie był przebieg zdarzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A mercedes sprinter sam się rozbił ?

Ciekawe gdzie o nim napisali. Honda jechała prosto a pierszeństwa wymusiła bmw. To że grupa ludzi w tym miejscu miała zlot nie oznacza ze brali oni udział w jakichkolwiek wyscigach które nie miały miejsca.
Nikt się nie ścigał auto jechało prosto i uderzyła w nie honda która wyleciała wprost w zaparkowanego mercedesa sprintera.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie było wyścigów?

To co było? Zlot motoryzacyjnego klubu dyskusyjnego? Bez przesady.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zlot to zlot można wpaść porozmawiać ze znajomymi, za dużo filmów w których zlot organizuje się tylko po to by się ścigać. Idąc twoim tokiem rozumowania Rendo, to to, że idziesz spotkać się ze znajomym do knajpy by pogadać, oznaczało by, że jesteś pedałem chodzącym na gejowskie randki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja p..le

Co za k..a stereotypowe myślenie... Za dużo F&F się naoglądałeś człowieku i teraz sądzisz, że jak ludzie w większej grupie się spotykają z tą samą pasją to od razu będą się ścigali i nie wiadomo co wyprawiali... Na tym spocie było spokojnie na parkingu w rivierze (robili zdjęcia itp.), pozniej czesc rozjechała się do domów część na Polską, ale nadal było spokojnie. Głównie wymienialiśmy się ciekawostkami z ludźmi na temat aut. Do czasu jak jakiś małolat stwierdził, że sobie polata. Jeszcze wy*rąbane jakby zrobił to raz, ale za 5 razem się roz..ał i to przy ludziach... Parę metrów bliżej, a nie skończyłoby się na 2 lub 3 skasowanych autach. Mam nadzieje, że ten dzieciak ma nauczkę za to, co od..ł.
Miał więcej szczęścia niż rozumu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A gdzie mercedes sprinter co został rozbity ?

Nic nie wiedzą a piszą żenada żenada
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

skąd wiadomo,że honda leciała ponad stówkę! na oko?

Zdjęcia po prostu perfekcyne!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

jak lubisz to sobie poss.. pało i pewnie pierwszy uciekałes zenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie było wyścigów !!!

Tam nie było żadnych wyścigów !!! Zaparkowany samochód w który się wbili uratował im życie, jakie wy piszecie głupoty. Kasę wam za to dają?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

koszty leczenia pokryją podatnicy

cięzko w Polsce ściągnąć kasę od takich leszczy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

przez pól miasta scigali Deawoo ??

pieszo ? na rowerach? Klamota daewoo sprzedałam na złom kilka lat temu jako sprzet nie nadający sie do uzytku w cywilizacji XXI wieku. O co chodzi ??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

jak się nie dba o samochód bo jest się pieprzonym bidolem, którego nie stać na wymianę oleju, to później psioczy się jakie to samochody są GUANiane i "nie nadające się do użytku w cywilizacji XXI wieku"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fałszywe media sieją ferment

Zanim coś napiszecie lepiej się dobrze doinformujcie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jakie wyscigi ? Głupoty

co za debile to napisali. Teraz wszyscy mysla ze były jakieś wyscigi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

A co ze sprinterem na którym się zatrzymali i uratował im życie ?

Pewnie i tak usuniecie ten komentarz żeby kase sciagnać za fałszywe informacje i sensacje
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bohaterski kierowca sprintera

teraz dostanie medal i kasę od prezydenta miasta Gdynia za swój godny pochwały czyn pozostawienia w tym miejscu pojazdu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprinter

Wciąż rozwalony stoi na Polskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie ?

kto teraz bedzię płacił za leczenie tych debili.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

sami za to zapłacili, co miesiąc wspierając tą nierentowną instytucję nfz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tor zamiast stadionów

Gdyby w końcu wybudowano tor w Trójmieście, bezpieczeństwo by się poprawiło, a ludzie mieliby gdzie spędzać czas z całymi rodzinami, a nie stadion, który kosztował prawie 3 razy tyle co tor w Katarze. Na takim obiekcie można by organizować imprezy rangi światowej, na podobne np. w Czechach , Niemczech, nie mówiąc już o Hiszpanii, czy Włoszech zjeżdża po 100 tysięcy kibiców rok w rok, a nie garstka drących ryja kibiców z za granicy, którzy wpadli do Polski na jeden mecz swojej drużyny. Na torze mogliby ćwiczyć motocykliści, kierowcy aut, mogłyby funkcjonować szkoły doskonalenia jazdy, odbywałyby się mistrzostwa w wyścigach różnych klas, wyścigi na ćwierć mili i wiele, wiele innych. Koszt budowy 3 krotnie niższy niż stadionu i służyłby wielu ludziom, a nie garstce kibiców piłkarskich, dopingujących rozkapryszone panienki zwące się "piłkarzami". Inną kwestią jest, że taki obiekt by na siebie zarobił, a ten cholerny stadion będziemy spłacać latami i latami do niego dokładać, bo oprócz meczów i koncertów przebrzmiałych gwiazd nic się tam nie dzieje, sama wymiana murawy to setki tysięcy złotych. Ale lepiej budować stadiony, kolejne muzea II wojny i ECS ( za sam ECS mielibyśmy tor na światowym poziomie ).
Pytanie, wolisz iść z rodziną na mecz polskiej ligi, czy oglądać wyścigi na światowym poziomie np. Formuły 1, MotoGP, Superbike itp. ?
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie porównuj muzeów do toru dla kilku pokopanych idiotów.

Muzea to coś więcej niż tylko zaspokojenie marzeń łysych pał z wyklepanych staroci. Chcecie toru, to zróbcie zrzutę, postarajcie się o pozwolenia i budujcie.
Wara od moich pieniędzy, nie po to płacę podatki żeby pożytek meli z tego motoryzacyjni kretyni, siejący agresję na polskich szosach.
Wystarczy, że zbudowano stadiony z podatków. To musi wszystkim bałwanom wystarczyć.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jeszcze jakieś życzenia?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

poproszę kawę z mlekiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zastanów się

po co tu tor?
dla garstki ludzi bo chcą se pojeździć szybciej?
czy dla wyścigów na które nie stać Polski(nie mówiąc już o województwie)
sam koszt zapisu do F1 to kilka milionów yuro + organizacja kolejne kilka baniek tak jak każde GP.
A jak garstka chce niech se wybuduje nikt im tego nie zabroni, kupno ziemi i stawiać budowlę z infrastrukturą z własnej kasy i prowadzić sobie biznes.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten przyziemiony koło Olivii

ścigany listami gończymi. Dlatego zmykał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przez pół miasta...????

chodzi o Oliwę czy Gdansk?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bar ?

McDonald's to restauracja, a ne bar...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

a szambo?

to perfumeria?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szybcy i wyklepani

Ci wspaniali chłopcy mieszkający kątem u mamy, klepiący blachy swoich aut w garazu. Wszystko po to aby udowodnic, że ich wyszpachlowane cudo nie ma szans z barierką.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyżby zazdrość przemawiała przez "AS-a", pewnie boli jak patrzysz przez wynajętą norę na swoje pordzewiałe ticko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyscigi

Szybcy I wsciekli.Bezmozgow nie brakuje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ratowa takich debili
jak tacy madrzy to niech sami sie pozniej ratuja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

po cholere ratujecie tych debili
powinno sie ich zostawic. niech pokaza jacy z nich kozacy. Jakby ich zostawiono to chociaz byloby pewne ze nastepnym razem zaden przypadkowych czlowiek nie ucierpi
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

debil to masz na imie i straszny z ciebie kozak przez klawiature od komputera ciebie ktos chyba kiedys zostawił i boli do dzisiaj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

do mam nadzieje

do twojej wiadomości to nie był wypadek z ich winy kierowca bmw przyznał się do spowodowania wypadku i radze udać się do dobrego psychiatry skoro Życzysz komuś Żeby wylądował na wózku inwalidzkim pogadamy jak taka sytuacja przydarzy się tobie albo komuś z twojej rodziny czego NIE ŻYCZĘ i tak jak pisze ktoś wyżej trzeba tam być albo dokładnie wiedzieć co się stało nie było cię tam nic nie wiesz to się nie wypowiadaj
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

mam nadzieje ze te debile od nocnych wyscigow wyladuja na wozku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

a ja mam nadzieje ze wyladujesz na karze z gnojem pajacu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

moje zdanie

Moje zdanie jest takie wina z punktu przepisow jest kierowccy bmw ale przesadzili malolaci z hondy,bo lecieli ta ulica po raz czawarty na pelnym gazie,wyprzedzajac jedno auto i bmw nie odpuscili wogle pedalu gazu.swoja nieodpowioedzialna jazda narazili swoje zycie na probe i wszystykich stojacych obok.gdyby to bmw zjechalo wczesniej 50 -60metrow ,napewno ofiar bylo by wiecej.A wyscigow zadnych nie bylo,wiec pozdrawiam redakcje za glupoty i tego informatora,wyscig to moze robili sobie chlopcy z hondy z samymi soba.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie czujcie się bez winy ...

Cokolwiek się tam stało ,to Wy jako miasto, czy Polska jako Państwo nie czujcie się bez winy !!!!,bo gdybyście mniej inwestowali w te durne stadiony na których nie można nawet grac i nie pchali pieniedzy w piłkarzy którzy nigdy nie bedą dobrze grali a zbudowali kilka torów to by było mniej nieszczęść egoiści...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Muniek

hahaha ale bzdury tutaj są napisane praktycznie nic się nie zgadza poza tym ze 4 chłopa pojechało do szpitala . . .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

..

I poza tym że zgadzają się marki aut..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Treść artykułu mija się z prawdą.

Kierowca BMW spowodował zagrożenie, przyznał się już do spowodowania tej sytuacji. Nie piszcie nieprawdziwych informacji.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

drogi 3mieście

To może jakieś sprostowanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

drogi trójmieście? co to ma znaczyć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomniał 'w' między drogi a trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprostowania nie będzie...

Jak zwykle poniosło portal Trójmiasto.pl i podali informacje niezgodne z prawdą ale jak to w zwyczaju bywa po co robić sprostowanie (w d*pie to mają) Lepiej powołać się na anonimowego informatora który guzik wie i to opublikować :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ulica POLSKA

- Zero fotoradarów
- Praktycznie nie widziałem tam drogówki, by suszyła
- Ulica szeroka lepsza niż niejedna w mieście
- Z przyjemnością się tamtędy jedzie (wolę tamtędy na świętojańską niż przez połatany kawałek Wiśniewskiego do Dworca)

Na tej ulicy aż skurcz łapie w nodze, by nacieszyć się tak rzadko widzianą nie połataną ulicą jaką jest Polska :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

równa i zdradliwa

fotoradarów nie ma a przydałyby się.

drogówka suszy i to często

szeroka i równa jest aletylko w kierunku Chrzanowskiego, w drugą stronę
są zapadnięte studzienki.

zdradliwa bo pokryta pyłem węglowym praktycznie od skrętu w Celną do samego końca. Trochę wilgoci i można się zdziwić. Szczególnie na wysokości ronda Jarugi- Nowackiej.

Dzisiaj tam przejeżdżałem i zastanawiałem się co się przytrafiło temu sprinterowi. Teraz już wiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Same kłamstwa i nie dopatrzenia

Moim zdaniem to ten kto to pisał to nakłamał jak tylko można artykuł pomija rozbita bete i sprintera który wyhamował honde . Najlepiej napisać jak się nie zna tych osób i nie więdzą co się stało...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

policyjne j..ne ch..je i te ich pościgi przez pokazówki tych debili niedługo ktoś zginie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

skradziono g.. zrobili więc olewam tych bydlaków a to co wyprawiają te tępe barany przechodzi ludzkie pojęcie ch..je ustawiają pełne ludzi samochody by zatrzymac jakiegoś desperata głupie policyjne k..stwo nie liczy się w ogóle z życiem i mieniem osób postronnych.Tak samo tu kobiecie w Renault nic się nie stało a co by było gdyby się stało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak,tak,sam nieraz słyszałem przez megafon:"Tu Policja!Proszę państwa,proszę ustawić swoje samochody w barykadę! Rekwirujemy

Idź się leczyć,chłopie.Do bandytów za kółkiem powinni strzelać,ako u Ameriku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeździć trza umić

mam Golfa III z silnikiem 1,4 i mocy mi nie brakuje ,umiem jeździć szybko i na następnych światłach jestem zawsze pierwszy w Kartuzach ten silnik to szatan -a kolesie jak nie potrafio ogarnąć mocy którą ja ogarniam to niech się nie biorą za wyścigi Liczo się umiejętności a nie konie mechaniczne i jakieś Hundy .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Debilu ! Potencjalny morderco ! Chwaście !

A jeśli (tak jeżdżąc) "trafisz" kogoś z moich bliskich - bądź pewny, że cię znajdę !!! Mogę cie zapewnić, że lepiej będzie dla ciebie jak trafisz do pudła ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

hahahha

Uśmiałam się jak nigdy xD Trollu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sopot

Nie piszcie głupot, sopot to dwie ulice na krzyż, 10 min jazdy max. Co to za pościg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

:)

Zawsze mnie interesowały golfy szczególnie z kartuz :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za złomy

Jaki kraj, takie samochody i takie wyścigi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Policja dojechała do granicy Sopotu i potem pościg kontynuowali policjanci z Gdańska?? Tak było gdy James z Sopotu uciekał w Gdyni swoim BMW
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

policja z Sopotu moze kontynuowac poscig na terenie innego miasta :)

dyzurny musi tylko poinformowac sasiednie miasto i poprosic o wsparcie. Moga nawet nada komunikat na cale wojewodztwo ;) Nie pierwszy raz sa takie poscigi. Kiedys na estakadzie dzwonilem, ze jedzie przede mna pijany. Gosciu zjechal nagle na spacerowa - jechalem za nim dalej - na tel byl duzurny z gdyni. Zatrzymanie bylo na wiadukcie :)

Malo sa specjalne kanaly policji, na ktorych prowadzony jest nasluch 24h ;) Bedac w dowolnym miejscu w Polsce moga poprosic na tym kanale o wsparcie - niem usza miec juz nawet kkontaktu z jednostka macierzynska ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk, dojazd Kołobrzeskiej do Grunwaldzkiej !!!

Ludzie !!!
Tam jest teraz zmiana organizacji ruchu i pasy skręcają za tunelem SKM a 90% jedzie prosto !!!
Ktoś chce zarobić na OC to niech tam się wystawi.
Jeleni jest pełno.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

znasz w ogole swoje prawa? wlasnie na OC da sie najwiecej zarobic

oni robia swoje wyliczenie bo musza,
zanizone stawki za lakierowanie i blacharke,
pewnie 60/60 - tzw. wyliczenie kosztorysowe
TY masz prawo naprawiac samochod na oryginalnych czesciach i bez amortyzacji...
plus darmowy samochod zastepczy
poczytaj OWU a nie łykasz wszystko jak mlody pelikan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ ja wiem,jakie mam prawa.Ale mieć prawa,a je wyegzekwować,to dwie rzeczy.

Pozdrawiam likwidatorów z Ergo Hestia,którzy niestety dobrze wiedzą,że pracujący człowiek nie ma czasu i nerwów na sprawę cywilną :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to do kogo masz wąty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

re

a policja gdzie była?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

prawda jest taka ze kierowca hondy nie potrafil sie zachowac w tak licznym gronie ludzi ktorzy maja pasje... po drugie tak to bywa jak sie pozycza auto od tatusia. Przyjechal i chcial sie pokazac ale nie myslal o innych. Zal tylko kierowcy bmw bo prawde mowiac nie byl niczemu winny bo myslal ze jest w gronie ludzi normalnych ale oczywiscie musial znalezc sie malolat ktory chcial sie pokazac.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Podobno to bmw zawinił. Podobno nie były to nawet wyścigi tylko kręcenie materiału do reklamy szamponu. To w końcu jak jest?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy za to staliście tam z jakiego powodu?..

On się chciał pokazać, wy chcieliście pokazać nowe fele z letnimi oponami - prawie nowymi, i tak dalej. W sumie sama guanożeria której się wydaje, że ma pasje.Niektórzy fizycznie dorośli, ale umysłowo conajwyżej klockami LEGO mogą się bawić. Znam ludzi z pasją do wyścigów, na pewno nigdy nie było ich wśród was.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

12345

Ze zdjęć jasno wynika, że BMW zawiniło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak tak

byłem w momencie jak się r********i jeszcze części karoserii usuwali koledzy sigaja się tam co piątek tym razem nie poszlo ps wrzucie te filmiki z komorek co kreciliscie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

heh

gdzie była policja? powiem ci na końcu polskiej na rondzie jeździli w kolko wiem bo ta grucha przejerzdzalem pozdro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakby napisał Holowczyc

"Wszystkiemu winne są drzewa"...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

debile

Jeżeli wyścig z samym sobą można nazwać ściganiem się to grubo macie blaszki poprzestawiane...scigal się ale z własnym cieniem...bmw chciało zjechać na parking, podczasz gdy małolat smignal sobie ponad 150, i nawet hamulca nie zdarzył dotknąć... O sprinterze też nie napisali... Po co robić artykuł o czymś, o czym w ogóle nie macie pojęcia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

30% internautów twierdzi że to nie były wyścigi

dziwnym trafem byli świadkami tego zdarzenia, wszyscy w jednym miejscu.....
Bardzo popularne miejsce na spacery musi to być....
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać, że masz o czymkolwiek pojęcie...

Na Polskiej było sporo osób, aby porobić zdjęcia swoich aut i dlatego teraz pisza sprostowania, do tego, co tzn. "dziennikarze" piszą... co bzdury... Sama tam byłam i ten artykuł ma tylko tyle wspólnego z tym co się stało, że 4 osoby zostały przewiezione do szpitala, reszta to stek bzdur i wymyślone bajki z głow tych dziennikarzy od 7 boleści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Muniek

Wiesz co to jest spot baranie ??
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

gwe czy gpu?

Mam nadzieję że za zniszczenia zapłaci kierowca a nie miasto z moich podatków !?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zalecam maść na ból d*py.

Ludzie zalecam wam maść na ból d*py. Wiadomo, że wieczorne zdarzenie z udziałem czy to BMW, Hondy, VW, Audi, Nissana itp. popularnych wśród młodzieży aut to będzie według większości osób nielegalny wyścig, bądź kierowcą będzie pajac nie umiejący jeździć samochodem. Nie ma to jak pleść bzdury nie znając całej sytuacji!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polacy są dziwni...

Polacy są dziwni... Jeżeli jest jakiś zlot/spot czy to VAG-ów czy też Japońskiej motoryzacji to każdy przechodzień pieje i mało się nie posika na widok niskiego VAG-a na dobrym kole, bądź zadziornie zrobioną Hondę przygotowanej pod tor. Bądź też ładnie utrzymanego seryjnego egzemplarza. Ale jak dochodzi do jakieś kolizji to zawsze słyszy się to samo debile, udający rajdowców (pomijam fakt, że większość aut mogła by jeździć po torze, a nie po oesach) i ich wy szpachlowane samochody. Ludzie opanujcie się i przestańcie byś sobie wilkami. Poznajcie sprawę dokładnie i darujcie sobie zbędne i niepotrzebne komentarze. Bo taj to można stwierdzić, iż przemawia przez was zazdrość. Bo jeździcie smutnym autem które niczym się z szarego tłumu nie wyróżnia. Zresztą zawsze tak jest wybijesz się przed szereg to nazwą Cię debilem, a w środku zazdrość i zgrzytanie zębami, że też by się tak chciało.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Po co się wysilasz? Zostaniesz zminusowany, bez względu na to co napisałeś. Taki naród nic nie poradzisz.
Pamiętam kilka lat temu był przypadek że audi zepchnęło hondę crx na słup oświetleniowy przy Olivi. Gościu w crx wystartował ze świateł, jechał spokojnie ale i tak został zjedzony przez naród i prawie jednogłośnie okrzyknięty mordercą za to że jeździł crx'em.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Budujmy tory wyscigowe!

Przykra sprawa. Dobrze przynajmniej ze nikt nie zginal i w taki sposob sie to zakonczylo. Nie bylo mnie na miejscu zdarzenia, wiec nie bede sie odnosil do przebiegu wydarzen. Moge tylko potwierdzic ze czesto sa na miescie organizowane spoty, ale nie chodzi tam o zadne wyscigi, a jedynie o wspolne spedzene czasu, dzielenie motoryzacyjnej pasji, poznawanie nowych ludzi a niekiedy i przejazdzki po miescie.

Poruszyl bym natomiast inna kwestie. Mianowicie dlaczego w rejonie tak duzej aglomeracji jak 3-miasto nie ma wciaz zadnego toru wyscigowego? Ba! Wystarczyl by chociaz obiekt do wyscigow na 1/4 mili. Tyle miejsca wokol naszych miast, a nikt nie chce sie tego podjac i zbudowac takiego obiektu. Jestem pewien ze z utrzymaniem nie bylo by problemu, a chetnych do legalnego scigania sie znalazlo by sie napewno sporo. Jestem tez pewien ze zniknal by wtedy, lub zostal znaczaco zredukowany poziom nocnych, nielegalnych wyscigow. Wiekszosc osob wolala by wydac pieniadze na przejazd po profesjonalnym torze, niz ryzykowac mandatem, oraz swom i innych zyciem i zdrowiem. Jakis ulamek pewnie nadal by szalal na ulicach, ale normalni ludzie majac swiadomosc ze w cenie mandatu maja np 10 przejazdow na zamknietym torze z aparatura pomiarowa korzystali by zapewne z uslug takiego obiektu.

Ps. Przepraszam za brak polskich znakow. Pisze z telefonu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

budujcie!

kto wam broni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co wiem to nie Alan

rozmawiałam z nim przed chwilą
ludzie dzwonią do niego i pytają czy wszystko OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wyścigi

Gdynia to nie Grandham (UK). Tam się jeżdzi na Nitro. Nie jeżdzą starymi złomami. ,które ledwo się kupy trzymają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

naiwnosc

Ludzie ogarnijcie sie, nowych niebieskich polowek jest troche na Pomorzu. Szkoda tylko ze wielu wypowiadajacych sie tu osob nawet tam nie bylo i nie wiedza jaka jest prawda. Bo zadnych wyscigow nie bylo a poza tym jak ktos mysli za kierownica to nie jedzie 150km/h po publicznej drodze. Szkoda ze ludzie obwiniaja tylko osoby za to ze zalozyli sobie fanpage na Fb (kazdy to moze zrobic jak ktos chce) i akurat oni nie mieli wplywu na wypadek. A kierowce i trojke pasazerow uratowalo to ze uderzyli w samochod dostawczy a nie w sciane i powinni dziekowac Bogu za to ze nie zdarzylo to sie 10m wczesniej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie matura lecz FURA zrobi z ciebie BOHATERA

to tyle w temacie ścigantów i wyścigów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

tor Daytona na Polskiej

no no ale się porobiło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamiast budować orliki budujmy tory wyścigowe

młodzież znudzona jest kopaniem w piłkę to jest pasee teraz każdy szanujący się młodzieniec ma wyścigówkę tiuningowaną w garażu w tdi z pierwszego tłoczenia składaku. idzmy młodzieży na rękę wsadzmy na dach elkę ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziekuje,prawie skonalem ze smiechu..

rozporka,filtr powietrza k&n i malowane zaciski nie dadza 400 KM.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm nie scigali...

to dziwnym trafem sporo ludzi wie, ze nieoficjalne wyscigi sa w gdansku raz w tygodniu - pomiedzy hala olivia a top meblami na zaspie(grunwaldzka). Czwartki 21:00 ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dżoni,jesteś tak dobrze poinformowany :*

Dla mnie Ty jesteś TOP,chciała bym być Twoim meblem... hmmm,może materacem? ;) :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Crew Coast Pomorze sam jesteś kretynem/ką .... ten co kierował to brat mojej przyjaciółki i jest prawdopodobnie nagrane jak BMK zajechała mu drogę ... więc jak nie wiesz to nie mów i nie oceniaj ....
Ucierpieli 5-tka niewinnych chłopaków i żyją tylko dlatego że w aucie było 30 poduszek bo tak to by umarli na miejscu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kierowca ma całą zmiażdżoną noge i ma zszywane kolano ... miał operacje stopy bo środkowa część pięty przesunęła mu się aż do palców a palce u nóg ma połamane w paru miejscach -,- .... ledwo żyją a wy jeszcze ich hejtujecie nawet nie wiecie co dokładnie spowodowało wypadek !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 18

nadmierna prędkość ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

al ten biedny kierowca grzał z ogromną prędkością przez miasto, czyli sam świadomie narażał życie

innych i swoje,
to przestępstwo, potencjalny zabójca
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

wiadomo, co spowodowało- jego bezmyślność

gdyby jechał 50 , zahamowałby
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może ten "brat" Twojej przyjaciółki pochwali się tym że testowali prędkość maksymalną?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uratowały ich poduszki powietrzne? Nie sądzę z tego co wiadomo to raczej bus w który uderzyli. Nie rozumiem po co się tak ludzie nakręcacie i piszecie bzdury jak Was tam nie było a ten co wysłał informacje do Trójmiasto.pl to pogratulować mu inteligencji. Po za tym do Trójmiasto.pl jak ktoś by do Was napisał że wojna się zaczęła bez sprawdzenia informacji też byście to opublikowali?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Debil

Jacy niewinni to debile jak jezdza z taka predkoscia po miescie . A kierowca niepowinien miec operacji na glupote nie ma rady i ratunku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

jestem za aborcja:

do 35roku zycia ;) :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poduszki nie ratuja zycia

aut to tylko kawalek blachy - im nowsze auto tym gorsze blachy(ale lepsze strefy zgniotu). Fizyka dotyczy kazde auto tak samo - zabija nie predkosc a roznica predkosci.

Do tego w momencie wypadku wiekszy pojazd bierze na siebie wieksza sile uderzenia. Dla przykladu: jesli auto uderzy w budynek - kierowca przezyje. Jesli uderzy w latarnie lub cienkie drzewo - nie przezyje. Cale sily w momencie uderzenia pozostaja w aucie, ktore uderza.

Predkosc to jedno a wyobraznia drugie. Ludzie, ktorzy jezdza po 250-280kmh. na polskich autostradach nie wypisuja takich komentarzy tylko dojezdzaja do celu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

i dobrze im tak... a temu debilowi ta pieta powinna mu sie na czolo przesunac i pozostac tam na zawsze! Tak dla przykladu i za glupote.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy jazda z V=100 km/h jest normalna w mieście czy nie?

Nie jest. I za nadmierną prędkość ponieśli konsekwencje. Jeżeli okaże się, że BMW nie brało udziału w wyścigu, to jescze tylko przykro że innych pcciągnęli za sobą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm

no biedaczek..współczucia godny.jak się jeżdzi jak nienormalny po miescie to tak się konczy!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łaaaał

Brat przyjaciółki...? ookkkk. Ten brat przyjaciółki zapomniał dodać, że zapierd*alał 4 razy po Polskiej, a za 5 się rozje*bał i że testował prędkość maksymalną samochodu, który i tak nic nie miał pod maską... I tak miał szczęście, a nawet więcej szczęścia niż rozumu... Jechać grubo ponad 150 PRZY LUDZIACH, którzy byli przy ulicy we czwórkę i bez pasów i z telefonem w ręku. Już go nie broń bo to on powinien ponieść karę za ten wypadek i narażenie ludzi stojących na śmierć. BMW zajechało drogę fakt (bo zjezdzalo spokojnie na parking), ale jak się zapie*rdala 150 km/h albo wiecej to ciezko zauwazyc takiego kogos...
Brat twojej przyjaciolki moze zawdzieczac swój stan zdrowia tylko sobie i tak ma szczescie ze zyje..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

siema pindo

słuchaj, byłam na miejscu wypadku, więc weź się zastanów czy warto cokolwiek komentować, bo Ciebie tam nie było, a do pieprzenia głupot to pierwsza. ogarnij cały schemat, a z tego co wiemy to w hondzie była kamera więc ciut się zdziwisz, buźka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co ścigać?

Nie rozumiem po co policjanci ruszaja w pościg za kierowcą, który nie zatrzymała sie do kontroli. Stwarzaja niebezpieczeństwo dla pozostałych uzytkowników drogi, już nie raz dochodziło do wypadków, w których poszkodowani byli calkiem postronni kierowcy. Przecież mozna ruszyc za takim autem utrzymywac sie w zasiegu wzroku i drogą radiowa poprosic kolegów z innych patroli, zeby kierowali sie w rejon uciekiniera? A moze tylko jeden radiowoz mamy w Gdańsku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak sie uczy szacunku

do policji. Grzecznie kulturalnie ale stanowczo. Taka rola policji - obywatel ma sie podporzadkowac.

Policja w Polsce za malo uzywa broni... Panie kierowco XXX wie pan za co pana zatrzymalem? Nie nie wiem :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedny chlop z BMW, bo gdyby malolat nie zapieprzal to by nic sie nie stalo. Nauczy sie miejmy nadzieje jak bedzie mial problem z chodzeniem. Ewidentnie jego wina.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Winny kierowca bmw

Wszystkich ubolewających nad kierowcą bmw, informuję, że jechał on z prędkością równą prędkości hondy! W pewnym momencie odezwała się jego "ułańska krew" i postanowił skręcić myśląc ,że zdąży. Oba pojazdy wykazały się brawurą i brakiem wyobraźni. Ponadto włączający się do ruchu bądź zmieniający pas zawsze powinien się upewnić , że może to zrobić nie zagrażając innym uczestnikom ruchu - w tym przypadku złamanie tego przepisu spowodowało ten nieszczęśliwy wypadek. Niech się cieszy , że nie spowodował większych strat w ludziach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

buba?

Poje****? stolec widziałeś stolec wiesz.. więc nie komentuj cebulaku ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak się składa ,że byłem naocznym świadkiem, banan wyrażaj się adekwatnie do sytuacji, to publiczne forum.Nie wiesz czy jestem cebulakiem, cokolwiek to dla Ciebie oznacza, więc nie nazwę Cię burakiem, tyko dlatego, że wypowiedź Twoja jest żałosna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zal...

Czemu Nocne Latanie Bez Celu Po Trojmiescie usunelo stronke zaraz po pojawieniu się tego artykulu?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tego co widac Nlbcpt zyje a crew usunal stronke bo jest odnosnik w artykule
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

może chcą przeczekać ten cały szum ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ale chodzilo mi o strone internetowa, jest już nieaktywna.. a fanpage na facebooku to crew usunięto. Anyway skoro ktoś z crew napisał do Trojmiasto.pl sprostowanie to dlaczego usunal fanpage na facebooku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

stronka nocnego nie dziala chyba juz 2 tygodnie , chyba zawiesili dzialalnosc

Moze crew ma jednak cos do ukrycia skoro zawiesili stronke ?
Albo nie chca zeby logo kojarzylo sie z ta sytuacja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

TRÓJMIASTO.PL zakłamany portal.

Wy naprawdę ludzie jesteście popier***** nie macie co robić? Podniecacie się tym że jakiś małolat się rozwalił? Ja wcale się nie dziwię ludziom z tej grupy skoro zostali fałyszwie oskarżeni przez MEDIA (patrz. TRÓJMIASTO.PL) którzy nie znając przyczyn wypadku dodali artykuł niezgodny z prawdą! I to mają być rzetelne informacje? Trójmiasto.pl to kanalie które tylko chcą kogoś oczernić!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To byl rąbany wyscig. Pojawil sie post na ten temat ze jeden z tych idiotow jest w szpitalu z jakimis znajomymi, a pod spodem komentarz "naraziliscie innych uczestnikow" ale niestety zostal juz usuniety- chyba wiadomo dlaczego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest oficjalny, potwierdzony przez policje bieg wydarzen, wiec nie można się nim sugerować!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro jest odzwierciedleniem rzeczywistości to dlaczego nie można się nim sugerować?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niecierpliwie oczekuję informacji, że ściganci z hondzi przenieśli się ze szpitala na łono Abrahama !

Witaj bumbum215 !

Nie wiem skąd w Tobie tyle nienawiści do ludzi. W każdym wypadku życie ludzkie ma największą wartość, a życzenie komuś śmierci świadczy o Twoich ukrytych traumach z dzieciństwa. Czyżby mamusia Cię nie kochała? Koniecznie musisz o tym z kimś porozmawiać!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szczyle z "hondzi" to potencjalni mordercy ! Ich życie nie ma żadnej wartości, bo swoimi popisami...

... doprowadzą wcześniej, czy później do unicestwienia na ulicy czyjegoś niewinnego życia.

Takim, jak oni przed wydaniem prawa jazdy powinien być obowiązkowo "fundowany" zabieg kastracji.

I dopiero po takim zabiegu : Niech sobie żyją długo i szczęśliwie !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

W każdym z nas drzemie morderca, ale choć Twoje rozwiązania odnośnie wydania prawo jazdy są dość radykalne, popieram coś powinni z tym zrobić, młodociani + pijani kierowcy powodują 50% wypadków w Polsce; reszta 50% to drzewa:))b
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawda o nielegalnych wyścigach

Wyścigi na tej ulicy są organizowane od xxxxx czasu. Policja bardzo często kontroluje tą ulice,wraz z ochroną. Ale myslenie nie boli,grona młodych ludzi którzy mają inny styl zycia czyli samochody, pasja .Są to osoby które wolą spodkac się w gronie naprawde dobrych przyjaciół a nie isc na wielką impreza itp. Organizowanie tzw. spotnanów- zlotów to naprawdę trudna sprawa żeby opanować ,co każdy robi . Coraz częscie młodzi ludzi organizują takie spotany co nie mają pojecia o bezpieczeństwie. Byłem na miejscu wypadku i widziałem dokładnie co się stało i na pewno nie jechali 180 z tą prędkością jest niemożliwe jechać w łuk który jest wcześniej od miejsca wypadku,dzięki tym ze auto było z nowszego rocznika uratował 4 osobą Zycie! Żeby nie stojący dostawcza przed barierkami to byśmy mieli drugi wypadek Kubicy auto przecięte w pół i cztery worki. Młodzi ludzie nie mają szans się wyszaleć i miejsca,dlatego robią to nielegalnie, wiele razy próby wynajęcia placu,pasu lotniskowego który jest nieczynny kończył się negatywnie. Dajmy dla przykładu naszych sąsiadów za granicami Polski czyli Niemcami którzy budują specjalne tory,organizują specjalne imprezy dla fanów motoryzacji a w naszym kraju ? Likwidacja torów, nagonka Policji itp. I umywanie rąk , problem był i będzie z nie spontanami ,wyścigami lecz można to w jakimś stopni minimalizować, godziną na torze to kilkanaście dni spokojnej jazdy,dlaczego ?Człowiek nie ma potrzeby poczuci adrenaliny na ulicy . Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

ten kraj stacza się na dno..

jedyne co ludzie mają to dostęp do alkoholu ...tego tu nie brakuje bo należy ludzi rozpić żeby byli bezmyślni i są...potem ten bezmózgi produkują następne bezmózgi i mamy ...teraz ściga sie pokolenie lat 80-85 efekt zmian , które miały ponoć robotnikom przynieść lepsze jutro..a przyniosło bezrobocie i nędzę..
Telewizja miała edukować a ogłupia i to skutecznie, teledyski to zwykłe pornole a polskie programy "rozrywkowe " to bezmyślne , podniecone jak w sekcie pajacowanie..ludzie czy to widzicie? czy widzicie upadek moralny tego kraju?
Gdzie edukacja, gdzie promowanie wartości? tylko kasa i bezmyślność..
Idziemy na zatracenie ..to już ostatni etap a pomyśleć , że dopiero była wojna , że dopiero zycie ludzkie miało taką ogromną wartość a teraz jeden idiota w kamieniu pomorskim zabija na raz 6 osób ..boże nie ma cię to pewno ..bo jak bys był to byś sam chyba oszalał patrzeć na to co ludzie ludziom w kółko gotują.!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Należy rozróżniać

Wszyscy fani samochodów wrzucani są do jednego worka. A przecież jest tyle rodzajów zainteresowań samochodowych.
Kolekcjonerstwo klasyków w których biorą udział nawet seniorzy +80 lat
Street racerzy - osoby lubiące ryzyko, prędkość na ulicy. W większości nietolerowani przez społeczenstwo
Popisywacze - brak umiejetności, chęć zwrócenia na siebie uwagi

A najwięcej jest osób które picują swoje auta przez ładne felgi, odnowiony lakier, rzadki wóz.
Cult style, german style, jdm, usdm, rat style, wies tuning i cała reszta

Zanim wszystkich wrzucicie do jednego worka dowiedzcie się conieco po co oni tam byli i co robili.
Spotykamy się na tych zlotach by wymieniać się doświadczeniami, pochwalić się swoimi furami w naszym gronie.
Zloty to nie tylko palenie kapcia i wyścigi. Za dużo telewizji i filmów.

Jeżeli nie wierzycie ludziom którzy piszą, że trójmiasto.pl piszę bzdury zapraszamy na komisariat na ulicę Portową w Gdyni. Udzielą wam prawdziwych informacji.
Byliśmy na miejscu były 4 karetki, 2 radiowozy, 2 straże ( moze wiecej ) i ochrona obiektu.

Żadnych mediów nie było, po 2 godzinach wszystko było sprzątniete z wyjątkiem sprintera, szkła i paru czesci więc jestem ciekaw skąd mają tą informację.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

debile

dopuki kretyny beda siadac za kierownice to tak bedzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pisze się dopÓki. Debilu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Należy rozróżniać

Zgadzam się w zupełności z tą opinią. Wszyscy wyróżniający się fani motoryzacji różnego rodzaju są traktowani w Polsce jak trędowaci. Kieruję ten apel szczególnie do kierowców aut, spójrzcie jak traktujecie motocyklistów wszelkiej maści, oni są równouprawnionymi użytkownikami dróg. Z moich obserwacji wynika, że częściej Wam przeszkadzają. Nigdy nie widziałam aby jakiś auto-maniak zachował się przepisowo i elegancko wobec jednośladów. Ponadto uważam , że każda pasja jest lepsza od ćpania , picia itp. A że brawura i popisywanie się leży w ludzkiej naturze, czasami dochodzi do nieszczęśliwych wypadków. Wszystkim fanom motoryzacji i wszelkich sportów ekstremalnych ,życzę im jak najmniej. A chłopakom z wypadku życzę szybkiego powrotu do zdrowia, na przyszłość więcej rozsądku !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

"A że brawura i popisywanie się leży w ludzkiej naturze, czasami dochodzi do nieszczęśliwych wypadków"

powiesz to swojej żonie jak będzie identyfikował zwłoki swojego dziecka rozjechanego przez szpanera na przejściu dla pieszych...
wtedy też będziesz miał chwilę refleksji nad tym co napisałeś na tym forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Należy rozróżniać

Mogę to równie dobrze powiedzieć swojej żonie jak na moje dziecko spadnie cegła na budowie, bądź napadnie go grupka zaćpanych małolatów w klejce PKP jadącej do Wejherowa zabijających ludzi dla paru złotych. Wypadki zdarzają się wszędzie i nie staję wcześniejszą wypowiedzią po stronie małolatów z hondy, ale na Boga nie można ich linczować za brak doświadczenia i brawurę-swoją karę dostali i myślę , że to nauczy ich trochę pokory. Wątpię czy Ty idziesz przez swoje życie kierując się tylko rozsądkiem. Nigdy nie zrobiłeś nic głupiego? Nigdy nie popełniłeś błędu którego żałujesz do dziś? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak - to z pewnością nie jesteś człowiekiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Nigdy nie widziałam aby jakiś auto-maniak zachował się przepisowo i elegancko wobec jednośladów. "

....no to mało dzieciaku widziałeś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Debile nie umiejący jeździć samochodem!

Do mamra na min. 10 lat!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Debile nie umiejący jeździć samochodem!

W tym kontekście każdego kierowcę , który nie ma stażu jazdy co najmniej 5 lat i przejechanych około 100.000 tys. kilometrów w różnych warunkach, można nazwać debilami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko za co? Za to, że sobie połamali nogi i ręce?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co za farsa

Ciekawy jestem skad portal trojmiasto.pl ma tak apokraficzne dane. Jeden wielki blef, a ludzie wierza w to co podaja media, a oczywiście nikt sporostowania nie napisze bo po co przyznawac sie do błędu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

w tym miejsu faktycznie nie było wyścigów

w tym miejscu żadnych wyścigów nie było a na pytanie dlaczego ludzie się ścigają po ulicach odpowiedz jest prosta WYBUDUJCIE NAM TORY A NIE NIE POTRZEBNE STADIONY.
Na stadionach nie ma komu grać juz nie mówiąc o tym ze polacy nie umieją grać. Buduje sie na kazdym osiedlu kilka boisk na których młodzi nie grają.
Starczyło by wybudować 1 tor na województwo i cały problem by zniknął.
mamy w polsce najlepszych w świecie drifterów gdzie oni trenują? tak nielegalnie na ulicach bo mamy 2 tory dostępne w polsce koszalin i poznań.
i jeszcze 1 to jest chory kraj bo w miejscach gdzie naprawdę jest bezpiecznie i są to pasy asfaltu z dala od wszystkiego jeździć też nie można bo to przeszkadza policji to rozumiem że mniejszą krzywda jest wypadek z przypadkowymi ludzmi niż ewentualne wpadniecie w pole rzepaku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzieliście tablice ? za szybą :)

czego można się spodziewać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale to wcale nie były wyścigi!!!

mY NIE BRALIMY UDZIAŁU - cREW cOAST pOMORZE NIE MA Z TYM NIC WSPULNEGO!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żałosna redakcja która umieszcza szkice z tekstami typu "zapieprzał"... "j.Eb.S"...

To sie robi forum a nie portal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wyścig...

a "przyjaciółka siostry kierowcy z hondy",niech przyjmie do wiadomości,ze popisywał się autem,tatusia i ma więcej szczęścia niż rozumu, niestety nasze prawo jest jakie jest wszyscy wiemy, i za jego głupotę cierpią inni, a kierowca bmw nie miał żadnej prędkości po prostu chciał zjechać na lewy pas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie chce mi się pisać banda debili a ja zapieprzałem w nocy bo debile się bawią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie wiecie -.-

Po pierwsze to nie były wyścigi po drugie to Honda się paliła a nie BMW.
To BMW zajechało drogę. Skąd wiem? Bo mój brat prowadził Hondę -.-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry