Widok

Proboszcz !!

Pustki Cisowskie Temat dostępny też na forum:
Czy również spotkaliście się z a niechęcią naszego Proboszcza do parafian?

Pomijam kolędę, której długo nie zapomnę bo do przyjemnych nie należała, ale po próbie uzyskania dokumentów potrzebnych do zawarcia związku małżeńskiego w innym kościele stwierdzam, że coś tu jest nie na miejscu.

Do tej pory myślałem, że kapłan jest dla ludzi, przynajmniej, że lubi "pracować" z ludźmi i wśród ludzi...
Nasz Proboszcz chyba ma odmienny pogląd ....
popieram tę opinię 96 nie zgadzam się z tą opinią 13
Popieram tę opinię. Nasz proboszcz ma tak prymitywne poczucie humoru, że aż niedobrze się robi. Traktuje parafię jak swój własny folwark a parafian jak chłopów pańszczyźnianych. Dawniej to był prawdziwy PROBOSZCZ, ks. Tadeusz Rogatka. Miał klasę, był dobry, skromny i szlachetny i mądry. Pozostawił po sobie pustkę, bo obecny kojarzy mi się z wielkimi skarbonami i klapami na ordery.
popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 9
Wszystko zgadza się ! Proboszcz na Pustkach Cisowskich nie jest lubiany przez parafian. Zasłużył sobie ,jak widać .
Na kolędzie też do zbyt miłego nie należał.
Powinien w kasie PKP kupić sobie bilet na pociąg w jedną stronę .
popieram tę opinię 97 nie zgadzam się z tą opinią 9
podobno wyrzucili go z Redy i dali do nas...
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niech kupi bilet byle nie za parafian pieniądze i niech jedzie gdzie indziej bussiness robić,najlepiej do putina
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 6
Putin by go po 3 dniach wywalil
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
ks.Rogatka skromny zmieniał auta na nowsze tego samego koloru i tego samego modelu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17
Proboszcz Rogatka niech mu ziemią letka będzie , bardzo mile wspomnienia mam , był dobrym pasterzem i myślę że złego słowa nie idzie powiedzieć .Rzyczliwy , zawsze wysłuchał wszystkich , pomocny i co najważniejsze ludziom pomagał bezinteresownie nie jak teraźniejszy gbur który pisze coś o psychice a nie ma i niej pojęcia
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proboszcz bardzo niesympatyczny gbur,niereformowalny i zacofany. Nie zachęca młodzieży do chodzenia do kościoła,a wręcz przeciwnie.
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja już dawno zrezygnowałem z jego "usług".
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 4
Szczerze?Nienawidzę naszego proboszcza.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oj! Jak przyjdzie po kolędzie to wszystko będzie miał już w swoim kapowniku zapisane ,który nosi ze sobą.
Wystarczy ,że zajrzy do kapownika w czasie kolędy i od pewnego czasu do mnie też się już nie odzywa .
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak stałam pod furtką kościelną 13.01.2013 (WOŚP) to mnie stamtąd wyganiał. twierdził ,że mu widok zasłaniam. Chyba sie bał,że nie starczy mu na papierosy , kto czuje jak mu śmierdzi z r**** kiedy udziela komunii?
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 9
PROBOSZCZ SZUKA LUDZI DO ODŚNIEŻANIA A SAM SIEDZI I NIC NIE ROBI A JEST TAM TYLU NA PLEBANI JAK BY RANO WSTALI TO BY SOBIE POSPRZĄTALI
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja bym się ucieszyła jakby dali nam jakiegoś normalnego proboszcza.
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 6
Lepiej aby ich nie było wcale ...Pasibrzuchy, opilcy, nieroby i chciwusy.. Nie patrza na biednych tylko im dawać....A to najwiekszy grzech..A od ..Wiernych...Oczekują posłuszeństwa...Wstyd,
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ten proboszcz jest bardzo niedobrym ... pasterzem....I CHYBA CZŁOWIEKIEM..MAM URAZ OD KIEDY NIE CHCIAŁ WSTAWIĆ ZWŁOK MEGO MĘŻA DO KOŚCIOŁA..Za pogrzeb wziął 300 złotych a ja głodowałam...I on właśnie otworzył mi oczy ,że NIE CHCĘ BYĆ POCHOWANA PRZEZ TAKICH CZARNUCHÓW...

....Przepraszam ale NIEEEEEE
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 11
Wanda, nie krzycz, wyłącz caps locka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
Za pogrzeb trzy stówy ?
- A na cmentarz przyjechał rowerem ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
a czy twój mąz za zycia chodzil do koscioła , jak nie to po co po smierci jego cialo na siłe wstawiac do kosciola troche samokrytyki pozdro
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 44
I tak trzymać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dałeś w łapę . jeśli nie to sam już wiesz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mieszkam na Demptowie prawie 40lat.Czekam na kolende WREDNY PROBOSZCZU.Szkoda ,że nie byłem na ostatniej.Moja rodzina musiała słuchać Twoich wrednych i bezczelnych komentarzy.Jak ktoś nie chodzi do koscioła regularnie to nie oznacza,że jest nie wierzący.Moze musi ciężko zapracować na kolende żeby było co wsadzić do koperty.Ty masz robote na miejscu,ale dla MNIE jesteś szoferem Biskupa.ROGATKA TO BYL PROBOSZCZ.Ten jest juz tylko nastawiony na BUSSINES
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 11
Wredny to on jest owszem. Pamietam moje przygotowania do bierzmowania, na ostatniej probie w górnym kosciele pałętał się jak durny i nie daj Bóg jak ktoś lekko wyciagnal zdretwiale od siedzenia nogi - od razu teksty typu "koleżanko/kolego , kawę czy herbatę?" No comments.
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mogą być lody z bitą śmietaną - prawidłowa odpowiedzieć.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nadszedł czas wizyt duszpasterskich :D ciekawe u kogo zjawi się Proboszcz :D Jeśli zobaczę, że po naszej ulicy będzie chodził On to nie wpuszczę...
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 4
To samo chciałam napisać. Tylko się rozgląda po kątach i węszy kto gdzie pracuje .. ;/
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nasz Proboszcz jedyna parafia która ma cennik usług wszędzie jest co łaska, o kolędzie już nie wspomnę jak nie dostał koperty jego kąśliwych komentarzach, nie mówiąc już o tym ze nie chce otworzyć punktu wydawania żywności zęby pomoc parafiana ani nie chce dokładać się proboszczowi z Parafii Jana Chrzciciela z Chyloni do transportu zęby nasi parafianie tez mogli tam korzystać z pomocy tylko musza chodzić i się prosić o pomoc a to głupie 100 zl miesięcznie zamiast sadzić następny krzaczek moglby pomoc ludzia bo to o to chodzi a nie o to żeby parafia pięknie wygladala
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5
U mnie wczoraj na kolędzie był ksiądz Klawikowski (bardzo przyjemny człowiek, gdyby ktoś taki jak on mógłby zostać proboszczem byłoby całkiem spoko). o Proboszczu sie już nie bede wypowiadac, szkoda klawiatury,bo wszyscy wiedzą,że to gbur i prostak.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 8
A o co chodzi z tymi kopertami i cegiełkami , bo ja nie w temacie jestem; jak mi ksiądz powiedział że się kopertami wymienimy to zdębiałem?!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
W owe koperty należy składać ofiarę na kościół tzn. na jego remont i przynieść za jakiś czas do koszyka w kościele wystawionego przed ołtarzem (chyba dobrze zapamiętałam..). Mam nadzieję,że rozwiałam wszelkie wątpliwości.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie musisz nic przynosić. Wystarczy dobrze spojrzeć na kopertę. Tam jest nr.konta i nie wychodząc z domu możesz komputerkiem kasę wysłać do kościoła.

Ps. Muszą klechy tu zaglądać ,bo wszystkim minusy powstawiali.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 10
ja również popieram że takiego proboszcza powinni wyzucic z parafi bo on zamiast dla ludzi to sam dla siebie ,jak mozna byc takim czlowiekiem ,dla mnie to jest karygodne czy nikt tego nie widzi co się dzieje jakie problemy stwarza ze wszystkim ,tylko liczy sie kasa ....a tak nie nie powinno byc ,dla mnie ta parafia z tym proboszczem nie istnieje ,ja tam juz nie chodze a koledy tez nie przyjmuje a to wszystko przez naszego proboszcza ktory wszystko utrudnia.
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 9
tam nie jest napisane że musisz cos dac ,nie musisz tez przychodzic do kościoła ani do szkoły ani do sklepu ale jak zdechniesz to też nie musisz brac księdza czy robić mszy.dla mnie to mogą cię pochować jak psa .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 65
Szanowny "doniu",Twoj tok rozumowania wskazuje na to, ze jestes osobba rozchwiana emocjonalnie,cierpisz na zaburzenia psychosomatyczne,masz ograniczona zdolnosc logicznego rozumowania i chyba straciles kontakt z rzeczywistoscia,konieczna wizyta u lekarza specjalisty,najlepiej w Poradni Zdrowia Psychicznego,albo u weterynarza,a moze po prostu nalezaloby Cie utylizowac jak psa........,
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 13
szanowny "antyklerykal" ,twój tok rozumowania wskazuje na to że jesteś osoba prostacką , któremu wystaje słoma z butów , utylizuj się sam bo tylko tak prostacka osoba może sie wypowiadać
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 49
Szanowny "maly",bledy ortograficzne jakie poczyniles,stawiaja Cie poza marginesem ludzi inteligentnych,nie bede juz z Toba polemizowal,nie jestes tego wart.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szanowny"antyklerykal",długo myślałes zeby to napisać - bo czegos głupszego nie mogłes wymyslec a margines to ty dziadzie kalwaryjski i inteligencie z na czole
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 45
No widzisz "maly",nie dosc,ze nie potrafisz merytorycznie odniesc sie do zarzutow,w dalszym ciagu popelniasz koszmarne bledy ortograficzne,to jeszcze uzywasz prostackiego ,knajackiego jezyka,jezyka pelnego nienawisci, a jednoczesnie stroisz sie w "piorka" obroncy wartosci chrzescijanskich,to wszystko stawia Cie w rzedzie ludzi podlych ,nikczemnych,zaklamanych,obludnych hipokrytow-(jesli nie znasz tego slowa,zajrzyj do encyklopedi).Jestes po prostu ZALOSNY !!!!!!
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 6
antyklerykal widziałem ciebie w programie chłopaki do wzięcia ,z takim rozumem to ci tylko ręka pozostaje,ale jak chcesz to znajdziesz cos dla siebie na paradzie równości w warszawie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 38
Witaj "kila" , a moze lepiej brzmialoby-"kiła"-prawda?,nie sadzilem , ze ogladasz tak ambitne i wartosciowe programy,jak "chlopaki do wziecia",to w zasadzie wystarczajacy dowod na to, jaka masz orientacje seksualna,ale nie, w sumie to Ty nie masz zadnej orientacji seksualnej, brakuje Ci jaj, wiec nie mozesz byc prawdziwym mezczyzna,a juz napewno nie jestes kobieta,brak subtelnosci,taktu ,no nie, kobieta nie, aha,juz wiem ,Ty jestes po prostu HERMAFRODYTA!!!!.
Ps. Nie zmieniaj swojego nicka,zaczales podpisywac sie jako "maly", wiec miej odwage i badz konsekwentny,co ,brakuje odwagi,no tak ,ta cecha charakteru jest Ci przeciez zupelnie obca.Zycze milej zabawy z moherowym berecikiem.....,
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jacy porąbani ludzie tutaj piszą!!! Całkowicie nie są krytyczni wobec siebie.
Współczuję WAM!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tak wszyscy porąbani tylko Ty jeden normalny -pacanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak bedziesz mial z tym klechą do czynienia to szybko zmienisz zdanie.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
Błędy ortograficzne to nie wszystko , ważne że rozumiemy sens zdania , wiec człowieku zastanowić się czy piszesz słowa godnej swej pozycji ????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
doniu chyba nie masz nic wspólnego z Kościołem bo Przecież cennik wisi na korytarzu przed sekretariatem gdzie przyjmuje proboszcz!!! a nawet Chrzest kosztuje!! Hmm Kościół to dom wierzących a Ksiądz jest tylko na posłudze Boga więc nie powinien traktować Kościoła jak własnego kramu, to ludzie tworzą wspólnote a nie On!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Doniu katolikiem to ty nie jestes. Modl sie bo SZATAN w ciebie wstapil. AMEN
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak zgadzam się to kawał...
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5
toć to diabeł wcielony a nie ksiądz!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeszcze gorzej. Ten osobnik zwany naszym proboszczem ma chyba niedoj*banie mózgowe. Niechże sie skonczy jego proboszczowanie :/
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba jak przyszedł nowy ksiądz to atmosfera jest obecnie przyjemniejsza. Może i sam proboszcz zmieni swoją postawę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dwaj nowi księża uczą religii w szkole SP16 na Pustkach :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli nie podoba się wam ten proboszcz to zamiast złorzeczyć mu (jak widziałam w wielu wpisach
) - błogosławcie mu i módlcie się o dobrego pasterza!!!

proboszcza znam tylko ze mszy św na których poza niedzielą staram sie być kilka razy w tygodniu. Na pustkach i w innej parafii. Nie spotkałam sie nigdy z chamstwem o którym piszecie. Może jestem wyjątkiem. Ale nawet jeśli ten proboszcz jest szorstki i wypowiadające osoby poczuły sie urażone to pamiętajcie, że jest to kapłan który sprawuje eucharystię, i nalezy mu sie od tej strony szacunek należny każdemu kapłanowi (i to nawet wtedy kiedy sie go nie znosi), bo przez ręce kapłana mocą ducha świętego dochodzi do przemienienia wina i chleba w najświętszą krew i ciało jezusa chrystusa. Nikt z nas ani aniołowie w niebie nie dostępują takiego zaszczytu jak każdy kapłan. Mówią o tym wszystkie uznane objawienia (m.In św faustyny) , z maryjnymi na czele.

a milusińskich pobożnych i zatroskanych parafian którzy wprost mówią jak 'nienawidzą swojego proboszcza' odsyłam do ewangelii - pan jezus jasno wypowiadał się o tych nienawidzących i nieprzebaczających, którzy nie błogosławią a złorzeczą. Miłej lektury.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 32
Szanowna Nino,księdzu,policjantowi,strażakowi,ekspedientce i bezdomnemu należy sie SZACUNEK. Należy sie absolutnie każdemu,bez względu na profesje,pochodzenie i status materialny.Twierdzenie,że kapłan dostepuje wiekszego zaszczytu niż anioł,wskazuje na fakt, ,ze powinna Pani zmienić lekarstwa.Widocznie te,które teraz Pani bierze,powodują,że traci Pani kontakt z rzeczywistością.Aha,czy szanowna Pani zauważyła,że tutaj jest około 900 NEGATYWNYCH postów na temat proboszcza,czy to nie jest symptomatyczne?
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 8
No właśnie. Dziwne,że są takie d*polizy co jeszcze bronią tego gbura.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9
Mówicie, że proboszcz jest zły, a widzę tutaj że lepsi nie jesteście.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
Masz rację Nino,ksiądz to kapłan który sprawuje eucharystię.
Nawet wtedy, gdy którąś tam bzyknie wtedy powie,że święte ciało na niej leżało. Aniołek się urodzi.
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 6
Modlic to sie mozemy za niego o zdrowko, bo o rozum juz za pozno :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten pan proboszcz na kolędzie wcale ze mną nie rozmawiał,bo ponoć nie widzi mnie w kościele.Po prostu mnie lekceważył w moim domu. lecz cholera kopertę zwinął ze stołu że nawet nie wiem kiedy. Nie zapytał czy może ,czy to dla niego.Nie chcę go więcej widzieć.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak masz pretensje, że wziął kopertę, to po co ją kładłeś?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja jej nie kładłem.Moja mocherka położyła.Nie jego stół więc i co na stole nie powinno być jego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ja nie chodzę wcale do kościoła więc nie mam takiego problemu ale jak ktoś ma taką potrzebę niech idzie do innego są 3 inne blisko. Jak skarbony będą puste szybko się nauczy kultury, pokory i grzeczności
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2
ks.Proboszcz to dobry czlowiek, pomogl w wielu domach, od nas nigdy nie wzial pieniedzy, choc dawalismy ,a i za msze i jakikolwiek uroczystsci nigdy nie uslyszalam ceny. Przykro czytac takie oskarzenia, sadzac po waszym jezyku , nie jestescie chrzescijanami tylko zwyklymi chuliganami. Czlowiek rozsadny swe watpliwosci i problemy zalatwia w cztery oczy, tylko czlowiek o malym rozumku wszczyna sensacje tylko by dac upust swemu nieporadztwu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 22
Co w ogóle oznacza 'nieporadztwo' ? Ktoś chyba nieuważnie uczestniczył na lekcjach j.polskiego. NIEPORADNOŚĆ a nie jakiś neologizm zwany nieporadztwem (ki licho i z czym to się je?).

Proboszcz to gbur, a kto go broni, jest jego lizod..pem. albo wiernym przyd..pasem - tyle w temacie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widocznie należycie do tej uboższej klasy społeczeństwa więc proboszcz nie wziął od Was "należności" bo od innych nie ma skrupułów..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wystarczy policzyć wszystkie,negatywne posty na temat proboszcza ,a jest ich kilkaset i wszystko będzie zrozumiałe.Matematyki nie oszukasz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ktoś chyba musi bardzo 'kochać' proboszcza, albo należeć do takich samych idiotów jak on. Na szczęście, w tym tyg niedzielę mam pracującą i nie będę musiała go oglądać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ksiądz proboszcz to był św.p.Rogatka szacunek wielki niech śpij w spokoju a ten niech się księdzem a tym bardziej proboszczem nie nazywa
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co za smutasy tu wchodza, nic tylko narzekanie. Zadajecie kolejne ciosy Jezusowi Chrystusowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Ogarnij się kobieto;]. Co ma Chrystus do tej dyskusji, bo nie rozumiem? Nie widzisz, że proboszcz do wymiany i pedofil na plebanii? Za czasów proboszcza Rogatki było więcej parafian na mszy, a obecny wręcz odstrasza ludzi. Wszystkich dobrych księży nam pozabierali.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Probosz !!

to smutne ,ze piszesz to na forum internetowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jezus Chrystus jest Panem Chrześcijanina, i przyjmnie Twoje wszystkie problemy. Bog nie chce byś był smutny. To diabeł podsuwa Ci kłody. Chrześcijanin to radosny człowiek kochający Boga i człowieka. My ludzie słabi jesteśmy więc modlitwą sobie pomagamy.Przecież nikt z nas nie jest idealny. Jezus Chrystus jest Panem naszego serca -
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry