Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kpina wątek zamknięty mam od nich telewizję i internet co chwilę awarie raz nie ma telewizji raz...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Pro Internet - Vectra wątek zamknięty Czy ktoś słyszał żeby Vectra przejmowała Pro Internet ?
~Aga
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Dno wątek zamknięty Niemal non stop awarie a przy zgłoszeniu umawiasz sie z serwisem na konkretną...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Telewizja kablowa wątek zamknięty Korzystam z telewizji prointernet ok.7 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń...
~KRZSZTOF
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

INTERNET OK wątek zamknięty Oby wszyscy operatorzy tak działali
~jarko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Prędkość internetu skrętka wątek zamknięty Na Orunii Górnej łącze symetryczne na skrętce 100MBit. Łącze super...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Internet - super!... Firma? Najgorsza! wątek zamknięty Sama usługa, czyli internet - super! Łącze symetryczne, światłowód do domu,...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2015

polecam ! wątek zamknięty Używam tego Internetu juz od 4 lat i jestem bardzo zadowolona z usługi.Nie...
~Haibara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

super internet wątek zamknięty Od 5 lat jestem użytkownikiem internetu którego dostawcą jest Pro-internet....
~mieszkaniec Pierwoszyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

3 x NIE ! wątek zamknięty Nie polecam nikomu kto rozważa współpracę z tym dostawcą. Wysoka awaryjność...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Firma niepoważna wątek zamknięty Niestety w mieszkaniu w którym mieszkałem byłem zmuszony korzystać z ich...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Ada - opinia wątek zamknięty Internet porazka. Cala niedziele bez internetu bo w pro nie ma nikogo kto by...
~Ada
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

... wątek zamknięty Ogólnie usługi ok- przez czas trwania umowy nie miałem większych zastrzeżeń...
~Thnt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Internet jest ok wątek zamknięty Używam internetu od około 2 lat i muszę powiedzieć że, z roku na rok jest...
~Darecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Pro-internet od zeszłego roku i jestem bardzo zadowolony....
~Mieszkaniec Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Nie korzystałam jeszcze z lepszego internetu wątek zamknięty Na początku awarie zdarzały się trochę częściej niż u konkurencji. Od...
~Rusałka, Orunia Górna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Tragiczna firma, UNIKAĆ ZA WSZELKĄ CENĘ wątek zamknięty Tragiczna firma. Mam (nie)przyjemność korzystać z ich usług od pewnego czasu...
~Mieszkaniec dzielnicy Matemblewo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

MASAKRA wątek zamknięty Za tą cenę jaką dajemy Internet powinien płynnie chodzić a telewizja się nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Pro internet - czy ktoś ma dziś problem z połączeniem 09.01.16? wątek zamknięty Pro internet czy ktos ma dzis problem z polaczeniem
~misza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Zadowolony klient od 2011r. wątek zamknięty Jestem klientem Pro-Internet od 2011 roku w Kosakowie. Jak dla mnie nie ma...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry