Widok

Praca w ZKM - informacje

Witam,
chcę zatrudnić się w ZKM jako motornicza. Czy ktoś może wie jak wygląda nabór? Jak wygląda rekrutacja? Jak składać CV? Czy jakoś przez meila czy osobiście? I gdzie? Ewentualnie jakieś namiary na kontakt z nimi, z działem rekrutacji?
Z góry bardzo dziękuję za informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiele nie pomogę ale myślę że CV to na abrahama w Oliwie trzeba :) hmm w sumie ostatnio musiał być nabór bo widziałem kilku motorniczych z instruktorami ZKM
A papiery na motorniczego masz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba mieć ukończony kurs, koszt około 6500zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda + zdany egzamin państwowy ale to jest chyba tak ze oni zatrudniają a potem odciągają z pensji co miesiąc ale to moje zdanie nie wiem ja kto do końca jest naprawdę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wymagane prawo jazdy i bardzo dobrze widziane wykształcenie mechanika pojazdow, lub elektryczne, bez tego nie ma sensu się tam pchać. Najpierw trzeba zdac egzamin, przejść badania, psychotesty, jak czegoś nie zaliczysz płacisz z własnej kieszeni i zostajesz z długami bez pracy. Zdawalnosc około 25%, jak nie siedzisz w temacie mechaniki i przepisów drogowych nie ma sensu się tak pchac do tego trzeba mieć jeszcze samochod, gdyż prace zaczynasz często o 4rano i jakoś trzeba dojechać do zajezdni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się dojazd do i z zajezdni różnymi porami dnia.
No cóż temat trzeba ogarniać tych pojazdów i niestety też praca świątek piątek i niedziela : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikogo tam bez znajomości nie zatrudniają, wolą motorniczych co co chwile rozbijają tramwaje, nie znają topografii Gdańska od kogoś kto jeździ bezwypadkowo i mieszka od zawsze w Gdańsku i zna wszystkie trasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wszędzie teraz tak jest,nawet na przysłowiową "sprzątaczkę" w porządnej firmie musisz powołać się na znajomości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry