Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
RESTAURACJA "U PRZYJACIÓŁ" SOPOT Witam, Czy ktoś coś wie na temat zatrudnienia w tej restauracji,ktoś...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Hilton Czy jest ktos kto pracuje badz pracowal w hiltonie w gdansku.Dokladnie chodzi...
~Anita
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

żenada http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/przedstawiciel-handlowy-inter...
~bbb
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Praktyka Witam! Czy zna ktoś miejsca w których możnaby odbyć praktykę w dziale...
~pam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

praca Euro 2012 Witam ;-) Mam 20 lat ;-) Czy wiecie gdzie np. w internecie można szukać...
~pracownica
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

test bezrobotnych po wystawieniu ogłoszenia dowiedziałam się dlaczego tylu jest...
~violinowa
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Praca w Mc Donald's Witam, co na ten temat sądzicie? Warto spróbować jako pierwsza praca? Troche...
~edole
28

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

EWRO-TRANS AZJA co to za firma? Kojarzy ktoś tą firmę? jaką ma opinię i czemu za mieszkanie bierze 450 euro?
~jac
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

I znów to samo ogłoszenie... czy oni nie mają umiaru ?? Albo żadna d... nie przyszła. Chodzi mi o to:...
~Janeczek
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

akceptująca wzajemne relacje? Właśnie wyczytałam że ogłoszeniu w wymaganiach na recepcjonistkę :...
~tuptuś
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

praca w mihito jakie są warunki pracy w Mohito umowa zarobki premie ?
~tick tack
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

akceptująca wzajemne relacje Właśnie wyczytałam w ogłoszeniu na recepcjonistkę wymaganie :" akceptująca...
~Marcyś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

Adello system Pruszcz Gdański Czy ktoś coś wie o tej firmie o pracy jaki telemarketer.
~mała
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

wielka sciema:)asystentka dnię asystentkę chętna na wyjazdy zagraniczne z szefem Branża / Kategoria:...
~Mala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

porannego moczu nie oddali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam. to było w tamtym roku na przełomie czerwca lipca, coś takigo....
~slaw
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

~slaw
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Montaż paneli-Montage Team UWAGA Uwaga na tą firmę,może ktoś miał z nimi kontakt?
~as
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

nie jest matrymonialne ,a na początek dziwnie brzmi!!! http://praca.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/szukam-dziewczyny-blondynki-ogl476...
~doti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

za darmo http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Praca-biuro-administracja-Asystentka-Zarzadu-R...
~...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

tesoro - był ktoś kucharzem Witam, czy ktoś pracował w restauracji włoskiej Tesoro w Sopocie? Jak tam się...
~Barbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry