Widok

Pozytywnie zaskoczona

Swietnie powadzona strona internetowa, dzieki szczerym opisom wszystkich psow i pieknym zdjeciom latwiej bylo mi podjac decyzje. Bardzo zaangazowani pracownicy, ktorzy widzac moje watpliwosci co do wyboru psa, przeprowadzili dokladny wywiad i biorac pod uwage moje mozliwosci, podpowiadali ktorymi zwierzakami warto sie zainteresowac, doradzono mi rowniez pozniejsze odwiedziny w celu wyprowadzania psa aby nawiazac z nim kontakt. Kiedy przyjechalam odebrac wybranego psa - radosc na twarzach pracownikow byla ogromna. Pies, z ktroym wrocilam do domu jest cudowny i juz sie zaklimatyzowal, zachowuje sie bardzo grzecznie i czuje sie juz jak u siebie. Polecam i szczerze zachecam adopcje z tego wlasnie miejsca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziwne jednego dnia , jedną osobę traktują po chamsku , a innej doradzają i są przemili. Nie mogliby wszystkich równo traktować? Profesjonalnie i marketingowo- tak jak klientów?
Ja byłem z dziadkiem w schronisku parę dni temu.. nikt nam nie poświecił czasu... nikt nie był miły no może prócz wolontariuszki. Szkoda nawet gadać, oczywiście wyszliśmy bez psa.. zaadoptowaliśmy psa z Gdyni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry