Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sprzedaż mieszkania przez zagraniczny portal Korzystał ktoś? Zamieściła ofertę sprzedażu mieszkania i od razu skontaktował...
~ottak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

wynajem dobowy - kogo polecacie Czesc! Kupilem 2 miesiace temu mieszkanie w Gdansku Przymorzu, na ulicy...
~redzi
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Ostrzegam przed Peper House Ostrzegam nie tyle kupujących co sprzedających swoje mieszkania przed...
~Kupiec
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Biuro nieruchomości polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług biura nieruchomości p. Katarzyny Dziaduch....
~Magda
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

Odradzam!!! Totalna ignorancja klientów. Zgłaszane problemy są zbywane, a klient...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

sprzedaż mieszkania bez pośredników Co w przypadku gdy mam podpisaną umowę (aż z pięcioma biurami , zależało nam...
~Gosia
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Nie aktualne ogłoszenia tez tak mieliscie... Jestem laikiem w kupnie mieszkania, ale nie mogę zrozumieć dlaczego na...
~Jacek
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Polijacht domki na wodzie! Cała Polska! Witam serdecznie, chciałbym przedstawić wam naszą firme Polijacht, zajmujemy...
~Polijacht!
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

przepisanie majątku na jedno z dzieci Ojciec przepisał dom na syna. Jestem jeszcze ja czyli corka. Brat nigdy nie...
~anonim
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

wynajem kto remontuje mieszkanie Wynajmuje mieszkanie 10lat. Od tej samej osoby. Kredyt nigdy nie wchodził w...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Umowa na wyłączność Witam, do 15 lipca mam podpisaną umowę na wyłączność. Kiedy mogę wypowiedzieć...
~zapytanie
15

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

kupni domu od rodziców Proszę o informacje w takiej sprawie. Brat chce kupić od naszego taty dom....
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Wspólnota https://regon.info/4346198/local-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia/...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Kupię mieszkanie... Kupię mieszkanie 2 - pokojowe na Żabiance, w bloku 4-piętrowym. 1 lub 2...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Opinie o firmach zarzadzajacych wynajmem mieszkan Witam, Chcialabym zapytac o opinie w temacie firm zarzadzajacych wynajmem....
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Jakiego pośrednika znacie/ polecacie? Zbieram opinie: https://www.interankiety.pl/i/drOveXDj
anna_ko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

dobry pośrednik CHCIAŁABYM PRZESTRZEC KAŻDEGO POTENCJALNEGO KLIENTA PRZED KORZYSTANIEM Z...
~blokowani...
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Dobry administrator wspólnoty w Gdańsku Czy ktoś może polecić dobrego administratora?
~Marek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Pilnie kupie mieszkanie. Kupie mieszkanie 3 pok. 1lub 2 pietro Gdansk Chelm. Mieszkanie moze byc do...
~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry