Widok

Poziom spada z dnia na dzień

Chodzę do klubu od kilku lat. Z początku byłam bardzo zadowolona z zajęć grupowych i fenomenalnych instruktorów. Niestety, nikt w klubie o nich nie dba więc odchodzą a zastępowani są przez niedouczonych dyletantów. Zumba niemal przestała istnieć a spining ratuje tylko Leszek (jednak 4 godziny cyclingu na wysokim poziomie w tygodniu to trochę za mało jak na tak duży klub). Radzę przemyśleć strategię zanim reszta znakomitych szkoleniowców (Adi, Adam P, Sylwia czy wspomniany wcześniej Leszek) znajdzie sobie lepszą alternatywę niż korporacyjny jatomi.
Moja ocena
Pure Jatomi Fitness kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 4
 
oferta: 1
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bardzo lubię cycling z Moniką. Specjalnie dla tych zajęć przyjeżdżam w pon i środę z samego rańca. Nie zgadzam się, że sprawę ratuję tylko Leszek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się!
Jest mi ogromnie przykro, ze znakomici trenerzy odchodza (uważam ze na szczególna pochwałe zasluguje Vilde, Sylwia i Leszek) a na ich miejsce zatrudnia się jakies dzieci (?) nagrywajace filmiki na sali.
Poziom spada i to jest fakt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co mi wiadomo to akurat jedyną osobą która nagrywała filmiki była instruktorka - z resztą bardzo dobra która sama odeszła , a to że nowi instruktorzy mają wpadki nie oznacza że są źli , ludzie dajcie im szanse a nie komentujcie na tym portalu albo na fb , bo jest to nie zbyt fajne. I to nie jest problem chyba " korporacyjnego" jatomi tylko wasz, sam jestem klientem od ponad 2 lat i nie narzekam więc dajcie sobie na luz. Albo mówcie to bezpośrednio do władz klubu co wam nie pasuje a nie wypisujcie na forach ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry