Widok

Poszukuję firmy lub osoby prywatnej do wywozu ściętych choinek

Poszukuję firmy lub osoby prywatnej do wywiezienia ściętych choinek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo tych Choinek ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było może 15 niedużych. Spokojnie na busa wejdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze aktualne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naciąłeś i i wywoź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nawiasem i wybiorę. Nie martw sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naciąłem i wywiozę. Nie martw się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"inteligentna" ta sosenka, prawdziwe drewno
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podaj kontakt ,zadzwonię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

509843122
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ona tylko "bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju", jak to Kisiel powiedział o socjalizmie. Tu się kłania zanurzenie w świecie polskojęzycznego mainstreamu, który ma lewackie oblicze a'la TVN Histeria czy jak kto woli WSI24
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Naciąłeś i wywóź" haha brzmi jak kaszebe. Pyskate i bardzo inteligentne wypowiedzi. Pewnie jakiś tubylec od pokoleń. Tak jak pies, też pyskuje "szczeka" ciągle. To sa właśnie wiesniacy typowi. Iloraz inteligencji mniejszy od psa na łańcuchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

może się mylisz i nie jest to wpis jakiegoś wieśniaka, ale takiego kundla jak ty, który przybłąkał się na kaszubską wieś
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Zdrowy rozsądek" hahahahahahahaha, paradna ta parada i z dobrym samopoczuciem bez powodu, typowe polactwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wystarczy już wzajemnych "uprzejmości" . Nie spamujmy. Życzę wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam super książkę pt. "Porąb i spal". nie pamiętam autora, niedawno była w sprzedaży. Pełny luz, a ile przyjemności w układaniu stert o różncych kształtach i formach. Czyta się świetnie.l
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Norweg - Lars Mytting , a jak już o lekturze, to dla zdziczałych wyznawców Lex Szyszko spod znaku piły, polecam " Sekretne życie drzew" Peter Wohlleben; może oprzytomnieją zanim zniknie ostatnie drzewo i znajdziemy się na betonowej pustyni -koniecznie z obowiązkowej kostki brukowej.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

amen, als
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Als, dla mnie to ty możesz sobie nawet wybudować domek na drzewie. Skoro nikt nie ma nic do napisania w temacie, to proszę nie zaśmiecać wątku. Rozumiem,że anonimowe forum jest dobrym miejscem, żeby się wyżalić, ale jak już czujecie potrzebę wyrzucenia z siebie, co Wam leży na wątrobie, to idźcie do psychologa.Pewnie niektórzy z tych "ekologicznych" mają dziurawe szamba i jeżdżą że śmieciami do lasu, ale na forum błyszczą...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nikogo nie krytykuje za wycinanie samosiejek, ale ogólny pęd, żeby wycinać co się da, bo jest okazja, nawet jak nie trzeba i fundować sobie gołe pole, jest ... Co do reszty muszę Cię rozczarować : dziś śmieci do lasu raczej nie opłaca się wywozić, bo umowę na ich odbiór musisz mieć podpisaną, więc chyba szkoda fatygi (skoro nie trafia do Ciebie argument troski o wspólne dobro jakim jest przyroda to może przekona Cie kwestia finansowa). Palić nimi też nie mogę, bo mam ogrzewanie gazowe.... Z szambem podobnie.... mam kanalizację (w przeciwieństwie do wielu mieszkańców Bojana, którzy woleli zostać z szambem, bo jak twierdzisz (mam nadzieję, że nie czerpiesz wiedzy z własnego doświadczenia) można na tym przyoszczędzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja mam pompę ciepła, oczyszczalnie ścieków i faktury za jej regularne opróżnianie. Umowę na wywóz śmieci też mam. Wyciągiem na swojej działce kilka dzikich choinek i nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć. W swoim czasie obsadzę ją inna roślinnością.teraz szukam firmy,która mi to wywiezie. Jeśli nie jesteś zainteresowany, to podaj się proszę od komentarzy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

nauki wójta (10 odpowiedzi)

Czasy mamy inne, inne rządy i pojmowanie uczciwości. Czy nie powinno się wrócić do wydatków na...

Różaniec o pokój na świecie (4 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

do góry