Widok

Praca w City-Drivers

Witam.
Jest może tutaj ktoś kto dla nich jeździ? Co możecie powiedzieć o pracy? Słyszałem dużo pozytywnych komentarzy i zastawiam się czy nie zacząć dla nich jeździć jeśli byłaby taka możliwość. Praca w nocy tak więc zawsze jest jakieś ryzyko ale czy myślicie, że na tyle duże aby dać sobie z tym spokój?
Pozdro
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jezdze juz kilka miesiecy i z pewnoscia jest jakies ryzyko ale ja osobiscie sie z nim nie spotkalem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
a jeśli można wiedzieć ile idzie u nich sienka miesięcznie bądz za nocke wyciągnąc ? auto z gazem vectra b.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok 200zł na czysto
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
200 za 12 h i w sezonie :P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22
W sezonie to 500 na czysto
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5
Z Weekendu idzie wyciągać tysiaka .W tygodniu roznie,zalezy co sie dzieje na miescie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
W jeden weekend jak zrobisz więcej godzin to spokojnie 1500 na czysto.Ja średnio miesięcznie na czysto ok 10000.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 9

Prawda .Podobnie wychodze i ja.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

Styczeń po odliczeniu kosztow na czysto zarobiłem 9600zł. Luty 10300zł. Nie słuchaj starych bereciarzy co narzekaja,masz checi to zarobisz.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 7

ale głupoty tu ktoś pisze pracuje 7 rok na taxi policz sobie ile na czysto zarobisz bo sie ostro przejedziesz koszty stałe zus 1200zł plus składka dla firmy ok 300-500zł razem 1700zł zarobek w tygodniu przez 10h to ok 100zł (200zł minus paliwo ) weekend 1500zl ? to jakiś zart realny zarobek po odjęciu paliwa to ok 600-800zł i to jak jest dobry weekend i spedzisz w aucie ok 40h piatek sobota niedziela podsumowując jak pracujesz w kazdy weekend ( nie zawsze sie da bo auto sie zepsuje i nie zarabiasz a koszty stale i tak musisz poniesc nawet jak nic nie zarobisz) realny zarobek w sezonie przy pracy we wszystkie weekendy to ok 2000-3000 poza sezonem bywa tak że nie możesz uzbierać na zus i skladke pozdrawiam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 45

Radzę zmienić korporację.Gdzie jezdzisz ?Podobnie zarabiam jak koledzy.Ja mam składke miesieczna dla korporacji 280 zl.Wyjezdzama o 23.00 do 10 rano 5razy w tygodniu ,tygodniowa po objęciu paliwa wychodzi 2300-2800zł.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie jest taka padaka ?W jakiej korporacji jezdzisz ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty się zastanów pod jakim nickiem piszesz bo jesteś mało wiarygodny. Tu jest takich setki co piszą pod wieloma nickami zachwalając tą samą rzecz, że niby produkt czy usługa taka idealna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

dobre firmy taxi nie dają co chwile ogłoszeń że poszukują kierowców może faktycznie coś tam jezdzicie w tym city lecz tylko dzieki temu że bardzo mało aut co przekłada się na długie dojazdy czyli 500zł i 500km po pół roku auto na złom , dla osób które chciałyby zacząć na taxi polecam wybrać stowarzyszenie które jest długo na rynku dajan super hallo hallo itp takie wynalazki bez krótkiego numeru omijać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27

No napisz w jakiej korporacji jezdzisz!
Odpowiadam :
1)W City Drivers jest 120 kierowcow taxi.
2) Daja ogłoszenia z przyjmują kierowcow bo maja tyle zlecen ze nieobrabiaja je.
Pewnie jezdzisz w starych korporacjach i masz sporo lat -stwierdzam po toku myślenia ,czasy sie zmieniaja teraz na topie jest City Drivers i AS
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zarobisz na taxi juz w większym mieście kursy za 15 zł długie dojazdy czasy taxi się skaczyl ☺
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No tak niedoczytałem dajan super hallo firmy ktore umieraja .Ludzie nie dzwonia do was , z miesiaca na miesiac macie coraz miej kursow .
Na miescie widac tylko AS i City i to jest potwierdzenie kto tu pisze prawde.
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat miałem okazję jezdzić w as i współpraca była sporym błędem dużo lepiej mam w stowarzyszeniu
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam kilku kolegów w as na atmosfera i organizacje pracy narzekają, ale mają sporo zleceń a to najważniejsze, chyba się zgodzisz zemna.A pozatym każdy jeździ gdzie mu pasuje.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

W AS sie pozmieniało maja wiele mniej zlecen i na dodatek szef poprzyjmował mnustwo nowych kierowcow. Wiec odradzam było dobrze jest słabo.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

a City Drivers coraz więcej kursów bo przejmujemy ich klientow
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak jak mnie potraktował szef as mam żal tak się nie robi.Idz i zobaczysz co to za człowiek. Wygląd jego jest nieomylny chat i tyle.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie nie polecam żadnych kontaktów z tym panem , a zarobki w as sporo przereklamowane tyle samo zarobisz w kazdej innej firmie taxi
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

No taki halo i super halo jest dla debili a i jeszcze Neptun wplacasz min 5tys za nr potem składka dwa razy drosza niż w innych korop nik tym nie jeździ bo za kilometr drożej wymagania co do auta a zarobek idzie na składki servis zgadza się ze w halo nic nie zarobisz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tu ma kolega racje mialem to samo. No chyba ze ci co tak zarabiają w city to maja układ i dostają dobre zlecenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak nie mozesz uzbierac na skladki to po c**** pracujesz?i jak na 40h takie male zarobki dlaczego jezdzisz a nie znajdziesz sobie innej pracy?? Ja od jutra zaczne jezdzic i napisz jak to wyglada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jezdze w city bylo dobrze ale sporo kierowcow sie przyjelo i pracujac osobiscie srednio po 13godz zarabiam w tej chwili od 200-300 minus paliwo zusy itd czyli ok 80-140 na czysto tyle ze ja tylko w dzien jezdze i nie lapie weekedow. srednio jest to ok 7000-8000 obrotu na miesiac odliczajac korporacje zusy i paliwo czyli jak ktos wczesniej napisal ok 3000 na czysto po 13godz dziennie z niedzielami i sw wlacznie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 31

poczekaj jeszcze i będzie 500 kierowców :) i wtedy zraobisz 20zł bo klientów niestety tak nie przybywa jak kierowców daltego polecam stowarzyszenia taxi dajan hallo tam jest górny limit o którym decydują kierowcy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 28

Przeciwieństwie do stowarzyszenia city ma coraz więcej klientów, widzę po obrotach na kasie.Jesteś ślepy nie widzisz jak jeździmy.A wy stoicie i wypisujesz bzdury i narzekacie, to przyjdź do nas mamy tyle zleciń że nieobrabiamy. Prawie codziennie dostajemy powiadomienia o dużym ruch.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

I nikt tym nie jeździ:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pożycze ci kalkulator ZUS 1100 + 300 składka dla city drivers wychodzi 1400zł To co na paliwo wydajesz 3600zł !!!!!!!!!!!!
Raz piszesz ze weekendy nie jezdzisz a na koniec że Jezdzisz!!!!!!!! NIE JESTEŚ KIERIWCA CITY DRIVERS Po co te bzdury wipisujesz.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Anonim - Bzdury wypisujesz,, swiezakowi to możesz wciskać kity. Jaki masz numer boczny? Co konkurencja :) skup się na swoim stowarzyszeniu i pomaluj słupek z nudów.Stoicie i będziecie stać. A my jeździmy.Cierpliwosci i bez wrednosci.Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój ostatni weekend 47 kursy zarobiłem 1490 zł - 200 paliwo =1290 zł .Mozna zarobić tylko trzeba chcieć .
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 6

Yuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pawiu czyli musiales miec dobre kursy skoro srednia za kurs ci wyszla 32 zl? to chyba z jednego konca miasta na drogi koniec zawsze jezdziles?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sa kursy do Sopot i Pruszcz itd . Są kurs np.2 adresy itd. Srednia kursów jest ok 30 zł .Spytaj sie kumatego Taksówkarza to potwierdzi.
Cięzko Ci przełknać ze u nas jest lepiej !
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdury piszesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

czy ktos napisze uczciwie ile mozna zarobic jezdzac 12godzin w dzien w tej korporacji? Nie jestem w stanie pracowac fizycznie a oplaty trzeba placic i zastanawiam sie nad praca na taksowce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno nie zarobisz w Uberach i tych innych podobnych pseudo firmach przewozowych, za dużo ryjów do wykarmiania a Ty na samym końcu. Trochę śmieszy mnie te tzw. zatrudnienie gdzie Ty jako jedyny pracujesz i swój zarobek musisz porozdawać a co zostanie jest dala Ciebie. Nie wiem jak jest w korporacji na Taxi bo nigdy nie jeździłem, ale mój sąsiad jeździ juz chyba przeszło 20 lat i chyba nie narzeka, znaczy narzeka jak to złotówa ale wciąż jeździ.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0


niedawno stracilem prace bo jestem po operacji kregoslupa a za 1000zl w ochronie nie da sie wyrzyc i oplacic rachunkow. Mam nadzieje ze na taksowce da sie wiecej zarobic chociaz te 3000 na czysto na 12godz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W czerwcu miałem utarg 10650zł dodam ze 240 godzin pracowałem . Po odjeciu kosztów zostaje ok 7650zł .
Podobnie zarabiają w Asie. Odradzam mytaxi i itaxi i podobne dziadostwo.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadowolony z City jestem.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

W jakich godzinach jeździsz w nocy czy w dzień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

obojetne dzwonią cały czas klienci.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

w nocy jak wszedzie na pewno miedzy 1 a 4 nikt nie zamawia tak jest w kazdej firmie taxi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

zarobisz nie martw sie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam jak zostać kierowcą City ? czy mają wymogi co do rocznika auta ? czy w firmie są dyżury ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wymogów co do samochodów nie maja, rocznik nie ma znaczenia ale tylko stan samochodu.Dyżurów nie ma. Najlepiej zadzwoń na dyspozytornie to powiedzą co i jak.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

mysle nad mytaxi ale tam wymagaja rocznik 2007 minimum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

tylko w mytaxi maja prowizje wychodzi razem ponad 5 zł od kursu . 200 kursów x 5 zł = 1000 zł - to jest zdzierstwo . A jak sie dużo jezdzi to napewno bedziesz miał wiecej kursów. Ja robie miesiecznie ok 500 kursów to bym musiał zapłacić 2500 zł nigdy w zyciu odradzam tam iść.Poza tym mają mało kursów.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak u was z ruchem w tygodniu popołudniami ? Coś się dzieje czy tylko weekendy ? Miałem przerwę w jeździe prawie rok czasu i chciałbym wrócić coś tam "dorobić" na drugim etacie i myślałem o Was. Macie w ogóle jakieś hotele, kluby, firmy, przejazdy vouczerowe czy tylko mieszkaniówka ? Pozwalają na jazdę dodatkowo "na aplikacjach" czy chcą cię tylko na wyłączność ? Jaka atmosfera jest u Was, jak kontakt z dyspozytornią, dużo boków idzie dla "ulubionych kierowców" ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ulubionych kierowców jest 160 :)))
tyko wyłączność, za korzystanie z aplikacji innej firmy wylecisz
poza tym to poco jak CITY ma duzo kursów
idz na browara na miasto wieczorem i zabacz kto jezdzi masz odpowiedz
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżdżę w weekendy - mam średni obrót (nie dochód) ok 7-8 tyś PLN. Miesięczna prowizja za czerwiec czy lipiec wyszła nie więcej niż 500PLN za miesiąc. Ale też w porównaniu do CDT gdzie jeździłem 3 lata robię mniej km i więcej zarabiam... Magia? Nie. Wyższe stawki dyspozycyjność i znajomość miasta i stać człowieka na wymianę auta na nowe...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Maciek od kiedy City Drivers jeździ jako Taxi to mamy większe obrotu ,te twoje 7000zł słabo wypada w porównaniu do City Drivers.Jezeli jezdziłeś w City 3lata to znasz nas kierowców i powinieneś wiedzieć jak wychodzimy.Pozatym City jest na rynku jako taxi niecałe 2 lata.Wydaje mi się że jesteś niewiarygodny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do Macka jezeli masz 7000-8000zł to robisz około 250 kursów na miesiąc.Nie znam takiej firmy co berze tylko 500zł prowizji. W mytaxi np.kasuja ok 1250zł. To moze napisz gdze latasz? Jestem ciekawy.Co do City jest u nas składka stała za miesiąc 330 zł brutto.A obroty mam wieksze od Ciebie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokładnie......
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

z tymi obrotami to przesadzacie znam takich którzy robią 1500 obrotu miesięcznie by zrobić więcej niż 7 obrotu to tygodniowo chyba pracujecie po 80-100 godzin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zgadza się. Znam obroty i z przewozu osób i już jako taxi. I wierz mi, że może kwota nie poraża.
Ale a) mniej km robię
b) jazda tylko w weekendy (średnio 3 w miesiącu)
c) sporo obcokrajowców przez nowe auto
d) brak Dorotki ;)

Co do faktur to za lipiec miałem łączną kwotę prowizji do zapłaty: 807,45 brutto. Od tego dostałem rabat za obklejenie + prowizje za pozyskanych klientów - zapraszam na infolinię dowiedzcie się o co chodzi. Rabat -348,09 brutto. Cały miesiąc wyszedł mnie 459,39 pln gdzie obrót z kasy miałem na poziomie 9 tyś prawie. 149kursów z aplikacji, reszta łapki. Średnia wyliczona cena przy płatności z apki 53pln, w tym miesiącu raptem 47pln.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

maciek to gdzie ty jezdzisz mytaxi ? ile tam się placi za zlecenie 4zl ? a co jak klient blisko jedzie np za 8-10zl to też 4zł prowizji ? sam chciałem tam iść ale jak od kursu 4zł to chyba bardziej się opłaca u prywaciarzy ;/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

3zł netto od kursu. To prawda, ale wiekszość kursów jest długich - lotnisko centrum gdańska, gd-sopot, sopot-gdynia, zaspa centrum/sopot, morena itp. W sumie podobnie jak w City jak porównuję... ale klienci inni, często płatność apką bo promka 50% jest itp. No i zapomniałem - bardzo często wożę grupy - dopłata podbija stawkę cenę.

To nie są z d*py wzięte kwoty - to są podliczenia z moich faktur.

Tak, krótkie kursiki też się zdarzają - ostatnio miałem kursik 400m - spod hiltona pod madisona, startówka nie przeskoczyła nawet. I oczywiście to jest małoopłacalne, ale u każdego - bez względu na prowizję itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

czyli przy kursie za 8zeta trzba 4zeta odddac mytaxi ? to coś jak uberek ;/
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podbija temat !. Jestem w trakcie wyrabiania licencji i chciałbym się dowiedzieć oczywiście szczerze ile można wyciągnąć w City Drivers jeżdżąc po 8 godzin 7 dni w tygodniu . 5 tysięcy na czysto jest możliwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drifter - oblicz ile oddajesz Krzyśkowi. I załóż sobie, że w nocy 6 zeta startowej rabatujesz na 5,4. I odejmij wtedy tą samą prowizję. Wyjdzie ci podobnie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

jakiemu krzyskowi ? ja nie jezdze na taxi , chcialem isc do mytaxi ale jak biorą 4zeta nawet od kursu za 10 zeta których jest najwiecej na taxi to mija sie z celem bo wyjdzie na to że to drugi uber który bierze 25% już chyba lepiej biede klepać w dajanie czy komforcie placic 260zl składke a te 200 zlecen zrobi na miesiac niz dawac sie tak dymac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzysiek - szef CDT. Kursów za 10 zeta nie ma wcale dużo :) Zależy kiedy chcesz jeździć - u mnie w weekendy co drugi kurs to przelot gdańsk sopot jak pisałem - czyli koło 12-13km - cena koło 60dych. I od tego też masz niecałe 4 zeta. Zresztą zobacz parę postów w górę na moje podliczenie lipca i sam określ czy ci się opłaca czy nie. Mi się opłaca - na tyle, że właśnie odebrałem nowe auto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

Maciek nie zachęcają do pracy w mytaxi, jeździłem tam 3 miesiące i nie było rewelacji.Pozatym mają słabą aplikacje wyprowadzała mnie z równowagi i nie tylko mnie.Nie polecam mytaxi. Lepiej mam w City Drivers płacę 330 zł brutto a robie miesięcznie ok 500 kursów.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maciek znam osobiśćie 3 kierowców mytaxi co prześli do City znam i tez w AS i Neptunie i wszyscy podobnie twierdzą ze mytaxi to jak uber wyzysk kierowców. Jak moźna dawać mytaxi 1500-2000 złoty miesiecznie za przekazywanie zleceń. Dlamnie Maciek to powinnieneś sie wstydzić ze tak cie kroją.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze jedno Maciek tu wyrazamy opinie o City Drivers Taxi.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam zmiennika jest ktoś chetny na weekendy do listopada ? Bo ja w weekendy nie jezdze do listopada. Mam 4 letni samochód ekonomiczy, osobowy. Kontakt damiangrewski@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

za ile?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na darmo się nie pytają skąd dokąd kurs
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ponad 5 zł mytaxi zabiera prowizji za kurs
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahah :) Śmieszny jesteś :) Prowizja to 3zł netto a w tym miesiącu obniżyli do 2zł netto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Po jaki h*j wypisujesz bzdury o mytaxi 3zł netto + obrót = to ile to jest brutto ????? Jezdziłem tam i wiem jak jest w mytaxi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

może by ciężko przy 8 h jak będziesz codziennie robił to możne 3000 5tys to przy 12h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3tys zarobisz napewno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na czysto 1/2 etatu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjdziesz średnio ok 7.000 zł na czysto po odliczeniu kosztów. Jeśli troszkę się przyłożysz tzn. brać kursy z giełdy przychodzìć do pracy w godzinach szczytu itd. City ma dużo kursów i coraz więcej. Plus to brak dyżurów w City i ma dobry program do zleceń najlepszy na jakim jeździłem dotad. Jeździłem 3 lata na dziurach uzwiązany człowiek jak pies do budy dla mnie brak dyżurów to wielki plus.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

+ to brak dyzurów
+ brak wpisowego
To jest na plus wielki.
Mamy duzo kursów, City Drivers to jedna z lepszych jak nienajlepszych korporacji w Gdańsku.
Ja jestem mega zadowolony.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przyjmują nowych kierowców nadal ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

I brak kursow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kursów tyle że brakuje kierowców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

sa zlecenia dzieje sie ja jestem zadowolony z city drivers
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

W ten weekend 1650 zł po odliczeniu paliwa. Jak to mówię taksiarza z inny firm to myślę że ich wkręcam :) Tak się w city zarabia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

City Driverek : ) pozdrawiam kolegów z Węglowego : ) . Zazdrści nan konkurencja widze . My jezdzimy a oni stoją.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poniedziałek 7.00 -19.00 utargu 630zł i jak tu nie lubić poniedziałku
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakieś wymagania mają co do aut ? I jakie koszty na wejście do firmy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak wpisowego. Nie Mają ograniczeń co do rocznika aut.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
W City Drivers jest 190 aut ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

oo to w 2018 bedzie 400 a potem jak w asie płacz ze czekanie 2 godziny na kurs za 8zl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kazdy wie z as przesadził z ilością kierowców. I teraz kierowcy uciekaja do innych firm. Podobno robi teraz mytaxi przyjmuje kierowców na maxa ile sie da . Mam nadzieje ze city tak nie zrobi bo juz nie wiadomo gdzie iść.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

dajan ma malo aut
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale wszędzie piszą że zlecen też ma mało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 lata temu jak rezygnowalem to w sobote szlo zrobic 10 zlecen w nocy w tygodniu od 22 do 4 rano ok 3 kursy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu pracowałem i potwierdzam że w Dajan 3 kursy w nocy bywało mieć. Dajana odchodzi do lamusa. City i As rodzaje teraz karty.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo w Dajan nikt nie chce jezdzić.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

w dajanie zarząd twierdzi że reklama nie potrzebna że nic nie da ; ) a i ze nie ma kasy prezes nawet narzekał i kazał ogrzewanie skrecac na dyspozyorni bo na rachunki nie ma to gdzie ta kasa od 160 kierowców x 280zl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka skladka w City ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I ile kosztuje oklejanie i kogut City ktoś wie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to sa magnesy nie naklejki. Chyba kogut i magnesy 400zł
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

składka 330 zł brutto za miesiąc
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szum jak w latach 90siątych, gdy taxi na telefon to było coś nowego. Dziś to wszystko jedna lipa i tyle w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
W City coraz wiecej kursów i kierowców. City idzie na lidera.W nocy jest niebiesko od ich kogutów. Trzeba przyznać ze sa rozwojowi. Kierowcy sobie chwalą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

???? Niebiesko ale na rejonach. Kto jeździ ten wie o czym mówię. Krzysztof nie przyjmuj juz więcej nowych kierowców. Starczy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kasa Kasa Kasa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na taxi kolega ma zysku 4000 - 5000 PLN czy to prawda? I mówi że bez weekendów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest to realne!!! Mając samochód niezniszczalny na wodę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

zus 1240 co miesiac 330 dla korpo plus terminal naprawy auta a potem robisz kursy 8-15zl jeden na godzine a czsem jeden na dwie taki to biznes 10 lat jezdzilem przy pelnym zusie nie oplaca sie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jak się nie opłaca. Wystarczy spojrzeć na kierowców koło lotniska z rana na Orlenie jak się stołuja, jeśli zarabiali by 2500 to napewno nie pozwoliliby sobie na takie wydatki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

maja inna prace lub sa na emeryturach nikt przy pelnym zusie na taxi kokosow nie zarobi chyba ze z auta nie wychodzi ale nie na tym praca ma polegac by pracowac 100 godzin tygodniowo a w wolne dni siedziec po warsztatach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Opinia kierowcy zniechecająca by przyszli nowi. Bo zabiorą kursy :). W kwietniu zrobiłem 530 kursów w city , niekturym to jeszcze mało. Srednia za kurs ok 25zł. Bzdury co niekturzy opisują tylko poco?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0


W ile godzin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponad 6000zł mam na czysto. Więc jestem innego zdania na taxi w City jest dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plus weekendy na czysto wychodze około 8 tyś. Robie wolne w wtorki i środy. Dobry samochód to podstawa ja ma Dacie Logan sprawuje sie dobrze. Samochód już mi spłacił sie. Już zbliża się sezon i licze na 10-11 tyś jest do zrobienia bo kolega rok temu miał tyle.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moze 25 000 od razu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

W 2 miesiace realne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ile km na mc robisz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłopaki z City Drivers nie opisujcie zarobków. Bo zaras kierowcy innych korporacji sie zleca do City.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Około 5000 km miesięcznie i powinieneś wyjśc około10.000zł jak jezdzisz w godzinach gdy jest duzy ruch
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Około 5000 km miesięcznie i powinieneś wyjśc około10.000zł jak jezdzisz w godzinach gdy jest duzy ruch
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lipiec utarg 12.230zł można jak sie chce.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jestem ciekaw czy w październiku czy listopadzie zrobisz taki wynik :) Wtedy się pochwal jak będziesz stał 2 godziny za zleceniem za 10 zł, bo kierowców od ... . a szef Ci powie, że nie będzie pchał kasy na reklamę bo strona jest dobrze wypozycjonowana :) A frajerstwo płaci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mi sie wydaje ze tak zle nie bedzie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

I co? Nie jest już ch..wo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten obrót to z miesiąca??? - robiąc w weekendy tylko w lipcu miałem 10,5tyś, teraz w sierpniu położyłem czwartki to do dzisiaj mam 9,5kpln
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile średnio obrotu w tygodniu robisz? Nie mówię o weekendach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie latam w tygodniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

City Drivers Taxi Gdańsk to jest teraz najlepszą korporacją pod wzgledem zarobków. Nikt nie porównuje. Jezdze po 10 godzin dziennie mam na czysto ponad 400zł ninimum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzesień na czysto 7100zł 436 kursów
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komu ty tu bajki wciskasz? Czyli każde twoje zlecenie to min. 25 zł ? To chyba dla Ciebie idą zlecenia spod stołu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

pisał średnią 25zł czytaj z zrozumieniem. Nie jest możliwe że dostaje się kursy minimum 25zł. Naturalnie są kursy za 10zł i 60zł za 80 zł i 15zł.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szukam pracy w tej korporacji, nie posiadam własnego auta, czy ktoś poszukuje pracownika ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od grudnia będę miał 2 nowe auta. Zapraszam do kontaktu mejlowego: czarny.lsdp@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do grudnia prace znajdę :), ale dziękuje za propozycję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czemu od października nie przychodzą smsy o dużym ruchu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

przychodzą dziś dostałem ponownie. Coś u Ciebie nie tak.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt wczoraj też dostałem, ale przez długi czas była cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Styczeń Luty Marzec 29.500 utargu w City Drivers Miesięcznie mam około 10000 utargu. Jak ktoś jest leniem i obibokiem to niech nie liczy na takie kwoty.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

W styczniu 10 k ? Haha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem w City od Lutego i utargu z Lutego nie licze, w marcu już miałem 8750 zł utargu. Podobno Styczeń i Luty jest słaby zawsze.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta nie ma to jak pisanie bzdur żeby ściągnąć nowych kierowcow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chwalą się. Na targu węglowym to samo. Pokazują nawet raporty jak się uśmiecham. Widziałem 470zł utargu.Fakt że jeżdżą a nie stoją jak inni.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe z ilu godzin
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

z dniówki.Nie pytałem dokładnie ile godziń to pewnie 10-12 godzin. Bo nie możliwe by 470zl zarobił w 8 godzin.To chyba logiczne.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeżdżę od godz4 do 9 i 15-19 od pon,twor,środa i piątek. Czwartek mam wolny. Weekend jeżdżę tylko od godz 4 do 11 . Zawsze brakuje w tych godzinach kierowców a zleceń sporo. Zarabiam 3razy więcej od żony nauczycielki. I żałosne jest to jak ktoś narzeka.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

City to teraz najlepsza korporacja. Jedna z nielicznych gdzie się da dobrze zarobić. Ale trzeba jeździć. Pozostałe to srednio lub tragedia. Ja osobiście odradzam super halo byle tam 3 miesiące i przeszedłem do City Drivers
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam. W dobrą dniówke 500zl mam w City . A biznesmeni z hallo taxi 150zł.Chwalą się że współpracują hotelami i firmami i 150zł dniowke śmiechu wartekorporacje, wpisowe 5.000zł.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

No w weekend przy jeździe 15 godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

15 godzin możliwe. Jak jezdziłem w hallo to w 10 godzin wychodziłem około 100zł. Więc odradzam hallo by nie dać się naciągnąć na wpisowe. Nie wspomnę o dużych składkach. A w City brak wpisowego dyżurów i składka o połowę mniejszą. A obroty wielokrotnie większe!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kwiecień po przeliczeniu i podjęciu na czysto mam około 6300zł. Jest dobrze a sezon się zbliża :)))
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czerwieć utargu zrobiłem 12 150zł. Jest dobrze City Drivers to najlepsze teraz korpo w Gdańsku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest ruch są zlecenia dziś przez 5 godzień nie wyłączyłem silnika kurs za kursem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zlecenia za zleceniem jazda bez wyłączania silnika. Jak lubisz jezdzisz to będziesz zadowolony finansowo za osiem godziny średnio około 500zł utargu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak nocki w tygodniu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W dni powszednie bo tylko takie jezdze 19.00 do 6.00 mam około 450 zł . Weekendy nie jeżdżę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
zobacz kto jeździ w nocy. Najwięcej City Drivers wszędzie niebieskie koguty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobre sobie 500 zł za osiem godzin, wyciskanie takich bajeczek to tylko może pozwolić sobie wlasciel firmy, który chce zwerbowac kolejnych frajerów co będą płacić comiesięcznych abonament.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Masz rację znany jako podbieracz kasy od kierowców !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Abonament 350zł za miesiac i co narzekasz. Za darmo chciałbyś kursy?? Ba powarzny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raz 500 raz 700 raz 400 i zdarza się 300 ale srednia jest zadowalająca. Ja sobie chwalą City taxi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak by taka była średnia to wszyscy by jeździli Mercedesami a nie szrotami w tym city . Co ty za bajeczki piszesz. Nie drarznij kierowców co już tam tyrają,bo pracą to nie można tego nazwać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fiat Tipo rok 2018 to jest szrot?! Ja w City jezdze i zarabiam a ty bądz dalej przekonany ze masz mercedesa to wiecej zarabiasz. Masz racje tyram bo jest duzo zleceń. A ty stoisz i podziwiać swojego mercedesa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Człowieku czy z mojej wypowiedzi wynika że mam mercedesa i że jeżdżę w jakiejś innej korporacji ?? Jeździłem w city jakiś czas i wciskanie kitów o dniowkach 300-700 za 8 godzin pracy to tylko wk...rw bierze że ktoś tak pisze. A co do fiata tipo, z 2018 roku to jeszcze nie szrot, ale poczekaj z rok i będziesz płakał , że dacie czy skody nie kupiłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj maila to wyśle Ci zdjęcie raportu kasy z dniówki. Jak twierdzisz że jezdziłeś w City i narzekasz to poprostu jesteś słaby Drivers.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komorowskirafal@o2.pl jak możesz podeślij z września dzx z góry. Zastanawiam się nad jazdą w city . Czy to jest opłacalne pracować jako kierowca taxi w tych czasach, gdzie konkurencja jest olbrzymia. I moda na ubiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poproś przy okazji o koszty :) bo to co masz na kasie to jedno, a paliwo, auto, serwis comiesięczny to drugie :) Dodaj zus przy okazji, możliwą księgową jak nie lecisz na karcie, itp...

Jak to będziesz miał to podziel obrót przez ilość km robionych przez miesiąc z zaznaczeniem ile godzin pękasz na mieście iw tedy ci wyjdzie czy jest to opłacalne.

Nie mówię, że nie. Ale bądź świadomy, że żeby zarobić 2 stówki na czysto to często musisz zrobić 300-400zł obrotu. A to oznacza nie kilka ale kilkanaście godzin bycia w pracy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pełny etat taxi to dość ryzykowna zabawa. Fakt dobrze jest w sezonie , a potem przychodzą chudsze miesiące A ZUS i bazę musisz płacić. Z resztą w styczniu wchodzą zmiany w przepisach na Twoim miejscu wstrzymalbym się i zobaczył jak wyklaruje się rynek taxi po tym okresie.
Chyba ze chcesz tylko dorabiać to wtedy spoko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co się wymandrzasz jak nie jesteś taksówkarzem. Dzieciaku wejdź na forum swojego ubera i tam pisz sobie. Komorowski a może Duda czy Kwaśniewski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ty chyba już za długo jeździsz, zrób sobie przerwę. Nie jeżdżę na żadnym uberze, chce dorobić na taxi po pracy i weekendy, i jestem ciekaw czy to jest opłacalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ubera to Twój Pan śmieciu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo inteligentna wypowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I temu Panu Uberowi odajesz 35% prowizji. A ja w City tylko 350zł . Mam utarg 10tyś odaje 350zł A ty Uberowi przy tym obrocie 3,5 tysiąca. I teraz pytanie do Ciebie zwolennik Ubera czy nie boli Cię to na 4 litery.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj sobie luż. Niech piszą sobie co chcą kto jeździ w City to wie jak jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja pracuje w city i mam pytanie . ile kosztuje abonament miesięczny w city, aby zarobić dniówki tak wysokie jak opisywane są powyżej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

350zł abonament A ile zarobisz zależy od tego czy jesteś inteligentny i pracowity. Ale po Twoich opiniach to jest mało możliwe. Polecam FN tam rozumiesz jak się dyma taxi i doceniasz City
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co ty za bzdety wypisujesz( albo jesteś ślepy, albo z ukladu) chyba wszyscy wiedzą co pracowali w city o układach w wewnątrz np. współpracy dyspozytor kierowca. Prywatne samochody, które dziwnym trafem dostawały lepsze kursy i nigdy nie wypadały z kolejki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapomniałeś dodać o niektórych kierowcach, którzy jechali np w stronę Gdyni co widać było po aplikacji że zmieniają strefy i po czym pojawia się terminowka za 5 min. właśnie w Gdyni dziwnym trafem. Po czym kierowca kończy kurs w Gdańsku centrum. Inkasuje za kurs ponad 50 zł. A większość dyma za kursy 10,15,20 zł. Więc pytanie o wysokości lepszego abonamentu trafione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To płać lepszy abonament A nie płaczesz tu na forum :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z układu. I Ciebie dymam na kursy. Mam 20 tysiaków miesięcznie. Boli d*psko. Pożal się Krzyskowi. A tak pozatym to idioci jesteście. A może chcesz rade jak zarabiać na taxi? Bo jak narazie to dypa z Ciebie i tak Cię tam walą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za bełkot. Joker baranie ,przestań ćpać i napisz coś po polsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam była parówka nic nie rozumiesz, i głupoty wypisujesz. W Lidlu są za10 zł drobiowe polecam. Na aplikacji wiedziałem. Termin przydatności 5 dni przed a nie minut .Podjechał kupił ok . I bez abonamentu.Pokaze paragon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co tydzień robić parówki na postoju taxi na lotnisku. Płacą po 50zl od parowy. Jak jesteś dobry to przelicz ile wyjdzie dniówka. Postojow jest wiele w Gdańsku. Tylko czy lubię parówki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Terminówke za 5 minut hahaha ty poeta jesteś. Daj sobie spokój z taxi pisz wiersze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak z tymi raportami wyślesz??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba też jesteś słaby drivers. Coś chyba nie tak 6 dni minęło, a i tak raportów nie wysłałeś . Dzisiaj jechałem city jako pasażer z kolesiem który jeździ 12 godzin i zmienia się z drugim kolesiem, generalnie młody łepek w granicy dwudziestu paru lat. Jeździ 12 godzin dziennie i dostaje 700 zł tyg. Od właściciela samochodu. Daje to miesięcznie 2800zl za 360 godzin pracy, niecałe 8 zł. na godzinę plus ewentualnie napiwki. Gdzie się nie rozejrzysz po ogłoszeniach na jakim kolejek portalu jako kierowca kat. B wynagrodzenie za pełen etat 160 godz. proponują min 3200 zł. Gdzie tu logika żeby jeździć na taxi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętaj, ze w przypadku wynajmowanego pojazdu zarabia najpierw firma użyczająca pojazd i dopiero potem obdziela pracownika. Jak kursów nie ma i gotówki kierowca nie przywozi, to z czego mu płacić jak trzeba leasing opłacić XD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nazywasz się Ciocia? :)))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ten co lubi parówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam z Lidla chcesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak słodziaku masz na imie. Wyślij mi swoje zdjęcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
City Drivers Taxi Gdańsk trzesniecie drzwiami 8.5 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura w City Drivers Taxi Gdańsk tak nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mercedes to przeżytek nie nadaje się na taksówkę. A tak pozatym to co Ci do tego jakie mamy samochody. Uważam że nie odbiegamy od innych A nawet lepiej się prezentujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Krzychu co drugi post to chyba ty piszesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zamów sobie City i porozmawiaj z kierowcami wyrobisz sobie opinie o City Drivers. A nie te farmazony czytać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie trzeba nawet gadać, wystarczy zobaczyć co podjedzie :) i czy dojedzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

były CDT co ty wypisujesz za bzdury. Pajac jesteś i tyle. Powiedz to Krzyskowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj, uwierz mi, że parę rozmów było przez parę miesięcy. I to jeszcze w czasach gdy dopiero zakładaliśmy koguty... Począwszy od typowych złomów typu 406 który latał z połamanymi sprężynami, przez paseratti bez zawiechy, przez parę różnych wynalazków włącznie z anglikami... Jakoś jest to jedyna korpo w której w zamian za baze jeździ wszystko... bez względu na stan i wygląd... Szczególnie po nocy, jak najebańce nie widzą w jakim stanie podjeżdża auto...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak by tak było naprawdę,to nikt by się nie chwalił tym że tak zarabia. Powód jest prosty czytają to inni i zachęca to do podjecia współpracy z city, co wiąże się z większą ilością kierowców a mniejszą ilością kursów i mniejszymi zarobkami. ludzie przestańcie w to wierzyć że te posty o mega zarobkach piszą kierowcy ktorzy pracują w City. Pomyślnie komu zależy na tym żeby było więcej kierowców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ha Ha w City nie na kursów. Takie kity to wciskają tu na forum. A tak pozatym to sam chcesz jezdzić w City? Jak sam chcesz to na słupie stań. I tam opowiadaj te głupoty. Najlepiej to zadzwoń do Krzyśka może potrzebuje manager.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Napisz jeszcze raz bo nie rozumiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie nic nie rozumiesz. Idź do ubera albo Free Now tam zrozumiesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więcej kierowców więcej masz parówek w ustach. Dlatego już masz dość i za duże tych parówek. Płacz mała płacz nic to nie pomoże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem kierowcą City Drivers czytają te opinie to nie do wiary że to my piszemy. Znam kierowców i nikt by te bzdury nie wymyślał. Konkurencja już nie ma pomysłu jak osłabić tą korporacje. Poprostu to jest i**otów pole do popisu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty to masz najeb..ne pod beretem. Ile ty masz lat, że wypisujesz takie teksty?? 16!!!!Jak jesteś kierowca taxi obojętnie jakiej kolporacji jak przeszedłeś psychotesty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po .... jezdzicie jak Wam tak źle i niedobrze? Zmiencie korporacje i tyle. Nie kumam wylewania żali na forum. I tak samo nie rozumiem tego pisania ile to sie w City nie zarabia , no ale to podejrzewam kto pisze:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

City Drivers najlepsze taxi w Gdańsku pozostałe korporacje to są dobre w staniu na słupku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto w temacie to wie że City Drivers jest najlepszą korporacją.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak lubicie wozić na****ne bydło i babcie z pietruszą za 6 zł... to jasne :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Masz na mysli tą pietruszke za 30 zł.. Kurs za 6 zł to ja miałem z 3miesiace temu. Troszkę koloryzujesz buły kolego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co jest lepszego od City Drivers Taxi ?????? NIC i długo NIC
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Idio..o jest za trzesniecie drzwiami 7zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka prawda że City Drivers to teraz najlepsza korporacja by zarabiać. A inni się z tym nie mogą pogodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

City Drivers TAXI Gdańsk trzaśnieci drzwiami 8.5 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Święta 2 taryfa 3.60 zł 4 taryfa 7.20 zl 9 godziń 1100zl utargu. Nie ma lepszej korpo od City Drivers Taxi Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżdżę od 6 do 18w tyg. W weekend nocki. 4tysięcy obrotu haha a u was jak chlopaki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również tragedia. Wręcz masakra lub dramat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no i gdzie ten ruch ? Gdzie te 12.000 obrotu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto ci bzdur takich naopowiadał.... Zleceń jest mało. Reklamy żadnej. Kierowców przyjmują bez opamiętania byle bazowe było. Efekt świeżości jako nowej korporacji w 3city już dawno minął. Covid, legalizacja uber jako taxi itd ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja to wiem , jest dramat , zlecen zero , kierowcow od groma i nadal są przyjmowani nowi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co ty piszesz za nieprawdę. City Drivers to numer jeden w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co masz na myśli mało zleceń ja w 8 godziń mam około 12 zleceń. A jest wszystko pozamykane. Jak otworzą kluby restauracji kina idą to będącą 2 zlecenia minimum na godzinę . Ja w City driver taxi 3 lata wiem jak jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie prawda. City Drivers Taxi Gdańsk to teraz Najlepsza korporacja w Trójmieście. Kto w temacie to wie. Kilka lat temu to jeszcze As się równał z City Drivers Taxi Gdańsk. A teraz to tylko City Drivers Taxi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W czasie pandemi zadając te pytanie świadczy o małe inteligencji z twojej strony. A tak pozatym to z korporacji Gdańskich to City Taxi Drivers trzyma się najlepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

do góry