Widok

Produkcja cygar w gdyni redlowie, ul. Stryjska 13

CZY SIE OPLACA TAM STARTOWAC? KTOS BYL?

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/produkcja-ogl9052414.html

Wymagania:

Chęci do pracy, praca manualna
Obowiązki:

produkcja cygar
Oferujemy:

miłą przyjażnią atmosferę, płaca co tydzień (za sztuki) w piątki, praca na NOCNĄ zmianę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Ja jutro jadę tam na rozmowę.
Pan przez tel mi dziś powiedział, że to praca
akordowa i, że nawet do 70 zł wynosi dniówka.
Jestem z Rumi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powodzenia. A pana, to zapytaj (skoro to akord) ile płaci pracownikowi za wykonanie jednego cygara i ile sztuk może wykonać nowa niedoświadczona osoba. Bo skoro pan powiedział, "że nawet...", to może się okazać, że "te nawet", to wyrabia jeden pracownik, który już tam trochę pracuje... Mówię to dlatego, abyś nie była rozczarowana, iż po 8 godzinach pracy, Twoje "nawet wyniesie 40zł, a to już tylko 5/h. Jeszcze raz powodzenia. Może będzie całkiem dobrze i normalnie. Oby...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak po rozmowie ? Prosze o wiecej info
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać, że to kolejni ściemiacze - krętacze na gdyńskim rynku pracy. Dajcie sobie z tym spokój. Nie traćcie czasu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezadowolony byłeś tam czy stwierdzasz ot tak? podaj wiecej informacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem, co prawda nie w ostatnim czasie, ale to nie zmienia faktu, że nie polecam. Tam jest chyba więcej wspólników do liczenia pieniędzy, niż poszukiwana liczba pracowników. Atmosfera luźna, za luźna, nieprofesjonalna. Z produkcją mieli ruszyć już po koniec wiosny, ale zawsze coś, a to brak jakiegoś pozwolenia, a co coś z celnikami, a to a siamto. Takie to wszystko niepoważne było. Wątpię by coś się zmieniło.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście to tylko moja ocena. Lubię ludzi poważnych, w tym słownych pracodawców, choćby np. miało chodzić o roznoszenie ulotek reklamowych. Ale polecam każdego, żeby osobiście się przekonał "co i jak".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak tam trafić ?
Jadę dzisiaj - to w Gdyni na Stryjskiej 13 - jak na mapie patrzyłam to mi strzałka rondo pokazuje :(
Gdzie to dokładnie jest ?
Dzięki za pomoc :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie przy rondzie,zjazd na rózową ,budynek piekarni Bochen
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogłabym prosić o więcej informacji od osób które były tam na rozmowie? zależy mi na czasie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylas tam w koncu czy nie bylas?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
darujcie sobie, to jakas niepowazna firma, w kolko szukaja ludzi i mowia im, ze lada dzien ruszaja z cygarami i ruszyc z miejsca jakos nie moga, nie wiem o co im chodzi...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam i na rozmowie i przez jeden dzień na rozmowie wszystko super wygląda a jak się pzeliczy cygara na kase to aż chce się pracować, w pierwszym dniu gdy zrobiłam bardzo duuuzo cygar( tak mówił Pan który dłużej tam pracowal) zarobiłam całe 20 zl... przez 8 godzin a zakwasy na rękach miałam przez 3 dni. Jeśli ktoś nie ejs przyzwyczajony do szybkiej i ciężkiej pracy to nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wyszło 2,50 zł za godzinę pracy. Miałem rację!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba być skończonym idiotą by dodawać takie ogłoszenia a jeszcze większym by zwracać na nie uwagę. miłego dnia :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wcale że tak nie jest chyba że ktoś się opierdala i to dobrze pracowałam tam przez miesiąc dziennie na spokojnie robi się 450 sztuk wychodzi 67 zł przez 8 godzin robiłam przerwę na kawę śniadanie i 5 razy na papierosa nie robiąc przerwy można nawet zrobić spokojnie 650 cygar wtedy wychodzi 97 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
He he he, dobry zart. A tak powaznie to napisal ktorys z kierownikow. Absolutnie nie ma mowy, zeby na zmianie zrobic 450 cygar, jesli ktos pali i robi przerwy na jedzenie. 450 to sie nawet nie zrobi nie robiac ani razu przerwy. Na poczatku bedziecie robic maxymalnie 20 sztuk na godzine, czyli 160 max na 8h zmianie a za kazda sztuke macie placone, uwaga... Cale 15 groszy. Czyli wyjdzie wam 3 zl za godzine i to max, moze byc mniej! A co dopiero jak bedziecie robic przerwy na papierosa... Pamietajcie, ze te maszyny sa awaryjne, czesto sie psuja a i nie kazde cygaro od razu wychodzi idealne. A zeby wyrolowac te cygara uciskacie mocno dzwignie i przykladacie sporo sily. Zadna drobna kobietka nie da rady. To musi byc chlop albo bardzo silna baba. Wy bedziecie zasuwac jak woly za upodlajaca kase a ci kierownicy beda liczyc forse dla siebie odpalajac wam jakies marne ochlapy. To zwykle niewolnictwo. Zauwazcie, ze te majstry wszystkie tam maja przeogromne brzuchy. A wy bedziecie chudnac z dnia na dzien ;-) rotacja w tym pseudozakladzie jest gigantyczna. 90% ludzi wytrzymuje 1 dzien i zniechecona super zarobkiem, wiecej na miejscu pracy sie nie pojawia. Teraz podobno juz chca tam zatrudnic ukraincow, choc i w nich bardzo watpie. No bo kto bedzie ryc za 3 zl na godzine? Tyle to oni maja u siebie w kraju. Naprawde odradzam, bo praca tam to jedna wielka kpina.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A proszę o info jaka umowę można uzyskać w tej firmie ???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe czy ktoś wytrzymał by o umowę zapytać z tego co rozmawiałam z pracownikiem tydzień jest próbny za który nie zawsze płacą a jak spytałam o umowę to cisza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie ma szans tak jak ktoś już napisał. może po roku to tak chociaż i tak wątpię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać że nawet nie byłeś a pitoli.. głupoty bo przy maszynie nie ma dźwigni przy której używa się siły maszyny są elektryczne a jedynie jaki może być problem z nią to taka że śruba się poluzuje wtedy kluczem imbusem wystarczy dokrecic i po problemie czas ok 30 sekund jak jest coś poważnego wtedy przechodzisz na pakowanie i masz płacone 8 zł za godzinę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To ty chyba mowisz o innej pracy. Ja bylem i kazdy kto byl potwierdzi moje slowa. Nie ma zadnych elektrycznych maszyn tam, o czym ty czlowieku piszesz? Bo ja o zakladzie w redlowie na ulicy cysternow 13
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bajor... w Redłowie nie ma ul. Cystersów ;)
chyba chodziło Ci o Stryjską :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, dokladnie, sorry za pomylke. czy cos sie zmienilo w kwestii pracy tam? czy dalej oboz pracy niewolniczy i ciagla rotacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

do góry