Widok

Praca Niemcy

Ludzie podajcie dalej informacje żeby uwazać na pana który przedstawia się jako Jarosław Bielecki dzwoniacy z numeru +49 15145 45 1972 oferujący pracę i zakwaterowanie pod adresem Wredestrasse 7 67059 Ludwigshafen Am Rhein
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba zwracac uwage nie tylko na ten numer telefoniczny czy nazwisko tego faceta. Takze jego adres e-milowy. Chodzi mi o to ze takich cwaniakow jak on jest tysiace we wszystkich krajach wysoko rozwinietych. Zmieniaja po tygodniu numer telefonu i e-mail przedstawiajac sie jako ktos zupelnie nowy. Juz sam doswiadczylem takich problemow kiedy otrzymywalem dziesiatki telefonow i e-maili od hinduskich rekruterow. Ktorzy niby chcieli mnie zatrudnic na stale jedne i te same pozycje w trzech lukratywnych przedsiebiorstwach. Oczywiscie nic nie otrzymalem. Oni zadali aby podac w e-mailu swoj numer indentyfikacji podatkowej oraz nazwisko, adres w dokladnie takim samym porzadku jaki jest na twoim zeznaniu podatkowym. W ten sposob Indie mialy by dostep do waszych prywatnych danych personalnych. Zwazywszy to ze Hindole maja u siebie w Heydarabadzie glowna kwatere Monstera, popularnej witryny do szukania pracy i sami sa wyksztalconymi w Anglii i Stanach programistami to w krotkim czasie opanowali by rynek rekrutancki i sami sciagali by tylko to swoje leniwe hiduskie swinstwo do dobrych prac. Wy nie mielibyscie nic. Rekruter jesli jest zainteresowany wami to musi miec zalozona wlasna witryne internetowa zaopatrzona w dokladne informacje o swoim przedsiebiorstwie (byznesie). Oprocz tego nalezy sprawdzic dokladnie dane (referencje) o nim na Google. Jak jego tam nie ma to nie nawiazywac z nim kontaktu absolutnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo pracy to sie szuka w agencji a nie nie wiadomo gdzie to krecenie na siebie bicza... ludzie sami kombinuja a potem maja pretensje hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty cwaniaczku własnie pracy sie szuka wszedzie a agencje to najbardziej cię dymają już widziałem takich urabura a płakali jak dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warunki pracy są świetne http://wagasmaku.pl/opiekun-osob-starszych-2/ bardzo dobre wynagrodzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo, że lepsze warunki pracy ma się kiedy przychodzisz jako specjalista i to z uprawnieniami. Dlatego ja zanim wyjechałem zrobiłem uprawnienia na koparki, ładowarki i spychacze w polskim centrum szkoleniowym we Frankfurcie http://uprawnieniadlaciebie.pl/ . 250 euro, ale papier jest na lata i mam to z głowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba szukać przede wszystkim agencji pracy sprawdzonych, długo działających na rynku, lub też takich jak dungito.pl - która oferuje pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

do góry