Widok

Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało

Polecam gorąco klinikę Prof. Dobosz i Partnerzy, korzystam z pomocy w klinice od długiego czasu, i poleciłam to miejsce już swoim znajomym.
Zabiegi są zawsze wykonane bardzo profesjonalnie i przynoszą efekty, Pani Doktor Aneta doskonale pomaga dobrać zabieg do potrzeb twarzy, Pani Doktor podchodzi bardzo indywidulanie, już po pierwszym zabiegu byłam zachwycona rezultatem, zabieg był bardzo delikatnie wykonany, doskonale dopasowany do moich potrzeb. Pani Doktor idealnie dopasowała dawki, bardzo dokładnie wyjaśniła wszystkie zalety i wady. Dodatkowo od dłuższego czasu korzystam z zabiegu Vela Shape, który zmniejsza obwód ciała, jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Zabieg ten wymaga regularności ale jest bardzo skuteczny. Pani Dorota wykonuje ten zabieg profesjonalnie i rzetelnie a już po wyjściu czuje się zadowolenie, ponadto Panie podchodzą elastycznie do terminów, co dodaje klinice zalet. Jest to miejsce gdzie jest zawsze bardzo miło i z przyjemnością się tam wraca. Klinika godna zaufania! Bardzo dziękuję.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
wyposażenie: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

W imieniu całego zespołu kliniki bardzo dziękujemy za tak miłą opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry