Widok

Pozytywne odczucia

Zapisałam się pierwszy raz (teoria razem z praktyką) i czas oczekiwania wynosił tydzień. Porównując inne wordy - był to termin, który mnie zadowolił. Pani przy zapisach miła, uśmiechnięta i pomocna - rozwiała moje wątpliwości. Na egzamin poszłam lekko zestresowana, ale cały stres zniknął z chwilą zobaczeniu pogodnego uśmiechu sprawdzającego. Moim egzaminatorem był W.Kojtek. I życzę takiego egzaminatora każdemu - nie czułam napiętej atmosfery, polecenia wydawane były jasno i klarownie, a przed egzaminem zostały mi wyjaśnione zasady. Mimo pełnego profesjonalizmu czułam bijącą od niego serdeczność i pozwoliło mi to na "wyłączenie" stresu, a włączenie koncentracji.
Przez dzisiejszy (i na szczęście jedyny) egzamin, egzaminatorów nie będę postrzegać (zgodnie z panującymi tutaj opiniami) jako osób, która za wszelką cenę chce mnie oblać, a raczej jako osoby, które obiektywnie sprawdzają moje kompetencje. :)
Egzamin zakończony wynikiem pozytywnym.
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dlatego taka zadowolona, dekolcik był mini spódniczak też to nic dziwnego że i egazminator uchachany heh, co do kompetencji jako kobieta nie posiadasz ich wogóle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry