Widok

Pracujecie w wigilię?

Pracuje się w waszych firmach w wigilię? Czy puszczają Was wcześniej do domu, albo w ogóle zamykają oddział? Zastanawiam się czy gdyby była opcja zamiany jednego ze świat typu 15.08 czy 6.01 na wolne w Wigilie dużo ludzi opowiedziałoby się za.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy wolne ;)
Ale gdybym miała zamieniać święta to chyba bym wybrała 6.01 z tej daty bym mogłabym zrezygnować na rzecz wolnej wigilii
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W firmie której pracuję mamy wolne w Wigilię za 01.11., ponieważ wypadło w sobotę...
Wszystkiego najlepszego na Święta. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
pracuje w Wigilię, 2 dzień świąt, 31 i 1 :)
taka praca, mogłem się uczyć a nie w szkołę kamieniami rzucać
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie w szkołę kamieniami rzucać.... to nie tak. Ja skończyłem studia,studiowałem pedagogikę resocjalizacyjną, chciałem zmieniać świat,stało się inaczej- świat zmienił mnie.Teraz gdybym miał wybierać zawód zostałbym blacharzem-lakiernikiem jest i mnóstwo pracy jest i kasa z tego..... Wracając do wątku, pracuje na stacji paliw więc pracuję wg grafiku, w tym roku pracuję w Wigilię i pierwszy dzień świąt
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udalo sie nie pracowac w wigilie,ale do odrobienia wiadomo xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuję w wigilię do 14 :(((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też do 14:00 i jak tu wszystko przygotować w kilka godzin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ważne, że nauczyciele mają 3 tygodnie wolnego... Bo przecież oni mają tylko stresującą i ciężką prace :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17
jakie 3 tygodnie wolnego?czytaj gazety, ogladaj telewizję, szkoła pracuje w wolne dni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
oj tam, oj tam narzekacie. A tv będziecie w święta oglądać? tam też ktoś musi pracować żebyście mogli Kevina zobaczyć ;):)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuję i to do 15.15 :( na szczęście na wigilie jadę do rodzinki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem nauczycielem i pracuję W SZKOLE od 7 do 12;) tak więc nie wszyscy nauczyciele mają wolne. No i niby gdzie mają 3 tygodnie, bo jakoś mi nie wychodzi w rachunkach... hmm.
lulu poobserwuj sobie emerytowanych nauczycieli jak mają fajnie psychikę zrypaną od lat tej "lajtowej' z samym wolnym pracy i 1200 emerytury. Ja planuję być tymczasowo w tym zawodzie, mam jedno zdrowie:) Te wolne mi nie zrekompensuje zszarpanych nerwów. I to nie dzieci je szarpią, a rodzice i środowisko nauczycielskie, rany może dla tego,że to głównie kobiety :) No ale koniec rozważań.
Wracając do tematu-mój mąż ma co roku wolną wigilię, bo uznają,że tego dnia i tak nikt dobrze nie pracuje. Tak jest od lat-jest informatykiem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
pokażcie mi (wszyscy) przepis, który mówi, że w 'święta wolne od pracy' musicie pracować?

macie konstytucyjne prawo do dnia wolnego w tym czasie

edit: a nie... chwila... wigilia NIE JEST świętem, tylko WIGILIĄ święta.... hmm... ciekawe, nieprawdaż?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja pracuje w wigilie od 14do 23 ,1 dzien (25.12) 14-21 ,2 dzien (26.12) od 14 do 00.00 co za to za sieta nawet z rodzina nie bedziesz przy stole ale poprosilam szefa jak pracuje w swieta pracuje to czy moge miec sylwestrr wlne zgodzil bo tak wypadlo w grafiku niestety pracuje na zmiany gdzie tutaj cieszyc sie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Naubliżałbym Ci człowieku gdyby nie moderator!!!
Macie tyle wolnego że NIE narzekajcie!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
jestem sfustrowanym samotnym idiotą, nie zwracajcie na mnie uwagi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wigilia nie jest świętem wolnym od pracy więc nie wiem o co się spinacie ja w tym roku kończyłam prace o 18 i jakoś wyprawiłam na 20 wigilię . Wystarczy sobie przygotować coś dzień przed a reszte w te 2-3 godziny nie przesadzajcie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cieszcie się, że macie pracę a nie wydziwiacie. Żle? to się zwolnij jeden z drugą.
Wigilia jak sama nazwa wskazuje to dzień POPRZEDZAJĄCY "coś", a więc to nie święto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurka NIE!!!!!
Olewam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, pracuję w Wigilię do 16.00 chyba najdłużej jak się da, mój pracodawca nie zna litości ;( i pomyśleć, że człowiek ma szkołę policealną, studia i musi tak harować :(((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
To jakiś problem? Przecież możesz zrobić kolację na 20.00.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja pracuję w wigilię i bardzo mi to odpowiada. Wolę trochę popracować niż ubierać choinkę i lepić pierogi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja pracuje w przedszkolu panstwowym do 15
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też pracuję. Ale to z własnego wyboru. Nigdzie nie wyjeżdżam, więc szkoda mi urlopu. Wolę go wykorzystać w innym terminie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bym chętnie zamieniła wszystkie te święta typu zielone świątki i Boże ciało na wigilię wolną. Ile osób w Polsce obchodzi zielone świątki, a ile wyjeżdża na wigilię lub przygotowuje ją w domu?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym katolandzie chyba nie ma miesiąca, żeby nie było jakiegoś święta w środku tygodnia. Tak się pracować nie da! Później ludzie się dziwią, że nie ma wzrostu PKB. Ciągle jakieś wolne to kiedy czas na pracę? Na szczęście w przyszłym roku boże narodzenie wypada w weekend, więc nie będzie tak odczuwalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie troluj matołku...

"wzrost PKB" to puste hasło ktore nic samo w sobie nie znaczy... pusta statystyka... nie ma związku z rozwijaniem się gospodarki... chętnie podejme polemikę w tym temacie i udowodnie jak tępy jestes, tylko załóż inny temat i pm poproszę :) tu już nie odpisze.

a świąt katoli masz w roku chyba 8...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
poj..bało wigilie ! u nas od 20.12 do 7.1 wolne ;) pozdro i wesołych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mielismy pracowac dzisiaj do 12.00 Ale nadgonilismy robote.No i mamy wolne. Wesolych swiat Wam zycze. Oby nikt nie byl sam w ten dzien.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry