Widok

Problem, z firmą od drzwi.

Witam
Zamowiłem drzwi w pełnej firmie. Wszystkie do mieszkania, montaż na stare futryny wraz z obudowaniem starej futryny. Firma nie dośc że nie słowna to raz drugie to że zaczeli robic i są straszne nie dorubki. Właściciel uchyla się od poprawek (cały czas jest to w czasie montażu ) twierdzi że tak ma być (szpary po 2-3 mm pomiędzy listwami, drzwi fatalnej jakości odpadające już w tej chwili okleiny itd). Wpłacona jest zaliczka, jak sobie poradzić z takim cwaniakiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro to "pełna" firma robi "dorubki" na stare furyny , to nie dziwi mnie, że nie trzyma się to wszystko "kupy". Po prostu nie płać im za źle wykonaną usługę. Skąd Ty ich wziąłeś? Jaka cena wyszła za całe mieszkanie? I ile drzwi w ten sposób robiłeś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym podziękowała za ich usługi. Najlepiej zrób zdjęcia złego wykonania, żeby nitk, później Ci nie zarzucił, że to ty chciałeś kogoś oszukać itp.
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. wezwać do poprawek pismnie
2. złozyc wypowiedzenie umowy wykonania usługi z podaniem przyczyny
3. wezwac do zwrotu zaliczki
4. ostateczne wezwanie przed sądowe
5. sąd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapłaciłeś grosze za drzwi to się nie dziw że jakość jest do d*py ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

do góry