Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego i indywidualnego podejścia do...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

AB - ocena Ciekawe zajęcia.
~AB
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Maja - ocena Polecam szkołę językową Prestige Lingua, chodzą tam moje dzieci. Córka...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 listopada 2023

ElaK - opinia Najlepsza szkoła językowa w Gdańsku, a pewnie i w Trójmieście. Chodzę ja i...
~ElaK
2

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Aleksandra - opinia Mam porównanie z kilkoma innymi i moim zdaniem to najlepsza szkoła językowa w...
~Aleksandra
2

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Martyna Mayer - opinia Jestem bardzo zadowolona z wyboru Prestige Lingua dla mojego dziecka! Moja...
~Martyna Mayer
2

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Zofia, mama Hani - opinia Moja córka była dwa razy na obozie w Mikoszewie ze szkoły Prestige Lingua....
~Zofia, mama Hani
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 września 2023

Ewa S - opinia Nauka w Prestige Lingua to jak spotkanie ze znajomymi, ale z dużą dawką...
~Ewa S
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Marcin Baliński - opinia Syn wrócił bardzo zadowolony z obozu. Bardzo mu się podobało. Zapowiedział,...
~Marcin Baliński
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Maksymilian - opinia Przez długi czas zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniej szkoły językowej....
~Maksymilian
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Ania - opinia Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty w Prestige Lingua był strzałem w...
~Ania
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Irena - opinia Sympatyczne miejsce i doskonała opieka. Najlepsze 10 dni w roku dla mojego...
~Irena
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

mama M - opinia Wspaniały czas zabawy i nauki przez zabawę, zarówno w moich oczach jak i...
~mama M
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Dzidka - opinia Szkoła Prestige Lingua - nic dodać nic ująć. W moim mniemaniu najlepsza....
~Dzidka
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Bożena B. - opinia Drugi rok z rzędu wysłaliśmy syna na obóz z Prestige Lingua. Mnóstwo zajęć...
~Bożena B.
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Jadwiga - opinia Jestem osobą, która ceni sobie profesjonalizm i komfort, i muszę przyznać, że...
~Jadwiga
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Ilona O. - opinia Jeśli zastanawiacie się, czy warto nie zastanawiajcie się dłużej. To...
~Ilona O.
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Asia - opinia Uwielbiam Prestiżem. Wspaniałą pani lektor. Super sale każda w innym stylu,...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Jurek - opinia Jestem pod wrażeniem półkolonii Summer Camp w Prestige Lingua! Moja córka...
~Jurek
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Gosia S. - opinia Prestige Lingua to nie tylko miejsce, gdzie się uczy. To miejsce, które...
~Gosia S.
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry