Widok

Profesjonalna kadra

Jestem mamą dwóch córek które chodzą do Olimpijczyka. Starsza do 5 klasy a młodsza do sześciolatków. Nie zgodzę się z przedmówczyniami iż nie jest realizowany program nauczania. Młodszą córkę przeniosłam z SP12 gdzie do dyrekcji nie trafiały uwagi na temat problemów z rodzajem dyscypliny jakie stosowała Pani Patrycja-nauczycielka. Ogólnie to był stracony rok. Córka po 3 miesiącach nauki w Olimpijczyku zna literki, cyferki, śpiewa i mówi słówka po Angielsku. Poczyniła ogromny postęp edukacyjny (z SP12 wyszła z opinią dziecka niemalże autystycznego) oraz sportowy. Trenuje wyczynowo gimnastykę sportową. Mamy bardzo dobry kontakt zarówno z dyrekcją, nauczycielami oraz trenerami. Polecam szkołę z czystym sumieniem.
Moja ocena
opieka: 5
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pani Jolu, w zerówce w przedszkolu nie ma mamy o imieniu Jola. Nie ma też ani jednego zadowolonego rodzica. Wszyscy się znamy. Wychodzi na to, że ma Pani córkę w zerówce szkolnej i Pani opinia powinna dotyczyć szkoły - proszę nie wprowadzać innych w błąd. Albo Pani nie istnieje ;) Dzieci nie mogły nic się nauczyć, bo od września albo nikt z nimi nie pracuje albo są to przypadkowe osoby, takie "na chwilę". Pochwalić mogę tylko p. Adriana od angielskiego - jako jedyny wykazuje zaangażowanie. Poza tym dno. W przedszkolu naprawdę jest tragicznie. Zresztą z tego co wiem, w szkole nie lepiej - po prostu niektórzy mają szczęście i trafiają na zaangażowanego nauczyciela. Do czasu, bo rotacja olbrzymia. Ja też kiedyś byłam zadowolona. Przez chwilę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się...ktoś kto ma dziecko w przedszkolu i mówi że jest dobrze...to jest albo podstawiony na tym forum albo coś z nim musi byc nie tak.W tym przedszkolu nic pozytywnego nsię nie dzieje. W tym tygodniu z dziećmi siędzą przypadkowi ludzie ze szkoły bo wszyscy nauczyciele z przedszkola się zwolnili!!! A Pan Prezes na zebraniu uważa że nie widzi problemu!!! skandal!!! nigdy więcej!!! Na pewno nikt więcej z mojej rodziny i znajomych nie postawi nogi w kolejnym roku szkolnym w tej placówce, nawet jakby to oni mieli mi dopłacać!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w przedszkolu i szkole -brak nauczycieli, widnieje tylko na stronie szkoły; rotacja nauczycieli,brak zajec dodatkowych,a rodzice placa czesne! rządzi prezes i wicedyrektor- nawet dyrektora juz nie ma! nie polecam olimpijczyka!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Jolu, wprowadza Pani osoby zainteresowane rzetelną opinią o przedszkolu w błąd. Pani dzieci tutaj nie uczęszczają, więc nie ma Pani podstaw do wypowiadania się na temat placówki. Mam dziecko zarówno w szkole i przedszkolu i niestety nie mogę dobrego słowa o przedszkolu napisać - sytuacja w mojej opinii jest bardzo zła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry