Widok

Prawie okej - tylko TEN proboszcz...

Zachowanie Proboszcza(Ireneusz Baryła) w tej parafii jest naganne.
Człowiek ten to istny zaścianek. Chcąc się u niego wyspowiadać zostałem wyproszony z konfesjonału, z powodu tego że miałem koszulę bawełnianą z krótkim rękawkiem oraz krótkie spodnie do kolan i miałem założone trampki. Według niego ten strój jest nieodpowiedni. To właśnie tak można zniechęcić człowieka do kościoła. Pozdrawiam Proboszcza Parafii Świętego Kazimierza na Zaspie i naprawdę nie wiem jak Pan może mieć powołanie do bycia księdzem, nie wiem kto Panu dał takie uprawnienia. Brak szacunku do zwykłego parafianina. NIE POLECAM.
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 3
 
lokalizacja: 4
 
klimat: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ale ma DOKTORAT ??? i nie dostał żadnego głosu na proboszcza roku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Baryła i proboszcz roku? Chyba Baryła i złodziej roku to do niego pasuje.
DOKTORAT z czego? Z wyzyskiwania parafian z pieniędzy?
Już mogli by go zmienić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Moim zdaniem był Pan ubrany na plażę a nie do kościoła szczególnie te krótkie spodenki . Bluzka mogłaby być ,a co do trampek to już pana wybór Czy do trumny też pan tak się każe ubrać ?.Może dla żartu aby szokować innych. Kościół to poważna sprawa.Tam mieszka i przebywa Bóg ,a do spowiedzi należy przystępować z godnością i szacunkiem ponieważ spowiadamy się przed samym Bogiem.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
Tam mieszka i przebywa Bóg...? Większej bzdury nie słyszałam... Bóg mieszka w naszych sercach.. jest wszędzie, ale najmniej w pozłacanych pysznych kościołach.. prędzej znajdę go w przytułku dla biednych niż w przedsiębiorstwie zwanym Kościół Rzymsko-katolicki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
mi niechcial ochrzcic dziecka.. 500zl, to mozna gadac,to nie ksiadz tylko zdzierca i wyzyskiwacz , napisze do kurii zeby go usuneli, i on kocha boga? ..chyba pieniadze parafian...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
kłamiecie, ten proboszcz ochrzcił mi dziecko i nic nie wziął
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przychodzisz do kościoła, ażeby skorzystać z SAKRAMENTU POKUTY.
Z SAKRAMENTU udzielanego przez PANA BOGA - a nie z pizzy w Maxxxpizzy.
Nie masz okazywać szacunku ks.proboszczowi tylko Panu Bogu - swoim strojem i zachowaniem. Czy to coś dziwnego ?
Mówisz, że kościół jako taki /czy też proboszcz w jego imieniu / nie dostosowuje się od panujących obyczajów.
Kościół był, jest i będzie wymagający w imieniu Pana Boga szacunku.. To my odchodzimy od szacunku do Kościoła a potem mamy pretensje o to, że Kościół nie jest postępowy. Jeśli zwrócenie uwagi na ubiór powoduje Twoje zniechęcenie do Kościoła tzn. że wpadłeś tam po drodze z placu sportowego, boiska a nie było to zaplanowane wcześniej.Po prostu nie przygotowałeś się do tego.Więc Twoje zachowanie było wysoce naganne a nie ks.proboszcza. A jak tego nie rozumiesz to jesteś prawdziwym zaściankiem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dziwny ten proboszcz niesamowicie. Zadaje się tylko z bogatymi ludźmi.
Jak był proboszczem w Szemudzie, wybudował sobie willę w Karwi, a że ma wsiowe kompleksy, załatwił sobie u Arcybiskupa przeniesienie do Gdańska i teraz wielki miastowy proboszcz. Jest to człowiek, który nie lubi ludzi i samego siebie chyba też nie lubi. Szkoda, że dali nam takiego człowieka na proboszcza.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17
do góry