Widok

Poznam koleżankę

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
Witam,od jakiegoś czasu mieszkam w pobliżu łostowic i znudziło mi się przebywanie ciągle samemu, nie znam tutaj nikogo z kim mogł bym porozmawiać czy spędzić miło czas w klubie lub kinie.
Jeśli jesteś w podobnej sytuacji lub po prostu masz ochotę gdzieś wyjść to zapraszam.
Poniżej podam swój wiek oraz wzrost :
26 / 175 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również szukam koleżanki ale w innym wątku przeczytałam, że starasz się teraz o dziecko więc czuję się zdezorientowana:|
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przykro mi ,ale raczej , nie przypominam sobie, żebym takowy wątek tworzył :O
A na dziecko trzeba zasłużyć ;)
Pozdro
Koleżanko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzięłam cię za dziewczynę bo zmyliły mnie liczby
przypadkowa zbieżność loginów he ?1?

user_137692833148

2016-08-24 22:54

5.174.45.*

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.7

Witam wszystkie staraczki. Nie wiem czy powinnam się wypowiadać, bo właśnie w tym roku przestałam się już starać, ale oczywiście jestem otwarta :)
Staranka rozpoczęliśmy z m. natychmiast po ślubie, ale niestety byliśmy dość wiekowi. Przykro, ale przez 4 lata nie udało się. M. miał słabe wyniki nasienia, czasami po intensywnym leczeniu, diecie, suplementacji itp. poprawiały się, ale mimo wszystko nic z tego nie wychodziło. Ja miałam usuwany polip, a reszta u mnie idealnie. Mieliśmy robione wszelkie badania, w tym hormonalne, rezerwę jajnikową, genetykę, drożność jajowodów itp, wszystko ok. Tylko te plemniki słabe, no i nasz wiek :( Sześć inseminacji przeszło bez echa, in vitro nie chcieliśmy, choć mogliśmy mieć za darmo. W zeszłym miesiącu skończyłam czterdziestkę, teoretycznie mogłabym zostać już babcią :) Natury się nie oszuka. W styczniu zapisaliśmy się w dłuuugą kolejkę na kurs przed adopcją. Tymczasem może jednak cud się wydarzy... jakiś cień nadziei daję sobie jeszcze przez 1,5 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ botak
>przypadkowa zbieżność loginów he ?1?

Przyjrzyj się uważniej ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się przyjrzałam, 3 pierwsze cyfry się zgadzają, a pozostałe 9 nie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po odcięciu ostatnich dwóch cyfr, login typu user_XXXX to jest unixowy znacznik czasu (tstamp) czyli liczba sekund, jakie upłynęły od północy 01/01/1970

user_137810950414 założył konto 02-09-2013 o 8:11 (UTC) i wtedy system nadał mu ten login

Sam na to wpadłem, bo mam nadmiar synapsów ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zatem dwie ostatnie to setne sekundy, autyku ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe... i nawet brałem to pod uwagę.
Może się zdarzyć koincydencja, że dwie różne osoby wpadną na pomysł, żeby założyć konto w tej samej sekundzie.
Mało prawdopodobne, ale możliwe.
Zawężenie do setnych części sekundy stukrotnie obniża ryzyko.

Tylko ... po co?

Jest gotowa funkcja, która podaje czas w milisekundach od początku unixowej epoki. Ale wówczas byłyby trzy cyfry więcej.
Po co byłoby zatem obcinać trzecią cyfrę?

EDIT: Poprawka:
Jest funkcja, która podaje tstamp w mikro- nie mili- sekundach.
Teraz kumam, czemu sensowne jest obcięcie loginu do dwóch zamiast sześciu dodatkowych cyfr :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co was tak zainteresowały liczby loginów ?
Tematyka w ogóle jest inna przez tą kobietke, zgubiliście trop i wymyślacie tu jakieś szyfry Hehe. Zapraszam wszystkich do powrotu na właściwy temat lub zaproponujcie coś tej pani bo jej M nie podołał zadaniu uszczęśliwienia jej w postaci bobaska :) Mogę podjąć się zadania ale to nie jest tanie xD
Myślę że urządzimy dla was zbiórkę nasienia, kto chętny niech dla Like :D

Pozdrawiam
Wariaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> zgubiliście trop

Nie. To się dygresja nazywa ;)

> Mogę podjąć się zadania ale to nie jest tanie

Jakoś mnie nie dziwi twoja trudność w nawiązaniu znajomości, choćby koleżeńskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nikt cię nie prosił o zdanie i komentowanie,więc wypitalaj ze swoją degresją, komentarzami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, nie dawno kupiłem mieszkanie na Łostowicach i też słabo u mnie ze znajomymi w tych rejonach.. Jak masz ochotę się poznać pisz na maila kppp87@wp.pl
ja facet 29 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Flora by Hanza (7 odpowiedzi)

Flora by Hanza powstaje w niezwykle szybko rozwijającej się części Gdańska. W ostatnich latach...

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Polana Kampinoska (6 odpowiedzi)

W pobliżu powstającego osiedla przyszli mieszkańcy znajdą wszystko co wpływa na komfortowe życie...

do góry