Widok

Prawiczek

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dziewczyny/kobiety na pierwszy raz. 22 - latek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolega poszuka najpierw pomocy u odpowiedniego specjalisty od tego co nosi w czaszce. Taka niezobowiązująca rada.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie widzę, żebym miał jakiś większy problem bym musiał zgłaszać się do specjalisty. Z resztą nie poszukuję faceta tylko dziewczyny, więc niepotrzebne Twoje komentarze, idź mądrować gdzie indziej, mi raczej nie pomożesz. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
zapytaj kolegow z gimnazjum jak to jest pierwszy ten pierwszy raz, gdzieś sie uchowal w wieku 22lat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Pani Ilono, szanowałem się bardzo długo, tak jak to było dawniej, a że dzisiejsze czasy są takie, że wszędzie tylko seks, cóż, chciałbym przeżyć swój pierwszy raz.
PS. Nie mam kolegów w gimnazjum, ale jeśli Pani ma, chętnie posłucham :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kup sobie lalkę z sex shopu. Z taką panną można to robić bez zabezpieczenia i do końca. Gorzej będzie z przedstawieniem narzeczonej rodzicom.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wulkanizatorze, nic nie wniosłeś to tego tematu, wolałbym żywą istotę, płci żeńskiej. Co powiedzieli pańscy rodzice na takową lalkę?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie ładnie myśleć o uciechach cielesnych będąc w seminarium.. wstydź się lobuzie !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8
Starszy pan może co najwyżej pomarzyć, skoro już nie staje. Aż przykre, że człowiek ma takie skojarzenia. Przypomniała się młodość, gdy byłeś ministrantem ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zamów sobie kurtyzanę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Najlepiej Damę Kameliową ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
dajcie mu spokój ma ochotę szukac niech szuka!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko po co tracić czas na szukanie? "Za moich czasów" zapraszało się do domu koleżankę pod pretekstem nauki matematyki... ;D

ps. to kolejny troll...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
PS. To nie troll. Czasy szkoły się skończyły, będąc w technikum, koleżanek w klasie nie miałem. Dzięki za radę. Jeśli lubisz korzystać z usług pań lekkich obyczajów, to powodzenia. Fajna to taka, która miała tysiące przed Tobą? NIE DZIĘKI!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja nie korzystam, ale mówimy o Tobie :D
A Ty jesteś zbyt dużą pierdołą żeby ogarnąć za darmo inaczej ten temat by nie powstał :DDD

ps.
Studentka która dorabia w ten sposób miała tysiące? Nie sądzę...
Może jakieś uniwersytutki... Nie wiem... :D Poproś o jakąś nową...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Inteligencie, właśnie powstał, bym ogarnął za darmo :) Gdybym chciał płacić, nie napisałbym, czyż nie? Czasem warto ruszyć głową. Prosić nie będę i za Twoją opinię też podziękuję. Z pewnością z Ciebie żigolak, widać znasz się na prostytutkach - studentkach. Nie pozdrawiam, bez odbioru. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pewnością ;)

twój wątek to nic innego jak szukanie prostytutki - ty zacząłeś :D
Na kurtyzanach się nie znam ale z twoim podejściem radzę jak najszybciej zacząć zagłębiać się w temat ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
No debil. Czy prostytutka daje za darmo?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdzie nie napisałeś, że za darmo* ;)
W ogłoszeniach kobiety również nie piszą, że trzeba płacić :)))

Wyciągnij wnioski :D

*) Wspomniałeś o tym dopiero PO mnie troliku :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
Przyjacielu, powiek krótko: spitalAJ. Nie wnosisz nic co byłoby pożyteczne. Nie masz nic do zaoferowania. Śmigaj mądrzyć się na inne forum. To Ciebie nie dotyczy. Chyba że masz w domu córkę lub żonę i chcesz ich użyczyć to pisz od razu a nie robisz podchody. DOBRANOC!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nigdzie się nie wybieram "przyjacielu" ;)

Polewa z Ciebie i fakt, że próbujesz w ten sposób zaliczyć jest zbyt dobra, żebym to przegapił :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Jeśli to jedyne co masz do roboty w życiu, to siedź, czytaj i komentuj. Ja już nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Jak już się znajdzie, to opowiem Tobie wszystko ze szczegółami, będziesz mógł się szczycić i opowiadać wnukom, że byłeś tego częścią. Pozdrawiam PRZYJACIELU :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam no i co zamoczyles w końcu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo, Nie tracę nadziei! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co moze ja napisze wam o moim problemie kupilam choinkę maz wstawil ja w stojak corka udekorowala a mi sie nie podoba co mam zrobic? Sama wybralam drzewko a tu taka kicha..... Ehh..
Ja to mam problem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe, mam super pomysł, siądź odbytem na czubek. Pewnie on Tobie nie odpowiada, a będzie śmiesznie wyglądało i czubek też odpowiedni :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Obróć ją........

No chyba, że z tyłu nie daliście bombek - bo macie mało ;)))))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zboczeniec szukający dziury za darmo i na chwilę, działający pod kryptonimem " prawiczek". Tak cię kolego odbieram. Najlepiej u niej w mieszkaniu, ew.inwestycja to 0.5l coli i małe chipsy... jesteś mistrzem świata i okolic. może św. Mikołaj zlituje się i sprezentuje ci korek analny.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Karolina....jeżeli uraziło cię to że ma być za darmo, to może zapropnuj swoją cenę. Może standartowà z lekkim rabatem?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Gdybym był zboczeńcem, już miałbym Twoje nagie fotki na komputerze, dziewczyno, skąd wiesz jaki miałbym w to wkład? Może być u mnie, coli i chipsów nie jadam, nie zdrowe, jeśli Tobie jednak odpowiada, z chęcią odwiedzę i kupie już tę colę i chipsy, snaki mogą być ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Powodzenia.. Nie mniej jednak wątpię byś znalazł. Ludzie nie lubią być instrumentalnie traktowani. Kobieta mimo wszystko pragnie być w jakiś sposób szczególna, nawet ta na jedną noc. Pisząc w ten sposób zrażasz do siebie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michu ja Cie rozprawicze ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No... w końcu ktoś coś konkretnego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo mi miło, jesli to nie żart, proszę pisać na maila cfcimp@wp.pl. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
edit. klawiatura numeryczna nie zadziałała. Mail : cfcimp1994@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzepać , trzepać i jeszcze raz trzepać .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak się chłopak "napalił", że aż mu numeryczna posłuszeństwa odmówiła..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poszukaj jakiejś znajomości na czacie jak nie masz koleżanek. Pewnie nie odrazu się znajomość zacznie od lóżka ale może spotkasz swoją przyszła wybrankę. Spróbuj się umówić na randkę. Oklepany sposób ale większość tak zaczyna;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jagódko...facetowi chodzi jedynie o najzwyklejszy stosunek płciowy bez całej oklepanej uprzedniej otoczki. A zresztą, dlaczego nie mogłby umówić się na randkę po a nie przed?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba nie do końca, inaczej by po prostu wybulił te 100 złotych czy ileś i by miał to z głowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chłopak informował, że nie będzie płacił...ot, taka zajawka. Temat się ciągnie bez zainteresowanego...czyzby się już rozprawiczył i dochodzi do siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tutaj ciągle jestem, tylko znudziło mi się odpisywanie na każdą nic nie wnoszącą odpowiedz. Dalej jestem prawiczkiem, dalej żadnych konkretów. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wien czy jestes tak glupi tak brzydki czy może jestes ofiara życiową. Wspolczuje ci nudnego i samotnego zycia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Właśnie Tobie udowodnię, że nie jestem głupszy od Ciebie. Nie mam zamiaru się kłócić czy obrażać, założyłem ten wątek w poszukiwaniu płci pięknej. Jednak są tu tacy nudziarze i samotnicy, że jednak odpisują i mądrują najwięcej, bo przecież mają takie świetne życie i wszystko już przeżyli, zwyczajnie są najpiękniejsi i najlepsi w całym wszechświecie. Dziękuję za współczucie i vice versa :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Michal..nieudacznik..........
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Spróbuj założyć jakąś sympatie lub inny portal randkowy i po prostu poderwać dziewczynę. Na forum to głupi pomysł szukać wg mnie. Może lepiej poszukać na ogłoszeniach towarzyskich ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak...doradców ci u nas dostatek. Tylko dlaczego nikt z was nie potrafi zrozumieć, że Michałowi nie chodzi o wasze "cennne" porady ? Tekst ma formę ogłoszenia i chłopak czeka na konkretną ofertę a nie wasze nikomu niepotrzebne pomysły. Ot po prostu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Tekst ma formę ogłoszenia

Zatem niech Michaś zamieści swój anons we własciwym dziale:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/towarzyskie/

Umieszczenie ogłoszenia, bez chęci dyskusji, na forum dyskusyjnym jest nieporozumieniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Tylko dlaczego nikt z was nie potrafi zrozumieć, że Michałowi nie chodzi o wasze "cennne" porady ? Tekst ma formę ogłoszenia..."

Tylko dlaczego Ty i Michał nie chcecie zrozumieć że piszecie na forum DYSKUSYJNYM a nie portalu ogłoszeniowym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widocznie taka była jego wola, że napisał tam gdzie chciał....a czy tu nie ma kobiet które mogłyby sprostać zadaniu?? I w którym to słowie Michał zachęca, prowokuje do dyskusji??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Michał po prostu źle się za sprawę zabrał...

Tu jest dobry przykład:

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sympatie odradzam. To sklep z ludźmi. W dodatku by napisać więcej niż jedną wiadomość dziennie trzeba płacić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co polecam? Naukę rosyjskiego, wizytę w kosulacie FR celem wyrobienia wizy i wyjazd na środkową Syberię gdzie będzie się mega super partią :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Liczyłem na konkretniejszą odpowiedź,no cóż rosyjski jeszcze pamueram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamietam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tak na serio jako zatwardziały singiel nie mam sprawdzonych porad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw zakochaj się. Poszukaj na forum dla katolików.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

hmm..a tak bez zakochania nie można? :)
może sama fascynacja wystarczy...ba
forum katolików..czy są bardzo ortodoksyjni? bo jeżeli tak..o może to być przysłowiowy kot w worku...
zresztą, ja póżniej zaczynałem niż Michał...o rany! CZEKAŁEM....powiem tak, lepiej, żeby zajał się zarabianiem pieniążków...zdobył stabilizację a wręcz niezależność finansową a Panie znajdą się same..do czynienia wolałem mieć z Paniami niż z sukami..i psu na budę się to zdało, bo życie wszystko zweryfikowało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rany boskie normalnie kosmici. Michał, robi się tak, idziesz do klubu, pijesz, gadasz, tańczysz i może nie w 5 minut ale kiedyś się uda. Tylko może niekoniecznie startuj do miss imprezy, no ona pewnie gra w innej lidze. A takie anonse na forum ewentualnie odpowiedź będzie od Pani 50 plus. Polecam też zbiornik, pozdro dla kumatych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry