Widok

Pozytywnie

Samochód (citroen C4 - 2007 r.) był tylko na diagnostyce. Panowie trafnie zdiagnozowali zawór EGR, skasowali za to 50 zł. Pozytywnie.
Samochód wyświetlił komunikat "Antipollution Faulty", zapaliła się kontrolka silnika i dwukrotnie mi zgasł i potem nie chciał odpalić. Propozycje rozwiązania: 1. Kupić nowy zawór EGR w citroenie - 1500zł; 2. Kupić w necie nówkę - 700 zł; 3. Kupić w necie używany zawór z 14-dniową gwarancją rozruchową - 300 zł / do każdego z tych rozwiązań trzeba doliczyć ok. 200 zł na wymianę.
Jak będę coś miała robić przy mojej cytrynie to pewnie tu podjadę.
Ps. warsztatów samochodów "na pęczki"... ale który wybrać? Wiadomo, najlepszym źródłem wiedzy jest Internet i opinie innych osób w podobnej sytuacji. Po 3 dniach szukania "tego właściwego mechanika" obiecałam sobie, że wypowiem się na temat każdego mechanika na przynajmniej 5 portalach, żeby inni poszukujący mieli na czym bazować... i wszystkich do tego samego zachęcam...
Moja ocena
obsługa: 4
 
asortyment: 4
 
jakość usług: 4
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co ot za opinia skoro samochód jeszcze nie został naprawiony?? wszędzie mogą za 50 zł powiedzieć że to zawór...panowie sami sobie wpisują te komentarze??? bardzo ładna autoreklama ale żenujuąca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trzeba czytać ze zrozumienie drogi Panie usterka naprawiona a przy następnych w razie czego podjechać na Małopolska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry