Widok

Problem z listonoszem

Jako mieszkanka Bojana chciałabym wiedzieć czy inni mieszkańcy zauważyli jak długo idą listy do Bojana? Już kilkanaście razy miałam sytuację, że list z miejscowości odległej od nas ok 40 km szedł 9 dni, miesiąc i tydzień, ponad 2 tygodnie. Kilka listów nie dotarło w ogóle, były to listy które przychodzą co miesiąc jak faktura za telefon. Zastanawiam się czy problem dotyczy tylko mojego adresu czy inni mieszkańcy zauważyli podobną sytuację.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
u mnie korespondencja przychodzi zawsze na czas
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak adresujesz ulica x/numer y bojano, 84207 koleczkowo jak jest pcozta to zdarza sie ze nie dochodzi dobrze, ale jak dasz ulica x/numer y 84207 bojano to zero problemow, a nasz lsitonosz jest OK :D fajnego ma poloneza LOL
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zauważyłem nie raz że listonosz Bojana podjeżdża pod dom nie dwoniąc do domu wrzuca osobiście albo jego dziecko awizo do skrzynki i czym prędzej oddala się nie przekazując przesyłki. Zainstalowałem kamerkę i kilka nagrań zbiorę a potem upublicznię i prześlę do Centrali Poczty żeby sie zajęli tematem. Nie w Wejherowie bo tu sama rodzinka.Wyżej to może sie coś zmieni. Taki stan trwa już kilka lat.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14
Coś podobnego...aż kamerkę zainstalowałeś...dość to śmieszne. A ja nie mam żadnych zastrzeżeń do listonosza. Wręcz odwrotnie, ponieważ czasem szwankuje dzwonek a widzi samochód to próbuje dzwonić do skutku i zawsze stoi dłuższą chwilę bo psy szczekają i na ogół domyslam się, że coś się dzieje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
listonosz jest sympatyczny, obowiązkowy, przesyłkę zawsze dostaję prawie ekspresowo. Zawsze znajdzie się ktoś, kto chciałby urządzać świat na swoja miarę. Problem w tym, czy wie, czego chce, czy tylko taka ma naturę i jedynym celem jest kogoś pognębić.
Stanisław, idź na pielgrzymkę, pieszo.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
listy ktore wysylam z bojana dochodza na miejssce nastepnego dnia natomiast listy ktore sa wysylane do bojana z tego samego miejsca ida 2 tygodnie jak to mozliwe??? mam wrazenie ze listonosz ktory jezdzi czerwonym samochodem roznosi listy wtedy kiedy mu sie uzbiera stos kopert- to jest jakas paranoja- potem za jednym razem dostaje sterte reklam i sterte listow, nie wspominajac o tym ze listy wrzucaja do skrzynki jego dzieci. czy na wsi to listonosz decyduje kiedy dostarczyc listy do adresata tzn kiedy mu sie chce jechac - absurd - rowniez uwazam ze trzeba skonczyc z ta samowolka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
prawda taka ze powinna byc poczta w bojanie :D... u mnie pan listonosz trabi jak podjezdza i czeka czy wyjde... a ktora kobieta reaguje na klakson????
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mam pojęcia, jak jest obsługiwane Bojano, ale nam dostarcza korespondencję bardzo sympatycza pani z Urzędu w Chwaszczynie a pan chyba z Inpostu. Nie mam uwag do ich pracy, bardziej do pieniaczy, którzy raz musieli pofatygować się poodbiór przesyłki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja uważam,że Pan listonosz jest bardzo życzliwym człowiekiem i sumiennie wykonuje swoją pracę.Jeżeli zdarzy się,że gdzieś nie dojedzie to napewno nie dlatego,że mu się nie chce tylko ze względu na czas pracy,który ma ograniczony a zasięg wykonywania jego pracy jest w Bojanie ogromny.A co do syna Pana listonosza,który wrzuca listy do skrzynek w zupełności się zgadzam,że jest bardzo kulturalny i sympatyczny jak sam jego tata.Także radzę jak kilka osób wyżej załatwić tą sprawę w cztery oczy a nie mieszać go z błotem na forum.Ja jestem bardzo zadowolona z pracy naszego listonosza Pata w czerwonym golfiku :) Pozdrawiam serdecznie ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
"zadowolona" dokładnie tak jak piszesz, a jak komuś listy nie dochodzą to nie jest wina listonosza tylko poczty polskiej. ten listonosz nie raz dojeżdżał dodatkowo do mnie jak była jakaś pilna przesyłka. Zawsze poczte mam na czas.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety w Polsce wszystko co państwowe kuleje. Ludziom mają wyj**ane na wszystko! U mnie na osiedlu listonoszowi się nawet nie chce zadzwonić do domofonu, a co dopiero pofatygować się na 2 piętro. NIE korzystam z usług Polski Polskiej. ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie ff nie boli oj nie boli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy Państwo - sugeruję złożenie reklamacji na poczcie. Droga listu jest trochę dłuższa, niż nadawca - listonosz i trudno winić tę jedną osobę za wszelkie bolączki. Ja mam z Panem Listonoszem jak najlepsze doświadczenia, a jeśli miałem jakąś prośbę, zawsze osobiście z tym człowiekiem rozmawiałem.
Państwo, w dużej części, wylewacie żale na forum, zamiast coś konkretnego zrobić z Waszymi problemami z pocztą.
Pan Listonosz forum czyta i wiem od niego o tym, co tu się wyrabia. I jest mu przykro. Zakładam jednak, że Państwu to nie przeszkodzi w dalszym opluwaniu człowieka. Anonimowo, bezpiecznie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie zawsze przychodzą terminowo 1 - 2 dni.
Zdarza się, że trochę dłużej, ale sama wysyłam listy codziennie, więc wiem, że to po prostu bolączka poczty ogólnie, nie akurat Bojana.
Listonosz bardzo sympatyczny, odkąd mam popsuty dzwonek, zawsze trąbi na moja prośbę i cierpliwie czeka, aż się doczołgam do drzwi.
Jeśli listy to nie priorytety, to niestety często dochodzą tak długo jak piszesz, ale to nie jest kwestia akurat Bojana, tylko poczty w całym kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nas też często nawet nie chce mu się wysiąść z samochodu i zadzwonić, albo często też zanim się wyjdzie z domu to trochę trwa wiadomo to nie mieszkanie!! i już awizo, a potem stoję na podjeździe a listonosz przejeżdża i mnie widzi ale się nie zatrzyma

Kiedyś przywiózł paczkę zaadresowaną do kogoś innego...i po telefonie na pocztę nie chciało mu się przyjechać i dostarczyć prawidłową tylko kazał przyjechać SAMEMU NA POCZTĘ...no jakiś skandal!
za co my płacimy?

tym bardziej, że dana osoba także czekała na swoją przesyłkę!!!! a była to wina listonosza a wymaga on przyjechania na pocztę..nie każdy ma samochód i może czekać na autobus

nie jest on także sympatyczny, czy kulturalny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz jest nowy listonosz, więc niewiele wniosłaś do starej dyskusji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak sobie myślę że psychiatra to fach na topie .Czytając ten wpis (problem z listonoszem) i nie tylko roboty w tym zawodzie nie zabraknie , tak na marginesie jeśli cos do kogoś pije to staram się to wyjaśnić w cztery oczy .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widzę że na tym temacie to sami znajomi królika-listonosza. Ale liczni i zajadli. Ktoś napisał swoje odczucia a tu atak na niego. A w niedzielę ślicznie w ławeczki w kościołku rączki złożone i się modlimy-tylko pytanie do kogo?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
Właśnie w tym problem, że ktoś napisał swoje odczucia na forum, gdzie z pewnością ten listonosz tego nie przeczyta. Gdyby ta osoba była normalna to wyjaśniłaby sprawę w 4 oczy z listonoszem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
do mnie przychodza listy bardzo szybko. A listonosza widze codziennie, bez wzgledu czy sa jakies list do mnie czy. Auto przejezdza kazdego dnia. . Skoro pracujecie z zona, to skad macie pewnosc ze listonosz w czasie Wasze pracy nie jedzi z poczta. Przeciez godziny pracy listonosza, sa takie jak i wiekszosci ludzi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak widzi że ktoś jest w domu a np. odkurza to poczeka i dzwoni , zlego slowa nie można powiedziec
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co w tym dziwnego, że dziecko wrzuca korespondencje do skrzynki, skoro dostaje ja od ojca. Nie wiecie, że wrzucanie listów dla dzieci to frajda? Ten chłopiec,pomaga ojcu, to uczeń , wie co robi, a jak ojciec w tym czasie siedzi za kierownicą, to źle?
Chłopiec jest sympatyczny, dobrze wychowany i niech pomaga ojcu jak najdłużej. Korespondencję, która wymaga potwierdzenia listonosz dostarcza osobiście. Ludzie, trochę więcej życzliwości.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do każdego można doczepić łatkę .Ja uważam, że nasz listonosz jest bardzo sympatyczny, cierpliwie czeka aż się doczłapię się do furtki, a korespondencja dostarczana jest o czasie. Czasami jego synek pomaga mu w pracy, ale to tylko można pochwalić. Dużo jeżdżę na rowerze i często mijam jego czerwony samochodzik telepiący się po wertepach. Myślę sobie, że to taki nasz bojański listonosz Pat. Fajnie że taki miły człowiek pracuje na naszej poczcie
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chciałbym widzieć tych wszystkich pieniaczy, malkontentów w ich pracy. Brawa dla uśmiechniętych, pozytywnie nastawionych na życie ludzi. Nawet, jeśli jest ciężko, są trudne chwile łatwiej jest je wówczas pokonać
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dam złego słowa powiedzieć na listonosza. Jeździ codziennie. Natomiast co do inpostu to wole się nie wypowiadać - faktury z t-mobile, czy wyciągi z banków zawsze tydzień po terminie płatności przychodzą.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czerwonym golfem jeździ listonosz który nigdy nie zawiódł, jest codziennie i problemów z listami nie ma żadnych.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polska grupa pocztowa - rekord: wyciąg z karty nadany 06.06 w Gdańsku doszedł 02.07, bank naliczył odsetki, reklamacja złożona.
Paczka ekonomiczna z Chińskiej Republiki Ludowej - china post przez pocztę polską szła połowę krócej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasz listonosz bedzie startowal na prezydenta wygra bedziece mieli spokoj marudy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do polak 234 jak tak uważasz, że należy z nim wyjaśnić to nie pisz nic na forum o premierze albo kaczorze lub kimkolwiek innym tylko wyjaśnij z nimi oni też są osiągalni. Wasze wpisy świadczą że w Bojanie nigdy nie będzie lepiej bo wszelka krytyka jest zajadle przez was traktowana. Mam na myśli zakładajęcego temat. Czy wam sie podoba czy to krytyka jest motorem postępu a nie lizanie tyłka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic nie zostało przeze mnie napisane na temat wyżej wymienionych polityków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mylisz sie krytyka jest, jak najbardziej pożądana, ale uzasadniona. Ktoś raz pofatygował się na pocztę i wielkie halo robi. Czekając pod drzwiami każdego domu aż otrzyma sygnał że nie ma mieszkańców listonosz nawet połowy rejonu nie obsłużyłby
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki problem, biorąc ilość mieszkańców i obszar, jaki ma obsłużyć listonosz ten jeden przypadek, to promil i nie powinien być brany pod uwagę Jak ktoś chce może mieć pretensję do rządu, że była powódź, teraz susza, do żony, że zupa za słona itd. Patrząc na wpisy na forum Bojana odnoszę wrażenie iż mieszkają tu malkontenci, rozszczeniowcy i pieniacze, to wszystko wymieszane z dulszczyzną
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
czytać ale ze zrozumieniem znajomi listonosza.
http://biznes.onet.pl/praca/listonosz-zadzwoni-do-skutku,18493,5647784,5451429,468,1,news-detal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Może poproszę o interpretację, czy to znaczy wg ciebie, że listonosz ma dzwonić tak długo aż otworzą się drzwi. Super, tylko jak nie ma mieszkańców w budynku to co przyjdziesz i powiesz mu o tym, czy ma stać i dzwonić dalej.Boże kretyni wymyślają durne przepisy które nijak mają się do życia, pomyśl człowieku, to nie boli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś długo czeka na dostarczenie listu to niech sprawdzi, gdzie może się znajdować. Listonosz może odpowiadać tylko za taki list, który otrzyma na poczcie w celu doręczenia i trzyma go w torbie, To jest do sprawdzenia.

Nie rozumiem, jak można na naszego, przemiłego i uczynnego listonosza tak ujadać. Frustraci, kto wam dogodzi?. Pewnie jeździcie samochodem z komórą przy uchu, przepisy ruchu drogowego macie w ..., .Ciekawe, kiedy ostatnio przeczytaliście jakąś książkę.
Matka nie wychowała, a przedszkole było byle jakie. I tyle.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się w 100 % z papa. A tobie koba radzę odwiedzić dobrego lekarza co by ci przypisał coś na uspokojenie twoich skołatanych nerwów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bo ty i papa jesteście z pewnością idealni. Odczepcie się w końcu od listonosza. To przyzwoity i sympatyczny człowiek. Tak mówi zdecydowana większość, która się tu wypowiada.
mhmhmhm...odsyłanie kogoś do lekarza dlatego, że namawia do czytania książek? To tylko w tu może się zdarzyć
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

do góry