Widok

Poszukuję oszusta z Trojmiasta- wiśniowy jeep anglik... NAGRODA

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Poszukuję mężczyzny ok 28lat, ok 170czm wzrostu, 110kg wagi..po trojmiescie porusza się Jeepem wiśniowym z 2000r 4.0 z LPG...uwaga auto to anglik (kierownica po prawej) i jest na angielskich numerach rejestracyjnych...oszust porusza się także audi a4 b5 kombi 1998r również anglik na angielskich tablicach. Za wskazanie miejsca pobytu czeka nagroda!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co on takiego zrobił
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw podaj za co go nazywasz oszustem a potem poszukujmy razem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wyłudzanie pieniędzy. ot to właśnie robi- posługuje się fałszywymi dowodami osobistymi. Na tą chwilę mam już 2osoby od których wyłudził pieniądze.
Proszę o pomoc w odnalezieniu.
niski i z nadwagą ...porusza się audi a4 b5 i jeepem 2000r anglikami!
Czeka nagroda za wskazanie miejsca pobytu. Sprawa pilna ponieważ obawiam się,że oszust będzie znikał z Trojmiasta.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
gość jest niski i gruby... fryzura- na łyso. na na szyi nosił gruby srebrny łańcuch... na palcu obrączka..ubiór na luźno- raczej dresowo niż elegancko...najbardziej jednak charakterystyczne są auta którymi jezdzi- angliki :
jeep i audi
Proszę o pomoc w lokalizacji oszusta
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś mi pomoże?? Przecież ktoś go musiał gdzieś widzieć.
Czeka nagroda za pomoc w ujęciu sprawcy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak konkretnie nagroda ? ;-) Wiesz w jakiej części 3city może przebywać ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam pojęcia w jakiej części trojmiasta może się kręcić...być może Gdynia byc moze Sopot lub Gdańsk...nie wiem... nagroda pieniężna i kwota rośnie bo wzrasta liczba oszukanych .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jestem policjantem wiec podczas patrolowania miasta jak gosciu wpanie mi w oko to bedziesz napewno wiedział pozdro
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Liczę na to,że mi Pomożecie. nie zostanę dłużny wobec osób które pomogą mi w zlokalizowaniu bandyty.
Wiśniowy jeep anglik i audi a4 b5 1998 również anglik, Niski,Gruby,
Posługuje się fałszywym dowodem jako Adam i jako Jakub..ile jeszcze ma imion- nie wiem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rysy twarzy północne czy południowe ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem gdzie jutro będzie ten facet. jesteś zainteresowany ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"gość jest niski i gruby... fryzura- na łyso. na na szyi nosił gruby srebrny łańcuch... na palcu obrączka..ubiór na luźno- raczej dresowo niż elegancko..."

Facet wygląda na osobę godną zaufania.
:)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak wyłudza kasę podchodzi i chce pożyczyć 1000 na 2 dni ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałem tego jeepa w oliwie na petli. Chyba ten typ obzera sie fastfoodami u szwagra...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
z widzenia podobny do nikogo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ciekawa sprawa a policja śpi czy to jakiś żart?
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oszust ostatnio zamieszkiwał w Gdyni... wiem,że wyłudził kilkadziesiąt tyś zł od ludzi- ja też popłynąłem na szczęście mam zabezpieczenie a wiele osób nie.
Jeśli ktokolwiek widział jeepa anglika z przyczepą campingową również na angielskich tablicach z grubym gościem za kierownicą i puszystą dziewczyną- dajcie pilnie znać policji. czerwony jeep anglik 1999r 4.0 benzyna i biała przyczepa campingowa na angielskich blachach. Mają również psa z którym wszędzie łażą- Labrador złoty. Ktoś go widzi/widział proszę o info na 997
Dwa tyg temu jeszcze byli w Gdyni, później widziani na Helu,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zbychu chyba wiem gdzie on przebywa albo zbieg okoliczności podaj numer tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam z tym oszustem sprawę zakończoną ale pewnie jeszcze ktoś się znajdzie kto nadział się na jego bajki.
Napisz mi tylko czy aktualne miejsce jego zaszycia to Okolice Białej Podlaskiej ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widziałem go w jelonkach pod warszawą z miesiąc temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"gość jest niski i gruby... fryzura- na łyso. na na szyi nosił gruby srebrny łańcuch... na palcu obrączka..ubiór na luźno- raczej dresowo niż elegancko.." klasyczny opis Janusza Cebularza; jeszcze mu polarka brakuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecny jego adres, gdzie mieszka z d...pą Sokule gm Drelów powiat Biała Podlaska, być może przebywa obecnie w areszcie policyjnym w Białej Podlaskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jak wyjaśniła się sprawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukasz jeszcze tego bydlaka, Nazywa się ADAM K. lat dwadzieścia perę. Zainteresowanym mogę udzielić bliższych informacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mały Grubas zamieszkuje we wsi sokule powiat bialski biała podlaska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mały grubas z łańcuchem na szyi zamieszkuje razem ze swoją konkubiną w okularach wieś sokule .Województwo lubleskie, powiat biała podlaska .Mieszkają w drewnianym małym domku z robionym przez naiwnych ludzi .Grubas nadal szuka naiwnych tzn-daj kasę a załatwię brykę stary kłamca i ściemniacz ,przepędzili go z trojmiasta i z białej podlaskiej .Teraz 12 km od białej podlaskiej mieszka na obrzeżach - wsi sokule, gdzie psy d*pami szczekają a wrony pytają się o drogę . Oświetlił -chyba swoją jednopokojową rezydencję halogenami podejrzewam że za cudze pieniądze, bo boi się że przyjadą wierzyciele odebrać długi.Nadal jeździ czerwonym jeepem grand jeerroke na angielskich numerach ,dodatkowo u bezmesmena od siedmiu boleści stoi audi b4 b5 srebny kombi na angielskich numerach stoi tam przyczepa kemping oraz zaczepione na łańcuchy lablador i jakiś wychudzony lis typu daj coś zjeść .Grubas nadal sobie nic nie robi z tego że naciągnoł tylu ludzi na kasę i nadal będzie naciągał .Ludzie wszystkie sprawy dotyczące jego i jego lubej kierujcie do wydziału sprawiedliwości ..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszyscy którzy zostali oszukani przez grubasa adama kiryłe -który się podaje za Adama K. z wawy to całkiem dwie inne osoby.Mały grubas wykorzystuje dane personalne pana Adama K. który jest bieznesmenem z Warszawy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie też okradł, wynająłem mu dom koło Pucka a właściwie jego konkubinie elwirze karwowskiej. włamał się na poddasze i okradł mnie zalegał z czynszem razem wszystko dało ponad 30000 zł prokuratura umorzyła śledztwo. Za mała szkodliwość czynu. Wydałem kilka tysięcy na prawnika i zrezygnowałem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To oszusci i zlodzieje ten caly Adam i jego konkubina elwirka ktora pomaga przy wypelnianiu fikcyjnych umow jesli chodzi o sprowadzenie auta za granicy .ktorego tak nie otrzymasz po zaplaceniu kasy.Dodatkowo para zajmuje sie wyludzaniem uslug .nie placi za zakupione materialy.Przepedzili ich z pomorza gdzie tam oszukiwali jawnie.Teraz dzialaja na terenie bialej podlaskiej ale tam tez ludzie ich ganiaja za dlugi wiec wybrali sobie miedzyrzec podlaski i okolice .dlatego uwaga na grubego malego adama wiek 28 lat i jego chuda konkubine w okularach wiek 26.Dziwie sie ze policjia nic szczegolnego nie robi powinna sie tym zajac prokuratura.ILe jeszce osob ma zostac poszlodoeanych przez ta pare NIerobow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też zostaliśmy przez niego oszukani, spotkaliśmy go w Białej Podlaskiej w Bricomanie jakieś 2 miesiące temu. Czy ktoś zna jego aktualne miejsce zamieszkania?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce zamieszkania to sokole 7 powiat bislski biala podlaska gmina drelow .mieszkaja w nowym malym domku drewnianym -typu letniskowy.ogrodzony siatka.,Uwaga grubas na widok samochodu chowa sie do srodka lub do canpingu zmienic pieluche bo ma pelne pory .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam dalej mieszkają w sokulu ?? czy już go zamknęli bo wyroki już uprawomocniły się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno nadal w Sokulu przebywają. Szukasz kogoś chętnego na akcję??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygląda na to ze tak szukam, bo legalnie nic nie da się załatwić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne.Wiadomo gdzie oszust przebywa .Prokurator umarza sprawę... Sprawca oszustw na wolności ma się dobrze.
Może w końcu nowy rząd zrobi z oszustami i wymiarem sprawiedliwości jakiś porządek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry