Widok

Praca w Trójmieście

Szukam pracy i pomyślałam, aby spróbować swoich sił w Trójmieście (aktualnie mieszkam w Poznaniu). Jestem PR-owcem, zajmuję się także sztuką, organizacją wernisaży, publikuję w magazynach branżowych. Czy w tych branżach mam szanse na pracę i gdzie uderzać z CV? Ktoś podpowie? Będę szalenie zobowiązana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapoznaj się z tymi pseudo ofertami pseudo pracodawców - tych omijaj albo dla jaj i straty czasu idź:
http://forum.trojmiasto.pl/Wieczni-poszukiwacze-pracownika-t593682,1,33.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat pracy w magazynach w Trójmieście jest mnóstwo, choć niestety głównie w tych z branży spożywczej. Tylko tam raczej chodzi nie o publikacje lecz o kompletację np. zamówień. Najlepiej zrób uprawnienia na wózki widłowe i przyjeżdżaj śmiało, tak około 2 tys. zarobisz na pewno. Praca zwykle na trzy zmiany. Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Poznaniu płacą więcej i jest łatwiej o pracę nie mówiąc już o cenach i warunkach życia.Ale skoro pytasz to na twoim miejscu bym w Sopocie szukała. Tam jest zagłębie artystyczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj w CSW Łaźnia i w IKM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

do góry