Widok

Praca w dr.Oetker

Witam!
Czy pracowal ktos na produkcji w Dr.Oetkerze w gdansku?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
osobiscie nie pracowałam tam ale mam znajomego ktory tam pracuje i sobie chwali prace i pieniadze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja pracowałam.szybkie tempo,trzeba sie uwijać,ale praca ogólnie jest fajna jeżeli ktos juz sie nauczy.jest duza rotacja.kaska 2100 brutto to 1530 na reke,nie wiem jak jest teraz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
i to jest praca tylko czasowa bo tak od lutego to mało kto tam zostaje z pracowników czasowych-same stałe pracownice.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za wiadomosc, mysle ze fajnie bylo by sie tam dostac... slodka praca:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
a moze ktos wklic link do ogloszenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
teraz tzn. 2014r 2250 brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozna bezposrednio sie tam zatrudnic czy przez jakas agencje pracy?zatrudniaja pracownikow tymczasowych ale w jakich miesiacach?piszcie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tam pracowałam 3 lata temu - wytrzymałam 2 dni.
Koszmar ! Pracuje sie w kurzu i pyle, rano w szatni trzeba się przebrać, tzn. na bieliznę ubrać fartuch i czapkę białe. Zdjąć trza wszelkie pierścionki, kolczyki też.
Pracowałam na taśmie - na taśmie jechały budynie, a ja musiałam bardzo szybko pakować do kartonów, nie nadążałam, leciało wsio na podłogę z taśmy, nie wolno było maszyny zatrzymać, te starsze pracownice, co kilka lat pracują śmiały się na głos ze mnie i wyzywały mnie, prawie płakałam.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10
i od tamtej pory niewiele się zmieniło nadal jest to obóz pracy i coraz więcej zakazów
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiem ze zatrudnaja oni przez posrednictwo pracy i zastanawiam sie czy warto tam wogole startowac. A czemu jest tam az tak zle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja znajoma pracuje na linii , jest stałą pracownicą.
Myślę iż trzeba mieć trochę "drygu" do tej pracy.
Jest ciężka dla osoby mało sprawnej fizycznie i bez zdolności manualnych.
Ja pracowałam tam 4m-ce ( tyle potrzebowałam) i było ok.
Pierwsze 2 tygodnie były trudne ,potem ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dzieki wredot za opinie:) tez slyszalam ze jest tam calkiem calkiem tylko wiadomo wszedzie trzeba pracowac. A pracowalas tam przez posrednictwo prac czy bezposrednio od nich? jakie musialas robic badania do ksiazeczki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
obecnie nie wiem jakie badania są wymagane od ludzi pracujących przez randstad, jest to firma obecnie współpracująca z dr oetker, nie ma możliwości dostania się na produkcję z zewnątrz, większość osób przechodzi do oetkera z firmy randstad, zainteresowanych kieruję właśnie tam, wspomną też że zarobki są nawet dobre w porównaniu z innymi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Ja byłem w tym tygodniu bezpośrednio w dr.Oetker złożyć CV i zapytałem się o pracę np. na produkcji. Ale pani w rejestracji w ogóle zdziwiła się, że w takiej sprawie przychodzę i powiedziała, że nic nie wie o tym żeby potrzebowali pracowników na produkcję i ledwo co wzięła moje CV i powiedziała niby, że jak będą potrzebować to zadzwonią. Powiedziałem, że jestem po studiach chemicznych na PG i wiem, że ludzie z mojego wydziału robili tam praktyki, ale firma chyba już nie współpracuje z pg, bo pani nic o tym nie wiedziała. Nie wiedziałem, że współpracują z agencją Randstad, jak widać dzisiaj większość firm zatrudnia przez agencje pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka pracowała przeszło pół roku przez Randstad i potwierdzam zatrudnienie w Oetker wyłącznie przez Agencję .Sporadyczne przypadki , ze potem może Cię "przejąć" drOetker, ale to rzadkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Pani na portiernie nie ma co iść. Oprócz recepcji (i to też nie zawsze) mało się orientuje się co się dzieje w zakładzie. Najlepiej przejść się do kadr, do Pani Eli - jedyna kompetentna osoba w tym temacie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi się akurat udało we wrześniu 2012 odbyć rozmowę w tej Firmie. Było tradycyjnie, czyli dyrektor nie potrafiący sprecyzować o co chodzi i jego asystent (mały okularnik) który tłumaczył mi to co chciał wyrazić przełożony. Po kilku minutach rozmowy zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie rozmawiam z gościem z zagranicy i ten w okularach to jego tłumacz ;)) Pracy oczywiście nie dostałem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Dr.Oetker nie zatrudniaja z ulicy. Pracuja tam same matoly i tkich dodatkowo zatrudniaja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
W zakładzie pracuje dużo wieloletnich pracowników, głównie kobiet - plotkary, ściemniary i złodziejki niektóre, zdarza się że potrafią nawet pić na zmianie (szkoda słów) Dyrektor, były kierownik ma w nosie co się dzieje na produkcji. W końcu nie jego firma, a kasę sporą przytula.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
firma jak firma. Przyznać trzeba, że płacą na czas i nie zwiną sie za dwa dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak samo jest w ALGIDZIE -Banino:)szczególnie te stałe pracownice. Plotkary,ściemniary i złodziejki oczywiście nie wszystkich do jednego worka się wrzuca. Na produkcji i dziale MIX- dochodzi do takich sytuacji jak wyzywanie,obrażanie oraz znęcanie się na
nowych pracownikach przez operatorów jak i starych pracowników a tym samym przymykanie oczu przez mistrzów i kierowników zmian na te sytuacje! To jest norma na produkcji.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , cv proszę nie zostawiać w sekretariacie ponieważ wywalają do smietnika. Tylko przez znajomości się tam dostaniesz i zostaniesz na stałe lub przez agencje tylko na okres świąt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Matoł to ty jesteś , zarabiają tam 1800 netto , i co pół roku dostaja połowe pensji . chciałbyś tak zarabiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cv nie warto składac tam ponieważ i tak je wywala do smietnika .Tam tylko albo znajomosci trzeba miec lub tylko przez agencje na okres swiat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ok 1800 netto jak dostaniesz ekwiwalent za 2 dni urlopu do pensji!!!
Na umowie tymczasowej masz 2250! A pracownicy zatrudnieni w dr oetker to dostają tą połowę pensji 2X w roku-to tak dla sprostowania:)

a ta pensja to szału nie ma:)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obóz pracy, chyba myśl powstała przez pryzmat niemieckich obozów "pracy". Czego spodziewacie się po pracy "taśmowej", to nie poczta. Z autopsji wiem że zarobki nie są złe a praca jak to przy spożywce ma swoje wymagania. Utrzymasz się to dostajesz dobrą umowę na godziwych warunkach i to wszystko. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
właściciele firmy zrobili duży błąd dając częściowo stery polakowi, którego obchodzi wyłącznie własna pensja a firma delikatnie mówiąc mniej. Za czasów Dr.Manfred Weiss firma rozwineła się z czego aktualnie się korzysta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
firma jak najbardziej ok, tylko niestety z nalotem polaków cwaniaków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
praca na produkcji nie jest cieżka. Dobrze też płacą. Ciężko się dostać, bo firma jest spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
dobrze płacą to znaczy ile na rękę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5 zybli ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
netto czy brutto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok. 2 000 pln. jest też social (dwa razy w roku +0.5 pensji), ale to jak jestes pracownikim Dr. Oetker nie agencji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
2 netto na rękę na dzień dobry?
socjal 0.5 % z zarobków z miiesiąca , pół roku , rocznej pensji?
gdzie sie mieści w Gdańsku siedziba., bo chętnie bym podeszła
widziałam na żabiance
jak wyglądają zmiany , jakie godziny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
najlepiej zgłosić się do Kadr po informacje. Siedziba firmy jest na Gdańsk Żabianka, ul. Adm. Dickmana 14/15.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
te 2 000 pln jak jesteś pracownikiem Dr.Oetker i pracujesz tam już jakis czas, + pół pensji dwa razy do roku (czyli 1.5 pensjix2).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
firma stabilna to i cięzko się dostać. Nie są to kokosy ale płacą na cza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam dwa razy w roku pol plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jesteś pracownikiem Agencji to idziesz potem do sądu pracy o wyrównanie świadczeń, bo według prawa nie można zarabiać mniej niz inni pracownicy na tej samej pozycji.

Mało ludzi o tym wie i jakby wreszcie zaczęli walczyć o swoje skończyłby się ten 3 świat przez agencje pracy tymczasowej

Chcieli wydymać Freda ale to Fred wydyma ich :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To półprawda. Dopuszcza się różnice w wynagrodzeniu pracowników zatrudnionych na tym samym stanowisku, ale różniących się stażem pracy. chodzi o to, że pracownik tymczasowy nie może zarabiać mniej, niż osoba, która rozpoczęłaby także rozpoczęłaby pracę. będąc jednak zatrudnioną bezpośrednio przez klienta agencji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się z opinią , zaden obóz pracy, pracować trzeba wszędzie za darmo nie płacą !!!!wymagania jak w każdej pracy/a jak chcesz obóz pracy idż do delphi tam się przekonasz co to obóz pracy!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo one są głupie, prostackie, chamskie....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
one=kto? tej firmie co druga osoba jest taka jak piszesz - 3/4 do wymiany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
firma jak firma. Fakt bardzo stabilna i cieżko siędostać. Minus jest taki że zarządana przez Polaków cwaniaków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
czy ktoś się orientuje, czy przyjmują aktualnie na produkcję do Dr. Oetker? co trzeba zrobić, żeby się dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dobra firma to i ciężko się dostać. Znajomości to podstawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To prości, głupi ludzie.... Ty się stamtąd wyrwałaś a te złośliwe małpy zostaną tam na zawsze. Tam gdzie ich miejsce.... Niech zgadnę- są brzydkie i zaniedbane, prawda ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wręcz przeciwnie.... piękne i zadbane.... wykształcone, mądre i fakt zostaną tam na zawsze bo ta praca: pakowanie torebek w karton a potem na paletę .... to spełnienie ich marzeń!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobno bardzo dobra praca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
jaki zakładł/dział byś polecał? słyszałem, żę firma jest ok, ale nie wszędzie jest fajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nazisty...zresztą nic dziwnego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
może Wiecie jakie pośrednictwo obecnie tam rekrutuje? niestety nie mam tam nikogo znajomego a zależy mi bardzo na zatrudnieniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
weź CV i przejdź się osobiście do kadr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak warunki pracy na produkcji, płac, zatrudnienie przez agencję czy bezpośrednio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weź się ogarnij..przecież napiasane jest w wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobę ~pracownika mogą nie zatrudnić, ponieważ nie posiada umiejętności czytania ze zrozumieniem (wymaganej w edukacji już na teście kończącym gimnazjum).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janeczek, problem z podstawowymi rzeczami to chyba ty masz. Piszesz tak ,ze nie mozna zrozumiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zostało napisane już wcześniej, tylko leniwym nie chce się nawet przeciągnąć myszką w górę...a Ty Piorun skąd taki nick ? Piorun z jasnego nieba Cię kiedyś strzelił ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to się zgadza. Tylko nie ma aktualnych informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zimę pewnie nie szukają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba wręcz przeciwnie. Jest sezon przedświąteczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i masz rację Karman, ale gwarancji stałej pracy nie dają zwłaszcza, że zatrudniają przez agencję pracy obniżając sobie koszty samej rekrutacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zatrudniają przez agencję bo w ten sposób płacą z zysku a nie są to koszta. Ten sposób jest bardziej opłacalny dl firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1