Widok

Poszukiwana ślubna makijażystka

Kupię Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie,

Poszukuję osoby, która wykona mi makijaż ślubny próbny i ten właściwy( maj 2015). Bardzo proszę o przedstawianie ofert ( cenowo chciałabym zapłacić ok 200 zł za obydwie usługi ). Z góry bardzo serdecznie dziękuję i czekam na propozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Zuzanno, proszę zerknąć na stronę, http://rozany-ogrod.pl/, ceny mam dobre, tak jak i makijaże,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do mnie.... http://olamakeup.blog.pl/
olamakeup.blog.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja makijażystka co mnie malowała bierze 50zł za każdy make-up ma profesjonalne kosmetyki, pracuje w zawodzie od 10lat jak mniej więcej.
Z dojazdem na terenie Gda. Robi też rzęsy za 100zł. i wiele innych usług. jak chcesz podaj e mail a wyśle ci namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oprócz zdjęć na mojej stronie, podsyłam na maila zdjęcia panien młodych,które były uprzejme mi je przesłać i dać pozwolenie na ich opublikowanie.(dot .http://rozany-ogrod.pl/)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się do poszukiwań :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takze szukam dobrej makijazystki I wzglednej cenowo na wesele w maju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również ale na wrzesień i to dla większej ilości Pań ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny! No to mamy wspólne poszukiwania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Martę Miazga malowała mnie do ślubu i moją mamę, makijaż super, przetrwał całą noc :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze ladny makijaz robi pani MM ale wydaje mi sie, ze 290zl za mwkijaz to duzo czy sie myle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
290? a nie 160 zł.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
inna cena jest za próbny a inna za ten właściwy a penie oba musisz mieć wiec razem wychodzi 290zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieskromnie polecę siebie :) od wielu lat jestem wizażystką, na co dzień pracuje w perfumerii jako konsultant -wizażysta. Jestem oficjalną makijazystka ekskluzywnej marki Rouge Bunny Rouge.
Chętnie wykonam Paniom make up za przystępna cenę.
Zapraszam do kontaktu, rbrmakeup@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fakt zapomniałam o próbnym:) Jeżeli chcesz mieć trwały makijaż który przetrwa łzy, tańce do białego rana to ta cena nie jest straszna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
można iśc kupić fiata albo porsche, wolny rynek. chcesz mieć profesjonalny makijaż, to idz do marty miazgi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Małgorzatę Sołoduchę z Rumi. Makijaż booski i extra się trzymał jeszcze na poprawinach. Zapłaciłam 130 zł z kępkami rzęs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam bardzo duże, wyłupiaste oczy także makijaż próbny będzie musiał by obowiązkowo, żebym mogła sama siebie zobaczyć i ocenić bo boję się, że ktoś może mi zrobić krzywdę a przecież wiadomo, że każdy w dniu swojego ślubu chce ładnie wyglądać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może to dziwne pytanie, ale czy w przypadku wykonywania usługi jaką jest makijaż albo fryzura ślubna, spisuje się jakąś umowę, cokolwiek ? że dana osoba zobowiązuje się, że tego i tego dnia wykona daną pracę. Spotkałyście się kiedyś z czymś takim ? Mam obawy przed tym, że ktoś może się np nie zjawić. i co wtedy. Ślub biorę w święto, więc wszystkie inne punkty tego dnia będą pozamykane. Czy któraś z Was spotkała się kiedyś z czymś takim? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja odpowiem jako makijażystka....
Nigdy nie było potrzeby spisania umowy, nawet o tym nie pomyślałam, ale też nie widzę w tym problemu, jeżeli Panna Młoda ma być spokojniejsza. Zdarza się pewnie, że makijażystka dostanie w tym czasie lepiej płatną propozycję i będzie chciała się wymigać, ale to potem się mści.
Ja mam teraz w piątek ślub, w tym samym czasie mam pogrzeb w bardzo bliskiej rodzinie, czyli wypadek losowy, ale makijażu nie odwołuję, taką mam pracę i muszę się z tym liczyć.
olamakeup.blog.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdarzało mi się też, że Panna Młoda odwoływała makijaż dzień/dwa przed ślubem, a ja zostawałam z pustym terminem o który wcześniej miałam pytania i musiałam odmawiać.
olamakeup.blog.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tą umową to dobry pomysł, moja wizażysta 4 dni przed ślubem powiedziała że coś jej wypadło a wtedy już ciężko kogoś było znaleźć inną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm moim zdaniem to bez sensu taka umowa... jeżeli ma być to będzie a jak odwoła w ostatniej chwili to co zrobisz z umową... podasz ją do sądu...? Na niektóre sytuacje nie mamy żadnego wpływu, trzeba po prostu poszukaj takiej osoby na którą możesz liczyć w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, do sądu oczywiście nie pójdę ;) ale tak samo jak w przypadku usługi DJ, mam jasno spisaną umowę a w razie tzw przypadków losowych, czy chorób będzie osoba która go będzie tego dnia zastępowała i dokładne namiary na tą osobę, także sprawia to że chyba jakoś w podświadomości jestem spokojniejsza. Tak już mam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze umowa jest dobrym pomyslem, mozna zawrzec ze jesli ktoras ze stron odstapi od umowy bedzie kara.
Moja wizazystka zaproponowala umowe jesli mam byc spokojniejsza ale nie wiem czy bedziemy ja spisywac?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lexion, kto Cię maluję, jeżeli można spytać ? :)
Tak samo zastanawia mnie - jak wygląda makijaż próbny. Ja mówię, co mi się podoba, babeczka mnie maluje. Efekt jest niezadawalający, więc maluje mnie do skutku aż mi się spodoba? ( to samo odnośnie fryzury ślubnej) Może to są dziwne obawy, ale nigdy nie korzystałam z tego typu usług i cieszę się, że ktoś może się podzielić swoim doświadczeniem i mi po prostu trochę podpowiedzieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda Purchla- dostalam namiary od fotografa. W grudniu bede w Pl to pojde na probny. Magda sama zaproponowala spisanie umowy jesli chce.

Jezeli chodzi o doswiadczenie to sama go nie mam. Ale ok. 6 lat temu malowala moja siostre do slubu Pani E. Skoczen i wiadomo siostra miala probny ja nie ale podobalo mi sie od razu, pokazalam jej moja sukienke i wszystko ladnie pasowalo.

Co do fryzury to prosilam o "irokeza" podwyzszone wlosy z przodu. Nie mialam lustra prZed soba. Na koniec jak zibaczylam siebie to wpadlam w panike powiedzialam ze mam jajoglowie i ze tak nie wyjde:) po 5min patrzenia w lustro spodobalo mi sie wiec chyba warto miec lustro przed soba i proby wszedzie zeby byc spokojna w dniu slubu:)- troche nie na temat ale to moje doswiadczenie z fruzjerka i makijazystka:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hahaha dobre! :) właśnie o to mi chodzi. Czasami masz jakąś wizję w głowie, widzisz jakieś zdjęcie - pokazujesz, chcesz żeby tak Cię umalowano albo uczesano a później okazuje się katastrofa. Zdarza się też, że na początku szok a później stwierdzasz , że jednak jest ok. Ja sama zastanawiam się - luźne loki czy może kok. Chciałabym trafić na osobę - makijażystkę czy fryzjerkę, która podpowie też trochę, co pasuje do kształtu twarzy itp, ja powiem, co mi się podoba i w ten sposób jakoś się dogadamy :) boję się sytuacji, że będzie jedna próba, która okaże się niewypałem i co wtedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze one doradza po kolei. Ja mam za ciezkie wlosy i loki nie utrzymaja sie. Kokow juz chyba tak czesto sie nie robi... Wiec nie wiem jakie inne opcje mam haha ladnie wygladaja wlosy upiete w jedna strone ale wtedy loki musza byc. Jesli chodzi o makijaz to chyba tylko oczy graja duza role bo na twarzy wiadomo ze ja zmatowi nalozy pare podkladow pudrow:)

Jak profesjonalista robia swoja robote to zazwyczaj sie podoba od razu:) one sie znaja:) pomysl sobie ze zawsze sie jest zadowolonym jak fryzjerka ulozy wlosy po scieciu/ farbowaniu:) ja tam bede sie zdawac na ich doswiadczenie.
Fryzjerki jeszcze nie mam, ale musze porozmawiac co by mi pasowalo mojej fryzjerki tu za granica.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam na jednej próbie u dziewczyny w sopocie, niestety nie polecam. Pomalowała mnie jak na Halloween (bardzo ciemne oczy i łuk, pudru tona), potem miałam u innej Pani próbny było ładnie ale nietrwały. W końcu koleżanka poleciła mi Pani Emilię i byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kontakt do Pani Emilii emi-emilka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, Pani Zuzanno, moja strona www jest w trakcie tworzenia, proszę o maila na kd2013@wp.pl, podeślę Pani kilka fotek moich makijaży. Pozdrawiam Klaudia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry