Widok

Poznam koleżankę / paczkę znajomych

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
Odkąd się przeprowadziłam do Trójmiasta cierpię na chroniczny brak znajomych. Lubię kino, imprezy, sport, spacery, różne kreatywne sposoby spędzania czasu. Mam 33 lata, ale wiek dla mnie nie gra roli.
krakowianka2014@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli umówiłabyś się z 14 latkiem?:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak podejrzewałem ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pisz do mnie na FB:Daniela Nyks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
14 latek?:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też mam tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Anty, teraz wiemy dlaczego nie interesują cię starsze ;-)))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kto powiedział, że nie interesują?:)
Jeśli myślisz, to co ja myślę, że myślisz, powinnaś myśleć wręcz przeciwnie!;d
Co najwyżej mogłabyś mnie skarcić, że to zboczenie, gdy chłopak ma tak duże widełki wiekowe - w górą!;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tu widzę, że mocno w dół :-D czternastki wyrywasz póki co ;-) :-D i w dodatku nieźle Ci idzie :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha, bo Ty się nie odnosisz do Autorki wątku, a do komentarza:d
To rzeczywiście, masz bystry wzrok!:p A w takim razie, co widzisz w moich słowach skierowanych do siebie?:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kierowałeś jakieś słowa do siebie? ;-) :-D Widzęto, co chciałeś żebym widziała :-) co do 'widełek w górę' - dla mnie to nie nowość ;-) coraz to mniej rzeczy mnie dziwi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>A kierowałeś jakieś słowa do siebie? ;-)

Pytanie było zbudowane tak, że siebie oznaczało Ciebie:D

Nie wiem, czy widzisz to co chciałem, abyś widziała. Pewnie nie wiem tego głównie dlatego, że sam nie wiem, co chciałem, byś widziała:d

Widełki w górę, to dla Ciebie nie nowość? Ale, że Twoje widełki czy wobec Ciebie?

Mnie nic nie dziwi, ale wiele budzi moją fascynację:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem jak było zbudowane pytanie :-D dlatego dostałeś odpowiedź :-D Zmęczony? ;-)) a nie miałam zobaczyć, że 'każdy nastolatek marzy o nauczycielce' ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>a nie miałam zobaczyć, że 'każdy nastolatek marzy o nauczycielce' ;-)

Nie. Gdybyś to odwróciła, to byłaby to sugestia w stronę Autorki wątku. Dla Ciebie miałem całkiem inny przekaz:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

do góry