Widok

Poszukuję dobrego pośrednika nieruchomości

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Jak w temacie. Nie chodzi mi o jakieś metrohousy i tyszkiewicze tylko o kogoś, kto na prawdę zajmuje się pośrednictwem a nie tylko podpisuje umowy. Mam działki do sprzedaży i jakoś mam przeczucie, że dotychczasowi pośrednicy nie wiele robią w temacie sprzedaży. Może możecie mi kogoś polecić??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam homeaset i Pana Sebastiana zajmował się sprzedażą moich działek i poszło mu to bardzo dobrze ;), w razie czego mogę podać do siebie kontakt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
jak dobre dzialku to Ruslan, jak bidne to i sam tyszkiewicz nie sprzeda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
dobry pośrednik przyjmie do sprzedaży w takiej cenie, w jakiej wie, że ma dużą szansę się sprzedać - czyli już na wstępie koryguje założoną przez sprzedającego cenę. Po co ma przyjmować ofertę, reklamować ją, stawiać słupy ogłoszeniowe na działce - jednym słowem robić sobie koszty, jak się nie sprzeda?
natomiast partnerzy i inne sieciówki idą w ilość - z godnie z hasłem "przyjmujemy wszystko i COŚ się sprzeda"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie...dlatego szukam kogoś sprawdzonego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co masz do sprzedania - wrzuc linka do ogloszen trojmiasto.pl WPISZ KATEGORYCZNY ZAKAZ kontaktu z posrednikami. JA sprzedalem poprzednie mieszkanie przez FORUM TROJMIASTO! i to bez zartow.... pozdrawiam, ps - nie patrz na ceny z 2014 -raczej na barometr wakacje-2013 , bo obecne ceny są słupowe- nie ma szans na sprzedaz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
@pro
ogłoszenie na trojmiasto.pl jest, jest tez wzmianka o pośrednikach - że dziękuje. I nic... dlatego pomyślałam, że może jednak jakiś pośrednik. Poza tym mówisz, ze mieszkanie sprzedałeś przez forum... chyba mylisz z ogłoszeniami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.entrada.com.pl Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
mieszkanei sprzedalem przez NOTARIUSZA :P a oglaszalem? wszedzie a ludzie z ktorymi rozmawialem na emat dzielnicy kupili ode mnie mieszkanie - bo mialem w stopce namiar itd..... wiec przez FORUM chyba wiem gdzie i za co pieniadze dostalem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś tu pisał o Home Asset chyba no oni są dobrzy mi sprzedali mieszkanie w miesiąc a się bujałem z nim 3 miesiące warto spróbować. Nie chciałem biur ale sensownie wyjaśnili mi wszystko podpisałem wyłączność nie żałuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry