Widok

Poszukuję dobrego fryzjera na czesanie ślubne próbne

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, tak jak w temacie poszukuję dobrego fryzjera, który wykona czesanie ślubne próbne jak również czesanie w dniu ślubu.
Może ktoś może kogoś polecić?
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila blanka88s@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powtarzam się z kilku wątków, ale z pełnym przekonaniem- Aleksandra Czerwińska. Polecam z całego serca. Najlepsza fryzjerka, u jakiej kiedykolwiek byłam. Korzystam do dziś, choć mam do niej bardzo daleko. Na szczęście w dniu ślubu dojeżdża do klientek. Robiłam u niej fryzurę próbną, a potem czesała na ślub mnie, moją Mamę, Siostrę i Ciocię. Warto :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie ona przyjmuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W swojej pracowni na Łostowicach/ Ujeścisku ( nie znam zupełnie Gdańska, jestem spoza Trójmiasta, więc nie wiem, czy trafiłam z dzielnicą ;-) Podała mi szczegółowe namiary, gdy jechałam na próbną fryzurę. Jeśli będziesz zainteresowana, najlepiej zadzwonić osobiście, bo nie wiem, czy mogę podawać adres tak na forum :) Natomiast w dniu ślubu dojeżdża do klientek, poza Trójmiasto również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak nazywa sie jej salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu Atelier Aleksandra Czerwińska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile pani Aleksandra bierze za fryzurę próbną i ślubną? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja płaciłam 150 zł za próbną i tyle samo za ślubną. Dla jednych to standardowa cena, dla innych kosmiczna. Teraz gdy jestem już PO, powiem krótko: zapłaciłabym nawet drugie tyle, bo jest warta każdych pieniędzy. Nie żałuję ani jednej złotówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.instagram.com/irina_makeup_hair/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałam czesanie próbne u Joanny Tyszer z Wrzeszcza w zeszłym tygodniu i byłam bardzo zadowolona. Jeśli zależy Ci na naturalnie upiętych włosach to zdecydowanie polecam. Wykorzystałam fryzurę jeszcze przez pół nocy i wszystko w dalszym ciągu ładnie wyglądało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poproszę namiary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam salon we wrzeszczu na Szymanowskiego SMARZ. drogo, ale wiedzą co robią, wszystko omawiają, pytają o każdy szczegół i wychodzi super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry