Super Standard

Pralnie Sprzątanie i czyszczenie

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elitowski - opinia Super, jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, dywan był bardzo...
~Elitowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Jarek - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałem z oferty tej firmy w poł. Grudnia 2019. Oddałem do...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Pranie dywanów wątek zamknięty Skorzystałam z usług tej pralni i musze powiedzieć że jestem bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Nieterminowość wątek zamknięty Korzystałam z usług pralni SuperStandard po raz drugi jeśli chodzi o pranie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szczerze wszystkim polecam pralnię Super Standard. Jakość usługi prania na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

pełna profeska wątek zamknięty moja opinia jest jednoznaczna,pełna profeska.poczynajac od obsługi...
~robo rob
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Usługi na bardzo dobrym poziomie. Po wyczyszczeniu dywan jest jak nowy.
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

najlepsze pranie dywanów w trójmieście wątek zamknięty Wcześniej do domu przyjeżdżał Pan z odkurzaczem piorącym i szczerze mowiąc...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Fachowo wątek zamknięty Polecam!Mam dwoje malych dzieci dywan ktory oddalem do pralni mial plamy po...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Najlepsza pralnia!! wątek zamknięty Szczerze polecam usługi w tej pralni. Mam porównanie w tej kwesti z innymi...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Dywan wyprany rewelacyjnie wątek zamknięty Szczerze polecam , dywan z długim włosem wyprany super , polecam !!!!
~kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Super standard! wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałem z usług firmy. Za każdym razem dywany były dokładnie...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Uwaga partacze !!! wątek zamknięty Dywan oddany do czyszczenia , wrócił po kilku tygodniach zniszczony i nadal...
~Jarek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

wszystkie oddane dywany nie wróciły wątek zamknięty Oddałam większa ilość dywanów do pralni, przywieziono bez jednej sztuki. Od 3...
~anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Pranie dywanu-odrzucoana reklamacja wątek zamknięty Odsałem do tej pralni dywan Dywan mimo 3 krotnego prania pozostawil...
~mirtas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Pranie dywanu wątek zamknięty Dywan po odbiorze wyglądał jak nie ruszony, byl wilgotny - wziety z dworu i...
~Klient
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

pranie dywanów wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, dywany czyste, pachnące, obsługa miła i...
~Ania
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

NIE POLECAM! wątek zamknięty Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam opinii zamieszczonych na tym portalu,...
~MGR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam! Dwa lata temu oddaliśmy małe, zgrabne w bardzo dobrym stanie...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Rewelacja wątek zamknięty POLECAM i na pewno bede polecał wszystkim. Dywan był juz prawie wyrzucony -...
~Piotr Br
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

35

wątków

do góry