Widok

Praca kino Helios

Śmiechłam... Praca dość, że tylko dla studentów/os. uczących się (ulgi dla pracodawcy), praca w światek piątek i niedziele i oferują 6,5 zł brutto! W tym kraju nigdy nie będzie dobrze... Nie ważne jaka umowa (śmieciówka czy też nie) stawka godzinowa minimalna brutto powinna być dwa razy większa... Jednym słowem wyzysk, a chętnych pewnie nie brak bo jak nie ma roboty to i każdy grosz sie przyda, nawet za cenę poniżenia...

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/obsluga-kina-na-weekendy-ogl58255329.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szczęście ogłoszenie już zablokowane. Dobranoc :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.S. A jak wyglądają zarobki w Cinema City ?? Chodzi mi o Krewetkę w Gdańsku. Wczoraj poszedłem tam by obejrzeć pewien polski film i widziałem, że kasjerzy akurat mieli kontrolę jakości obsługi klienta i przypomniałem sobie wtedy o tym wątku...Pozdrawiam też kasjerkę u której kupowałem bilet - b. miłą i urodziwą blondynkę - o ile tu zagląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
6,5 zł brutto w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Robert N, na pewno chodziło Tobie o Krewetkę ?? A może jednak o Multikino (prowadzoną przez spółkę ITI - właściciela telewizji TVN) ? Bo o Multikinie słyszałem właśnie negatywne opinie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LOL. Zaiste dziwne poczucie humoru mają. Za tyle niech sami robią.
Normalnie rekiny biznesu :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam okazję pracować w Multikinie.. Ogólnie praca fajna, młody zespół, imprezy pracownicze, darmowe bilety (chociaż czasem je blokują....), ale ta stawka... 7,10 zł brutto do tego umowa zlecenie! To fajna praca dla osób które chcą faktycznie tylko dorobić parę złoty, bo mi na studiach mieszkając nawet z rodzicami to nie starczyło. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
7,10 zł /h brutto na umowę-zlecenie...To wszystko mówi o pracy tam. Porażająca stawka !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry