Widok

Poszukujemy mieszkańców Platinum Park / Platinum Inwestment

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Witam, chciałabym się dowiedzieć wszystkiego o mieszkaniu na osiedlu Platinum Park. Proszę o opisywanie ile czekaliście na oddanie mieszkania- domków, czy wszystko było w terminach, czy deweloper płacił kary umowne, jak z odbiorami technicznymi, jak z dostarczeniem mediów??? piszcie, wszystkie uwagi cenne na wagę złota :) dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Dzien dobry nie jestesmy mieszkańcami ale kiedys dowiadywalismy sie weraz zrodziną o inwestycji wszystko jest zgodnie z planem okrecanie kołowrotkiem zrezygnowalismy = dlaczego ? Widac golym okiem !! Brak mediów ,totalny bałagan na budowie ,dojazd do osiedla masakra !!!
nadal jescze szukamy i powracamy do osiedla ale tam nic sie nie dzieje szkoda samochodu na dojazd totalna masakra !!!!!

serdeczne współczucie koczownikom z plattinum
pozdrowienia dla dewelopwera o ile jeszcze istnieje
pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

KLIENT

Witam
po rozpatrzeniu i napisaniu postu jednak wybraliśmy się z rodziną na tamtejsze osiedle aby obejrzec posteppy w budowie może jadnak sie zdecydujemy aczkolwiek straszne rozczarowanie nas spotkało przecięż tam jeszcze nie ma dojazdu ,wjechaliśmy do połowy drogi i pwrót nie wiemy jak ci mieszkańcy mogą tam funkcjonować

raczej nie podejmiemy decyzji

przecięż dojazd do domu jest bardzo ważny i priorytetowy

bałagan na budowie jak u karwowskiego
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZASKOCZENI

Witamy
po wczorajszym poscie zachęcilo nas z rodziną na zwiedzenie terenu budowy plattinum park po dojezdzie do drogi nap[rawde odechciało nam sie zwiezdzania przecież tam nie ma dojscia i dojazdu jakaś porazka jak ci ludzie funkcjonuja
chyba damy sobie spokoój z tą ofertą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiamy
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowany kupnem mieszkania na tym osiedlu ale dopóki nie będzie utwardzonej drogi dojazdowej to nie ma najmniejszych szans!! Codzienne przeprawianie się przez bagno :) Poczekamy, zobaczymy. Zauważyłem że mieszkają już tam ludzie.. aż dziwne, że nie domagają się od developera porządnej drogi dojazdowej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

mamy znajomą która jest takżę zainteresowaną ofertą na tym osiedlu przwdopodobnie rozmawiała z developerem na temat drogi
odpowiedz developera ma byc bedzie etc ........................

pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ostatnio rozmawiałem z mieszkańcami osiedla. Najbardziej obawiają się zimy i opadów śniegu. Developer nie zorganizował utwardzonej drogi na czas (obiecywał: "ostateczny termin utwardzenia drogi to lato 2013r!"). Jak spadnie śnieg to nie ma żadnej reakcji drogowców. Może po prostu sprawę opóźnień i nie utwardzenia drogi oficjalnie trzeba zgłosić do redakcji portalu trojmiasto.pl !!! (PS. mieszkańcy są zdesperowani i proszą o pomoc media aby nagłośniły sprawę. Może naciski skłonią dewelopera do wykonania drogi wewnętrznej)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta cała firma to jedno wielkie nieporozumienie - brak kierowniczej ręki. Droga tragiczna dojazdowa. Żałujemy, że daliśmy się wmanewrować. Mieszka się spokojnie, ale ten dojazd to tragedia. Może ktoś nam pomoże? Te opóźnienia, brak kanalizy i prądy, przeróbki. Pan P. ma to wszystko w nosie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

DO DEVELOPERA

Zastanawiamy się z moją rodzinką czy własciciel firmy o ile mozna go tak nazwac spi spokojnie i funkcjonuje wobec swojej rodzinyi napewno rodzinka mysli to jest gość bo przecięz tak się nie postepuje z porzadnymi ludzmi którzy powierzyli cały dorobek swojego zycia w jedno wielkie bagno do potęgi entej

panie developer czy jak tam pana nazywaja nie jest pan zwyczajnym czlowiekiem jest pan ............................
proszę dobrac sobie słowo
bardzo zasataniawialismy sie nad ta oferta ale nie dojdzie do skutku
trzymajcie sie mieszkańcy

myslę o zgloszeniu sparawy do tv
pozdrawiam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram !! Jestem pewien, że TV wymusi postępy na placu budowy...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowni Państwo

wszelkie aktualne informacje dotyczące realizacji inwestycji można uzyskać bezpośrednio kontaktując się z naszą firmą , prosimy o kontakt a na pewno odpowiemy na pytania.

zespół PLATINUM PARK
kontakt@platinumpark.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Super! Dziękujemy za przypomnienie.. Panie "DEWELOPERZE" bardzo prosimy o publiczne zadeklarowanie na forum do którego tygodnia 2014 roku ostatecznie wybuduje i utwardzi Pan drogę dojazdową do osiedla. W momencie zdeklarowania i dotrzymania publicznego terminu gwarantujemy, że otworzymy nowy wątek na forum żeby pochwalić Pańskie działania. Na dzień dzisiejszy każdemu mieszkańcowi mówi Pan coś innego w dodatku same kłamstwa! Jeżeli nie złoży Pan publicznej deklaracji oznacza to, że jest Pan nieuczciwym i nierzetelnym deweloperem, który naciąga na kupno, a potem nie realizuje Pan zadeklarowanych obietnic. Oznacza to również, że nie warto kupować mieszkań na osiedlu Platinum Park. Ruch jest po Pańskiej stronie.. Czekamy na publiczne zdeklarowanie terminu utwardzenia drogi wewnętrznej dojazdowej do osiedla. Czas działa na Pańską niekorzyść,
pozdrawiamy mieszkańcy Platinum Park
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest sens budować drogę dojazdową? Przecież ona i tak się zaraz zawali, tak jak jak droga na osiedlu, tak jak położony LATEM chodnik w kilku miejscach? :))))
Nie wiem co lepsze, czy polna droga, czy podziurawiona "droga położona przez firmę".
Wszystko się sypie.
Najlepsze - brak oświetlenia na platinum. Coraz częściej się zdrarza, że brakuje światła. Mieszka się w egipskich ciemnościach. Strach wyjść, żeby nie dostać palą. Może to zemsta pana P?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

PUSTA MOWA

Szanowni państwo

wszelkie aktualne informacje dotyczące realizacji inwestycji można uzyskać bezpośrednio kontaktując się z naszą firmą , prosimy o kontakt a na pewno odpowiemy na pytania.

proszę panie deweloperze o troszeczke pokory
jakie informacje o realizacji

hahahahahahahaha !!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
No panie "Developerze".. niestety żadnej deklaracji z Pana strony na temat utwardzenia drogi.. Nie określił pan tygodnia w którym zrobi Pan drogę dojazdową. Dziś spadł porządny śnieg i już jest za późno na jakiekolwiek prace na zewnątrz. Tak jak mówią mieszkańcy jest pan po prostu zakłamanym oszuste m!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro przyznać, ale to prawda. Spadł śnieg, droga zaraz zamieni się w twardy kamień i kto mi zwróci pieniądze za uszkodzony i urwany błotnik, który pęka, bo trze o zmarzlinę?
Zaraz jest weekend i pan P. ma "wolne" i ma w nosie budowę. Mieszkańcy niech się sami martwią o odśnieżanie. Chcieli zamieszkać, to niech sobie radzą.
Róbta co chceta, to jest budowa.
Nie tak się umawialiśmy z panem P, ale to mowa trawa,
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie wszystkich mieszkańców oraz tych którzy czekają na odbiór.
Mam pytanie, czy wyrażacie Państwo chęć, wspólnego spotkania z Developerem, w sprawie wszelkich roszczeń dotyczących osiedla (m.in: bałagan, brak drogi, nieodgrodzone place budowy) oraz wszelkiego innego rodzaju opóźnienia np. akty notarialne (jakie terminy Państwo uzyskaliście odnośnie pytania na temat aktu n.). Może wspólnymi siłami, uda nam się wyegzekwować dotrzymanie, złożonych obietnic, w czasie szybszym niż następne 10 lat:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo chętnie. Kiedy i gdzie się spotkamy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich o ile jeszcze ktoś tu jeszcze zagląda. Chciałem zadać pytanie odnośnie aktów notarialnych w budynkach wielorodzinnych czy wiecie może jak i kiedy można się spodziewać? Wstępnie słyszałem o końcu roku ale te terminy zmieniają się jak w kalejdoskopie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie sobie poczekacie troszeczkę. My też czekaliśmy dosyć długo. Z tego co wiem, to nie tak szybko, ponieważ nie ma odbiorów bloków. Brak prądu (te ciągłe awarie) przerasta firmę i brak kanalizy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
przypominam właśnie sobie jak podpisywałem umowę zakupu mieszkania, i od developera usłyszałem, że całe osiedle zostanie ukończone koło końca 2016r. Patrząc na ten cały burdel i tempo prac dziś stwierdzam, że miasto szybciej wybuduje nową świętokrzyską niż Oni skończą to osiedle. Masakra jakaś, jak można budować bloczek 2 piętrowy, 4 mieszkaniowy przez 2.5 roku - rzeźnia jakaś.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co piszesz to prawda, dodam jeszcze że przepisałem liczniki wody i gazu a dalej otrzymuję rachunki z Platinum. Ciekawy jestem czy ścieki będą kiedyś podłączone do sieci komunalnej czy dalej będziemy babrać się w szambie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie ciekawe kiedy to będzie. Cała ta śmieszna pseudo budowa, nadaje się do TV. Masakra jakaś. Mam wrażenie, że Pan Prezes dostał zadanie do zrobienia przez tatusia i sobie z tym nie radzi. To jakie ma podejście do mieszkańców/klientów mówi samo za siebie. Ani jeden termin, który podawał nie został dotrzymany. Ale nowy bilbord na świętokrzyskiej postawił. Powiem tak: Dla każdego ewentualnego nowego klienta - nie kupujcie tu mieszkania. Szkoda nerwów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Widzę że mamy podobne zdanie o Prezesie i jego firmie. Proszę zwrócić uwagę na stan kostki, przygotowanej do miejsc parkingowych dla lokatorów bloków. Zlana olejem jakby frytki na niej gotowano. Fachowcy przyjeżdżają swoimi furami i jest fajnie. Wychodzą z założenia że frajerzy kupią wszystko. Jeszcze chciałem zwrócić uwagę na stan ulicy wewnątrz osiedla jest tak pofałdowana jak spódnica w plisy. Ciekawy jestem czy zostanie jezdnia poprawiona. Rodziny z małymi dziećmi czekają na plac zabaw który był zaplanowany i informował Prezes że powstanie w czerwcu 2014r. Ale jak piszesz to nie pierwszy termin i nie ostatni który nie został dotrzymany. Żałuję jednego że wpadłem w to szambo. Jak słyszę że cenowo mieszkania są fajne, załamuję się, że ludzie tak niskie mają wymagania. Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mając na uwadze wzrastające problemy z miejscem zamieszkania, proponuje zorganizowanie i zarejestrowanie wspólnoty osiedla, która ma większe możliwości w negocjacji i w sporze z deweloperem. Jest ciepło możemy spotkać się wieczorem na zaplanowanym placu zabaw dla dzieci.
Pozdrawiam mieszkańców osiedla -weźmy sprawy w swoje ręce.
ps. oczekuję propozycji terminu spotkania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za powołaniem wspólnoty.
Ta droga dojazdowa się rozwala, tylko czekać, kiedy się nam samochody rozwalą i poprzebijają opony. Wjazd na osiedle MASAKRA jakaś. Nie wiem, czy gość (Prezes) przełoży kostkę wewnątrz osiedla. Wpuszcza nia nie szambo trzy-cztery razy i inny ciężki sprzęt, który rozjeżdża naszą drogę.
Te niezabezpieczone śmieci fruwające na wietrze.
sorry, ale wymiotować się chce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za wspólnotą. Tyle że narazie nie mamy nawet aktów notarialnych. Nie wiem czy to istotne czy nie. Akty mieliśmy dostać w czerwcu ale patrząc na fakt iż te lenie śmierdzące i oszuści nawet nie zaczeli robić kanalizy to zapewne będe miał aneks nr 50 do umowy. Brak mi już sił na to wszystko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że zainteresowanie zawiązaniem wspólnoty są dwie osoby(rodziny). Świadczy, że inni mieszkańcy są pogodzeni z sytuacją i są zadowoleni ze stanu mieszkania, budynków i całego osiedla. Musimy pamiętać, że w jakim stanie przejmiemy osiedle, to my mieszkańcy będziemy musieli inwestować i naprawiać drogę dojazdową, drogę wewnątrz osiedla, plac zabaw (którego niema) itp. Załamywanie rąk nic nie da, jak już się zdecydowaliśmy tu mieszkać to walczmy do końca.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców osiedla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mało osób wogóle zagląda na to forum. Proponuję się spotkać 24 maja około 19 na placu zabaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lepiej powrzucać kartki z informacją o planowanym terminie spotkania do skrzynek na listy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mieszkancow
przymierzam sie dosyc powaznie do kupna mieszkania na Platinum ale szczerze mówiąc po przeczytaniu wszystkich postow mam mieszane uczucia, czy serio jest tak zle? Czy doszlo do wewnętrznego spotkania na osiedlu?
Forum na mojeosiedle.pl ucichlo ale tutaj pare niepokojących tematow przeczytałem.
bede wdzięczny za pare slow jak sprawy sie tocza by później nie zalowac wyboru kupna mieszkania...bo miejscowka owego osiedla mnie urzekła
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Do mieszkańca. Jak proponuje Pan spotkanie to proszę na przyszłość dotrzymywać słowa. Wystarczy że Platinum Park nie dotrzymuje terminów, chce być Pan taki sam jak oni??? Kilku mieszkańców czekało a Pan wystawił ich do wiatru. Nieładnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę ze jest to dobry pomysł ale proponowałbym zrobić zbiorową listę z adresem mailowym , nr telefonu nr lokalu. Przy organizowaniu spotkania można by było mailowo informować o spotkaniu i sprawach które są planowane. Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sory jeśli ktoś się poczuł wystawiony. Sprawdzałem dzień przed spotkaniem forum i niestety nie było żadnej odpowiedzi, więc pomyślałem , że temat spotkania nieaktualny. Spotkać się trzeba, raz poznamy się dwa może coś ustalimy i wspólnie zaczniemy naciskać na tego śmiesznego developera. Jeśli ktoś ma jakąś propozycje spotkania to udostępniam swój adres mailowy: novy226@wp.pl. Karki w skrzynkach też ok, tylko pytanie czy ludzie jeszcze zaglądają do skrzynek:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak dramat jest na tej budowie. Jak chcesz się wprowadzić w 2020 roku to spoko, tylko musisz się liczyć, z faktem że i tego terminu mogą nie dotrzymać. Na dzień dzisiejszy opoźnienie na moim budynku jest 2lata. Tak jak już pisałem miasto szybciej wybuduje Nową Świętokrzyską niż pan developer skończy budować. Czas budowy naszych bloczków w dzisiejszych czasach to 3 mc a im rok to zamało. Fakt że okolica jest spoko i może jak kiedyś się to skończy to będzie się fajnie mieszkało. Kupując tu mieszkanie musicie być przygotowanym na mega opóźnienia, na to że wszystko jest traktowane na zasadzie "zrobi się". Np: plac zabaw dla dzieci miał być w zeszłym roku - nadal nie ma. Trzeba z dzieckiem zasuwać na osiedla obok, i takich rzeczy jest mnóstwo. Ja nie słyszałem o ani jednej rzeczy która by ta wspaniała firma zrobiła na czas. Pozdrawiam
PS. Ja osobiście żałuję mogłem mieszkać już w 2013 na skończonym osiedlu też w fajnej okolicy, ale wybrałem platinum więc mam platynową teczkę na kolejne aneksy z opoźnieniami
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaglądają zaglądają, przychodzą przecież rachunki etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że powinniśmy grać w jednej drużynie. Jeżeli będziemy działać pojedynczo gwarantuję że przegramy ten "mecz". Jest wiele młodych osób którzy mają swoje cele i wydatki. Nikt z nas nie myśli o inwestowaniu w drogę czy w plac zabaw. Na tą chwilę powinniśmy sami "w czynie społecznym" zebrać się w sobotę i zasypać dziury w jezdni korzystając z kamienia leżącego na budowie. Zanim zrobią drogę, nasze pojazdy zdążą zniszczyć sobie zawieszenie. Weźmy sprawy w swoje ręce, przy okazji poznamy się. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Otrzymaliśmy propozycję przejęcia drogi wewnętrznej i podpisanie umowy z zaproponowanym przez Platinum Park - Zarządcą. Mam nadzieję, że na tym osiedlu mieszkają ludzie rozsądni. Jak można proponować przejęcie drogi wewnętrznej w takim stanie - nie jesteśmy samobójcami. Ponadto proponowany przez Prezesa Zarządca, nie będzie działał w naszym interesie. Jeżeli, w przyszłości wyjdą sprawy roszczeniowe do Platinum Park może się okazać, że nie będzie nas reprezentował z należytą starannością i skutecznością. Wierzę w rozsądek moich sąsiadów. Przy okazji życzę Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2016.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry