Widok

Praca Kierowca Autobusu

Dostałem propozycję pracy jako Praca Kierowca Autobusu w Gdyni. Firma irex3 oferuje kurs na prawo jazdy, za co podpisuje się lojalkę i przez 2 lata oddaje 6 tys. za kurs. Uważacie, że warto? Pracuje ktoś jako kierowca autobusu i może się podzielić informacją jakie panują tak warunki finansowe? Zastanawiam się, czy jest jeszcze jakiś haczyk w umowie, oprócz dwuletniego przywiązania do firmy, która po kursie gwarantuje pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli wymagają podpisania umowy lojalnosciowej na 2 lata i zwrotu kosztów kursu to nie są dobre warunki.
Jeśli podpisujesz lojalkę a pracodawca pokrywa koszty szkolenia to ok.

Jeśli po roku wypowiesz pracę to zwracasz tylko połowę tej kasy.
Ale są też sposoby na obejście takich płatności więc da się zrobić tak by nic nie płacić nawet jak się po miesiącu zwolnisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracodawca przez 2 lata co miesiąc bierze z wypłaty 250 zł na pokrycie kosztów kursu. Jak obejść, rozwiń proszę swoją wypowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego już Kocio nie napisze bo nie wie. Stwierdzenia z cyklu wiem ale nie powiem są dobre tylko wtedy,kiedy ktoś nie oczekuje odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak obejść - proszę o prywatną wiadomość lub maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zastanów się czy warto - praca ciężka, odpowiedzialna i mało płatna.
Do tego często na 3-4 rano a gdy wracasz do domu to od razu idziesz spać bo następnego dnia znowu pobudka.

W polsce niestety cały czas kierowcy autobusów zarabiają za mało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oni tobie oferują żebyś sam sobie ten kurs opłacił, za własne pieniądze czyli wykupujesz u nich kurs za który sam płacisz, na raty.
Moim zdaniem oni zarabiają na sprzedaży kursów, nie jest to poważna oferta pracy.
Albo się funduje pracownikowi kurs a w zamian jest umowa lojalnościowa, Ale nigdy tak by ktoś miał płacić za kurs i jeszcze podpisać lojalkę, To się kupy nie trzyma.
Moim zdaniem zalatuje przekrętem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry