Widok

Poszukuję 2 osób do prac porządkowych

Chętnych do pomocy w zrobieniu porządku na placu budowy w Bojanie
proszę o kontakt na adres : jzm@mm.pl
Warunki omówimy na miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
napisz co jest do zrobienia i za ile
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co i za ile?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba mamy za małe bezrobocie :-)
Tym dwóm powyżej nawet nie chce się d*py ruszyć żeby dowiedzieć się co jest do zrobienia. Typowe podejście niefachowych ekip. Myślą że inwestor jest specem od wszystkiego. Nie umiecie czytać? Inwestor napisał : "omówimy na miejscu". Czyli przychodzicie on mówi chcę mieć porządek na działce a wy mu mówicie co zrobicie i za ile.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
No nie wiem.
Dla mnie to niepoważne. Dawać ogłoszenie o pracę i nie podać chociażby przybliżonego zakresu prac i płacy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
To niepoważne żeby w czasach kiedy ponoć panuje bezrobocie nie było chętnych do wykonania tak prostego zadania jak prace porządkowe... Lenistwo!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jakie ogłoszenie, taki odzew.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
czasy "bezrobocia" dawno temu przeminęły. Z kim nie rozmawiam , to każdy powtarza że brakuje ludzi do pracy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie nie chce nawet czytac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt d*py nie ruszy za darmo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasy parobków lub chłopów pańszczyźnianych dawno wymarły i mają rację pytając z grubsza za ile i co.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odezwał się dumny Polak, co to "wstal z kolan". Durniu, nie wiesz, że nie wszystko można samemu zrobić i powinni być chętni do pracy, za którą się płaci?.
Mnie kiedyś powiedziano tak;- jeżeli pod bramą nikt nie stoi i nie chce zlecenia odpłatnej pracy, to nie ma bezrobocia.
Nie chodzi o niezdolnych do pracy i chorych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedyś twoje wypowiedzi były merytoryczne rzeczowe Jaga dzisiaj trącają chamstwem-chyba że ktoś podszywa się pod ciebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka płaca taka praca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co w tym dziwnego że ktoś się pyta co do pracy i za ile? Jakbym jechał do pracy i okazało się że ktoś mi chce zapłacić śmieszne pieniądze to bym się wkurzył. I nie ważne czy jest to praca porządkowa czy praca umysłowa. Praca to praca, człowiek to człowiek.
A to czy się komuś chce czy nie chce to temat na inną dyskusję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15 (14 odpowiedzi)

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

Ubranka dla bezdomnych zwierząt w Animals Bojano (18 odpowiedzi)

Witajcie Kochani! Czy wiecie, że nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele ze schroniska w...

do góry