Widok

Prezenciki dla gości

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej hej szukamy oryginalnych prezencików dla gości weselnych. Ostatnio natrafiłam na stronę internetową projekt fan. Robią piękne rzeczy. Co myślicie o mydełkach w fajnych tematycznych kształtach?
Fajny też pomysł na prezent dla rodziców, aby im podziękować tska skrzyneczka wspomnień.
Czy doradzicie nam ?
Czy mydelka tobfajny pomysl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My mieliśmy małe paczuszki z cukiereczakami z manufaktury z naszymi inicjalami. Co do mydelek - podczas poszukiwań widziałam to, ale wydawało nam sie, ze takie mydełka nie są za bardzo taktowne, ale to tylko nasze zdanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie można kupić takie cukiereczki z manufaktury :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My akurat zamawialiśmy w Warszawie ze względu na częste tam wyjazdy, ale rozglądaliśmy się w Gdańsku, na ul Długiej jest manufaktura i to nazywa się chyba Ciuciu i tam też były :)

Ale ogólnie polecam - fajnie to wyglądało, były ładnie spakowane w torebeczki przeźroczyste z kokardką i gościom się podobało.

http://cukierkislubne.pl/wp-content/uploads/2013/11/slubnecukierki-3-of-18.jpg - to nie nasze, ale coś w ten deseń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zamówiliśmy na allegro magnesy na lodówkę. 5x7cm, 8 różnych kolorowych motywów, nasze imiona, data ślubu oraz krótkie "Dziękujemy za przybycie". Każdy magnes będzie w niewielkiej białej kopercie, a koperta owinięta wstążką z koralikiem z kolorze przewodnim wesela.
O mydelkach tez myślelismy, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na magnesy.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie macie jeszcze inne pomysły? Mam z tym ogromny problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastawialiśmy się nad miodem w małych słoiczkach, jedni znajomi mieli liście herbaty w małych woreczkach, inni krówki w papierkach z ich imionami i datą ślubu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry