Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości:...
~Krzysztof
74

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,...
docent585
54

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 8 maja 2014

Opinie o firmach zarzadzajacych wynajmem mieszkan Witam, Chcialabym zapytac o opinie w temacie firm zarzadzajacych wynajmem....
~Ola
0

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Jakiego pośrednika znacie/ polecacie? Zbieram opinie: [URL]https://www.interankiety.pl/i/drOveXDj[/URL]
anna_ko
0

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 31 marca 2017

tani notariusz Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
14

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 9 września 2014

Wynajem dla turystow. Witam, czy mozecie podzielic sie swoimi opiniami na temat wspolpracy z...
~naciagacz, corka dewelopera haha
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 września 2016

Najlepsze biuro nieruchomości/pośrednik w Trójmieście? Poszukuję najbardziej doświadczonej osoby w handlu nieruchomościami w...
~Szukam większej przestrzeni do ż
7

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2016

dobry pośrednik CHCIAŁABYM PRZESTRZEC KAŻDEGO POTENCJALNEGO KLIENTA PRZED KORZYSTANIEM Z...
~blokowani...
0

dodano: 6 marca 2017

Dobry administrator wspólnoty w Gdańsku Czy ktoś może polecić dobrego administratora?
~Marek
1

dodano: 16 lutego 2017

Kredyty na mieszkanie Hey powidzcie mi czy korzystaliście z usług pośredników kredytowych jeżeli...
~edi
40

dodano: 31 sierpnia 2012

Pilnie kupie mieszkanie. Kupie mieszkanie 3 pok. 1lub 2 pietro Gdansk Chelm. Mieszkanie moze byc do...
~anonim
0

dodano: 19 lutego 2017

Nieruchomosci Tyszkiewicz - opinie o firmie. Witam. Proszę o informacje na temat tego pośrednika. Mam do sprzedania...
~marlena
13

dodano: 11 kwietnia 2012

Uwaga na klientkę wynajmującą mieszkania Pani z rocznika 1984 ma na imię Vanesa Jimenez Molina. Pochodzi z Hiszpanii,...
~Właściciel
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2017

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z...
~XAO
10

dodano: 14 kwietnia 2015

Administrator Gdynia Witam proszę o namiary na dobrego i uczciwego administratora naszego budynku
dana20
0

dodano: 16 stycznia 2017

Stalko nieruchomości - czy warto? Witam, czy ktoś z państwa miał umowę pośrednictwa z tym biurem? Zastanawiam...
~sprzedająca mieszkanie
6

dodano: 27 grudnia 2016

Alex T Great Czy ktoś współpracował z tą firmą? Widziałem mieszkanie na sprzedaż i ta...
~AH
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 31 grudnia 2016

Nie do końca uczciwi pośrednicy... Właśnie znalazłem ogłoszenie sprzedaży mieszkania z biura nieruchomości za...
~vivi
12

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 listopada 2016

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami...
Aga_gdansk
44

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2011

Agencja Obrotu Nieruchomościami Joanna Kulska Miał ktoś coś wspólnego z tym biurem? Oglądałem jedno mieszkanie za ich...
~VIN
4

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry