Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TRAGEDIA wątek zamknięty dałem temu zakładowi szanse po pierwszym strzyżeniu poszedłem drugi raz,...
~Sąsiad
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Cała ekipa w salonie to pozytywni ludzie z którymi można porozmawiać i...
~O.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Tragedia wątek zamknięty Jestem totalnue niezadowolony. Mowilem jak chce zostac ostrzyzony zostalo to...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Nie ,nie i jeszcze raz nie. wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem i trzymać się z daleka. Toć to co mam na głowie woła o...
~Nikke
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEGO SALONU wątek zamknięty Pozwolę sobie wypunktować swoją opinę o salonie: -w salonie siedziałoby się...
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Pani Iga i tylko ona wątek zamknięty Wykupiłam kupon na Gruponie na wszystkie usługi tzn strzyżenie,kolor ,wapozon...
~Daga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Polecam Panią Igę wątek zamknięty Z usługi tego salonu skorzystałam za namową koleżanki. Trafiłam do Pani która...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Polecam ;) wątek zamknięty Żeby przełamać stereotyp, że klienci dodają opinie tylko jak są niezadowoleni...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Sliczny kolor wloski ukladaja sie. Bylam obsluzona...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

mega wątek zamknięty pierwszy raz spotkałem się z tak super obsługą. jak wyszedłem od nich (z best...
~R
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

kozi - opinia wątek zamknięty Fryzjer młody ale ma fajne pomysły nawet z moim buszem na głowie sobie poradził.
~kozi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

porazka wątek zamknięty pani aneta fatalna kosmetyczka trzesa sie jej rece i czuc od niej smrod...
~marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Pracownia Fryzur Beverlly Hills Gdańsk - to nie powinno istnieć ! wątek zamknięty 25 lipca byłam w salonie z gruponem (79 zł 0- koloryzacja+modelowanie)....
~gosc.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

(..) wątek zamknięty Oferta na gruponie: 2) 49 zł zamiast 229 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z...
~Teresa
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Nie polecam, oferta z gorupon wątek zamknięty wykupiłam groupon, szału się nie spodziewałam ale to nawet nie jest...
~husky03
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

strzyżenie, modelowanie + laser wątek zamknięty idąc do salonu nie miałam pomysłu na fryzurę, wiedziałam tylko że musze cos...
~studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

nie polecam wątek zamknięty Ogólnie rzecz biorąc nie polecam. Przyszłam tam w własnym pomysłem, z chęcią...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry